Отговори
# 225
  • Мнения: 1 419
Петя 27, добавена си  Hug - само ми кажи и термин, за да те сложа на вярната дата  Wink

Какви дискотеки бе момичета  Shocked И през ум не ми е минавало да се замъкна с този корем на дискотека - претъпкано, ужасно задимено и безумно шумно място  Rolling Eyes Никога не бих рискувала корема си да ме удари някой или пък да тръгна да скачам в края на 6ти месец  newsm78 (отделен въпрос е, че аз съм като костенурка от 2-рия още  Laughing)
Бъдете разумни и се пазете! Не забравяйте, че тези седмици слухът се е формирал напълно и подобно изживяване в дискотека би бил ужасен шок за вашите бебета  Confused

# 226
  • Мнения: 11 032
neci, hristina_k, не сте само вие така  Cry Cry
Ето и поредния случай - нашите приятели, с които обикновенно се събираме, правят планове за посрещане на новата година. За тях и за мъжа ми ще е страхотно, а за бременни е ... #Cussing out

Другият вариант е цялата компания от 10 човека да празнува у дома, което означава много тичане и нерви за мен - на 1.01 гостите ще си заминат, а мен ще ме чака планина от немити съдове, задимени помещения и голямо чистене ooooh!

Не ме разбирайте погрешно, празнува ми се и то много, обаче този път някои неща трябва да ми се спестят, а никой не го интересува  Sad

# 227
# 228
  • Мнения: 43
Здравейте коремчета,
 baloniЧРД Tevolere желая ти здраве и прекрасно бебенце през Април Laughing
Първо много благодаря за инфото относно ЖК
Stra4iatela подозирах нещо подобно за Шейново, защото там е голям наплив, но чак пък такова отношение #Cussing out, благодаря ти ,че ми каза на време да не ходя да троша нерви и време там.
ДейзиГочаквам с нетърпение да споделиш за Токуда как мина прегледа.
Sladka mama, а знаеш ли дали въпросната д-р. Врагалева изражда???Ти имаш ли уговорка вече?
Mariahблагодаря за инфото за Тина Киркова, а това у-ще за бременни колко ти струваше?
gabusha - добре дошла Hug

NECI,, u4ili6teto za roditeli v Tina Kirkova be6e bezplatno i ednokratna lekcia za okolo 2 4asa.
Ako se obadi6 da se zapi6e6 za u4ili6te, moje6 da si zapi6e6 i bezplaten pregled na ultrazvuk, ot koito sa6to ostanah dovolna. Vsi4ki ot personala, s koito sam imala kontakt, sa mnogo lubezni.Telefon za kontakt ima v saita na bolnicata - www.1agb.com

# 229
  • Мнения: 50

Здравейте,

за нова година, момичета не мога да разбера защо трябва и да си оставаме в къщи. Ние например (и всички приятели с нас, съобразиха се че съм, бременна и решиха ние да изберем къде да празнуваме) си избрахме да си останем в Пловдив и да излезем на ресторант. Избрахме си разбира се просторен ресторант за да не е много задимено и ще ходим там със всичките ни приятели, за да може аз като се изморя , което най-вероятно ще стане още в 12  часа да мога да си отида в къщи а мъжът ми ще продължи да празнува с тях. Така хем ще празнуваме заедно, хем и аз няма да се мъча да издържа по до късно заради мъжа ми. Вие сега не излизате ли по ресторанти.

Гигилче, къде ще ходят вашите приятели, че и мъжът ти с тях а не с теб?  Naughty

Докато предишната ми бременност на нова година бях в 9ти месец то разбира се си бяхме в къщи (е отидохме при майка ми на гости), но мъжо беше до мен разбира се.

Поздрави на всички  Grinning

 

# 230
  • Мнения: 1 419
Пепа, ходим по ресторанти разбира се, но за по 2-3 часа. Новогодишното празненство е много по-различно. Нашите приятели ще ходят извън София и можехме и ние да заминем, защото на къща е много приятно. Но аз прецених, че на този етам не ми се поемат излишни рискове да пътувам и затова ще си останем тук. Оказа се, че има още приятели, които по една или друга причина ще предпочетат по-тихо празненство тази година, така че накрая може и да не сме си сами  Grinning

# 231
  • Мнения: 9 990
Оооо, ходим, защо да не ходим, оная вечер бяхме, даже пих Мартини, както отбелязах LaughingНе съм се спирала нито с предишната си бременност, нито сега-ходя си навсякъде, че и с бъдещата кака даже. HugКоремът не ми пречи ни най-малко!Сега, с бебе вътре е лесно, като висне на ръцете е малко по-друго вече. Peace

# 232
  • Мнения: 50
Aya точно това имах предвид че спокойно можем да издържим от около 8 до 12 часа на някое заведение и след това да оставим мъжете да се веселят.  В нашия ресторант например ще има програма с някаква там томбола и такива глупости няма да почват с DJ и дискотека за да е лудница. Мисля че ще ни е доста подтичкащо ако трябва да си останем в къщи.

А за пътуването да разбира се че няма да пътуваме (макар че ако не е далеч няма проблем), но аз например съм от Пловдив о дори до Хисар, което е на 70 км от тук не се реших да отида. Тук се чувствам по-сигурна недай си боже ми се наложи да си потърся лекаря или нещо такова искам да съм си в града.

Докато имам позната която миналата година на нова година беше в 7ми месец и ходиха с мъжа и със самолет до Виена да празнуват. Тя цяла бременност се скъса да пътува и обикаля и все викаше че като се роди бебо няма да може та сега да си навакса.

# 233
  • Мнения: 1 419
То си зависи от състоянието - за няколко часа може, но моя мъж като го знам, не би останал сам и да ме остави да се прибера  Blush Но аз лично имам големи проблеми с кръста и на стол в заведение трудно издържам  Embarassed - то и на други столове де, но имам избор, пък там като се чучна ...  Crazy
Иначе нащето пътуване трябваше да е от София до В. Търново, което си е бая път - последния път като пътувах беше септември и имах зацапване и от тогава реших - никакви пътувания  Naughty

# 234
  • Мнения: 50
Здравейте
Имам въпрос към ПЛОВДИВСКИТЕ МАМИ
Кога замисляте нова срещичка?

# 235
  • Мнения: 1 925
Здравейте !
Относно излизането по заведения -
не се въздържам, когато ни се излиза - излизаме, пък и сега покрай работата от миналата седмица на сам всеки ден имаме покана за коледно парти и ходя за по 2-3 часа, пък и повечето фирми си правят партитата в просторни ресторанти или зали и нямам проблем със задимения въздух. Като се почувствам изморена или ми стане лошо си тръгвам. В никакъв случай не си мисля, че като сме бременни трябва да си стоим само в къщи. Но за НГ ще бъдем най-вероятно с баща ми в новата къща, понеже около нас, повечето приятели ще пътуват, а на мен не ми се пътува.
 Peace

# 236
  • Мнения: 11 032
pepa_k, плановете са за ходене на хижа или нещо такова. Значи цял ден търчане и притготовления, а после спане на студено и тясно.
Пътуванията и шофирането не са ми никакъв проблем, но цял ден слугуване и приготвяне на един куп манджи, повечето от които няма да ги ям - този път не става  Sad

На мен ми се ходеше на хотел или заведение с възможност за ставане и танцуване, и да не е много задимено. Само че другите не искат така, все пак хижата или домашното събиране са по-евтин вариант.

P.S. Голям каприз съм, ей   Embarassed

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 16:24 от Гигилче

# 237
  • Мнения: 50
Гигилче, не си каприз въобще  Simple Smile

Аз и да не съм бременна нямаше да съглася на този вариант с готвене и приготвяне цял ден за другите. То си е нормално. Аз последно като ученичка на един домашен купон за нова година цял ден с моята приятелка готвихме, подреждахем и т.н. а другите накрая дойдоха и седнаха да купонясват а ние бяхме хипер изморени и казах ЗА ПОСЛЕДНО!  Naughty

Поздрави и лека вечер.  Peace

# 238
  • Мнения: 9 990
pepa_k, плановете са за ходене на хижа или нещо такова. Значи цял ден търчане и притготовления, а после спане на студено и тясно.
Пътуванията и шофирането не са ми никакъв проблем, но цял ден слугуване и приготвяне на един куп манджи, повечето от които няма да ги ям - този път не става  Sad

На мен ми се ходеше на хотел или заведение с възможност за ставане и танцуване, и да не е много задимено. Само че другите не искат така, все пак хижата или домашното събиране са по-евтин вариант.

P.S. Голям каприз съм, ей   Embarassed

Оооо, това не е каприз, моля.Аз това от ученическите години вече не го правя-сакън!Как пък няма да седна на празник да готвя и шетам, че не ми стига и в делник! Crossing ArmsКогато се празнува-празнуват всички, а не едни готвят и пазаруват, други се напиват, мерси.По хижи, палатки и подобни, без удобства отдавна не ходя! NaughtyХотели има, има ресторанти.Чинии на връх Нова година-не мия! Whistling

# 239
Добре дошли на новите мами    bouquet

, тази фаза при мен ( за сънуването ) я има от много преди време .. Бях в 3-я м. влезла , когато сънувах ,че раждам мъничето много рано и го храня с фасул Shocked
После и други неща съм сънувала ... Преди няколко дни дори вече си го дондурках в ръцете
...

Satriani  - и аз имам болки в кръста , особено ако прекаля със седенето на едно място дълго време ..

kena  - Тя вече е измислена - тази събота , само часът и датата още се изясняват. Аз предлагам като последния път - 15.00 часа , пред ДНА . Да си кажат и другите сигурни Simple Smile





Общи условия

Активация на акаунт