Войната в Украйна 2

  • 741 690
  • 11 749
  •   4
Отговори
# 10 710
  • Мнения: 4 607
Скрит текст:
Цитат
Един от най-големите заводи в Русия – „УРАЛМАШ” в Екатеринбург, вероятно ще излезе от строя.
Медиите не дават  обяснения какво се е случило и каква е причината за произшествието.
То е започнало с взрив около 15:22 часа местно време, последван от голям пожар. В момента той се разраства.
От пламъците са обхванати над 4500 метра площ, таванът на един от цеховете е срутен изцяло. Много пожарникарски екипи се борят с огъня, но засега безуспешно.
Засега не се съобщава за загинали и ранени. Посочва се, че 17 души са избягали от цеха самостоятелно.
На жителите на милионния Екатеринбург се препоръчва да избягват да прекарват дълго време на улицата или да използват маски и респиратори, когато излизат, да не отварят прозорци, да мият очите, носа и гърлото си, да спрат да пушат и да правят по-често мокро почистване.
В завода работят близо 17 000 души. Той е специализиран в тежкото машиностроене за рудодобива и металургията, преси , кранове, сондажни платформи, мелници и др. Освен това заводът е много голям производител на оръжия – танкове и оръдия.
Спасители обясниха, че гори цехът за производство на трансформатори. От мястото на пожара са изнесени общо 20 кислородни и четири пропанови бутилки. По-късно беше съобщено, че гори и бояджийският цех.

Знам, че е 1. април, но това е съвсем истинско 🤡
Цитат
Западните разузнавателни служби са имплантирали чипове на терористите, извършили атаката в концертната зала "Крокус Сити Хол", и по такъв начин са ръководели действията им. Това явно сериозно заяви бившият шеф на руското бюро на Интерпол (между 1997 и 1999 г.) генерал-майор Владимир Овчински, криминолог и също така бивш съветник на председателя на Конституционния съд на Русия, в ефира на руската държавна телевизия "Първи канал".
Овчински изказа хипотезата, че на терористите са били сложени невроимпланти, чрез които са били направлявани дистанционно от западните служби, а едновременно с това те са били и под въздействието на психотропни вещества. Колко възможно е такова нещо тип "кемтрейлс" всеки би могъл сам да прецени.
"Имаме си работа с чудовищен експеримент. (…) На тези копел.та им е било изключено съзнанието. Там най-вероятно става въпрос за съвкупност от психотропни вещества, невропсихологично програмиране, а може би – това ще покаже експертизата – и чипове", каза Овчински.
По думите му, резултатите от първите експертизи вече са показали, че обвинените са били под въздействието на силно психотропно вещество, което "парализира волята, позволява ви да контролирате човека и премахва всички емоционални качества". Така Овчински се аргументира, че зад атаката не стояла "Ислямска държава", която вече пое отговорността за нападението, а западните разузнавателни служби.
Докато тези глупаци се занимават с измислянето на нови опорки за " чипирани терористи", украинците използват  дронове с ИИ /така могат да намират и поразяват цел, напълно автономно, без нужда от сателити/....Миналия ден четох за шест поразени руски рафинерии за една седмица, два завода за метали, а най-голямата загадка е как украински дрон е достигнал на повече от 1000км в руска територия / в република Татарстан/ където крепостните се опитвали да произвеждат дронове по ирански модел..Smile.

# 10 711
  • Мнения: 21 771
Нали иска Lebensraum. То и на него му хлопа дъската, та историците и до днес спорят какво точно е целял и знаел ли е въобще.

Но да се върнем към темата.

# 10 712
# 10 713
# 10 714
  • софия
  • Мнения: 25 982
Лелеее, представяте ли си комарите като дойдат!

Има резонен въпрос: Откъде знаем, че свраките са украински, а дронът рашистки?

Вземете научете този руzки, че се излагате!

# 10 715
  • Мнения: 918
Накой си е загубил чувството за хумор. Wink Дронът просто е приближил твърде близо гнездото на птиците и това е тяхната естествена реакция. Нема нужда от генно модифициране. Laughing

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 16:49 от Leo...

# 10 716
  • Мнения: 18 876
Имаме си го чувството, само продължаваме внушението. То по поръчка.

# 10 717
  • Мнения: 2 337

“НАТО разработва план за предоставяне на петгодишен пакет от военна помощ за Украйна на стойност до 100 млрд. долара. По този начин алиансът се опитва да защити Украйна от "ветровете на политическата промяна", които биха могли да доведат до второ президентство на Тръмп.”
По този начин написано, означава че НАТО се опитват да влияят на изборите за президент в САЩ.
А Тръмп е доста злопаметен.

# 10 718
  • Мнения: 5 658
Ще печатат пари и ще крадат, ние ще плащаме. На ненужните бюрократи и генерали им дойде дюшеш тая война.

# 10 719
  • Мнения: 42 082
Ще печатат пари и ще крадат, ние ще плащаме. На ненужните бюрократи и генерали им дойде дюшеш тая война.

Значи Путин им  е агент Wink

# 10 720
  • София
  • Мнения: 2 325
Никой не можа да унищожи Русия, но Путин успя - поздравления.

# 10 721
  • Мнения: 5 658
Аз украинците ги оправдавам, каквото и да направят. Първо - те се отбраняват и, второ, от тях нищо не зависи. Каквото им наредят, това правят.
Много съм далеч от това да вярвам, че в Украйна и на фронта управлява Зеленски.

# 10 722
  • Мнения: 2 689
Само да напомня, че лично аз и семейството ми прекарахме Коледната и новогодишната нощ в бомбоубежище в Киев.
В това време в Москва и Петербург празнуваха.
Толкова за потапянето в кръв на православни празници и кой го прави.
Не коментирам икони с експлозиви, защото не го вярвам. Досега украинците гърмяха рафинерии и заводи, не църкви, за разлика от руснаците, едва ли точно тоя Великден ще бъде по-различно.
И стига с тези заплахи за изпращане на хора на фронта, не разбра ли, че тук не кълвем на руска пропаганда.

# 10 723
  • Мнения: 6 972
Аз украинците ги оправдавам, каквото и да направят. Първо - те се отбраняват и, второ, от тях нищо не зависи. Каквото им наредят, това правят.
Много съм далеч от това да вярвам, че в Украйна и на фронта управлява Зеленски.
Значи някой ако нападне България ще я защитаваш, защото някой ти е наредил, а ако зависи от теб ще се предадеш? И кой е този някой дето им нарежда да се отбраняват?

# 10 724
  • Мнения: 4 607
Аз украинците ги оправдавам, каквото и да направят. Първо - те се отбраняват и, второ, от тях нищо не зависи. Каквото им наредят, това правят.
Много съм далеч от това да вярвам, че в Украйна и на фронта управлява Зеленски.
Значи някой ако нападне България ще я защитаваш, защото някой ти е наредил, а ако зависи от теб ще се предадеш? И кой е този някой дето им нарежда да се отбраняват?
Е как кой - Злият хегемон САЩ, а задачата на агента на ЦРУ Путин е да унищожава Русия освен геополитически, и демографски, икономически и т.н...Китайският дракон с нетърпение очаква момента, когато ще си вземе части от Сибир / четох някъде, че вече били отбелязали на картата руски остров в река амур като китайска територия.Sweat Smile./...Изобщо на Русия всички са и виновни, за положението в което се намира, да не говорим за чипирани летящи животни, а днес четем вече и за чипирани терористи, положението се влошава...Sweat Smile.

Общи условия

Активация на акаунт