Магазини Pepco 11

  • 71 600
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 78 658
Черен е.
Има ли в Пепко обувкала с дълга дръжка?

От КиК купих скоро бяла дълга за майка. Не знам в постоянен асортимент ли е...

Тиганът, ако е "моят" незалепващият...е черен и най-евтиния. Това за ориентир.
Скоро взех за резерва този на 5 лв...

Не е същият обаче.
На оня в гуглето трябва да излязат снимки, защото го снимах и качих в темата Simple Smile

Заповядай..скролни надолу до поста на Дева
https://m.bg-mamma.com/?topic=1378075.525

# 361
  • София
  • Мнения: 25 077
Ето тигана, който аз купих от Пепко наскоро:





Ф 20 - 8 лв., 3 слоен.

И аз загледах тези, които са като мозайка. Даже си харесах един голям и дълбок. Сякаш са и по-тежки тези тигани. Прилича ми на уок, но не съм го разглеждала подробно,  няма сега да го купувам.

# 362
  • Русе
  • Мнения: 408
От този доволни ли сте?
Ето тигана, който аз купих от Пепко наскоро:





Ф 20 - 8 лв., 3 слоен.

И аз загледах тези, които са като мозайка. Даже си харесах един голям и дълбок. Сякаш са и по-тежки тези тигани. Прилича ми на уок, но не съм го разглеждала подробно,  няма сега да го купувам.

# 363
  • София
  • Мнения: 25 077
annchi, доволна съм! Този тиган е харесвания и препоръчан в темата. Simple Smile

# 364
  • Мнения: 5 830
А мият ли се в съдомиялна тези тигани? Имам спомен, че не взех, защото видях знак да не се мият в съдомиялна Thinking

# 365
  • Мнения: 384
А мият ли се в съдомиялна тези тигани? Имам спомен, че не взех, защото видях знак да не се мият в съдомиялна Thinking
Не, не са за съдомиялна.

# 366
  • Мнения: 64 931
То няма какво да им се мие. Нищо не залепва. С гъба и малко веро се измиват много лесно. Няма търкане и жулене.

# 367
  • Мнения: 4 884
И аз имам такъв от 1 година не съм видяла че не се мие в миалня и го слагам няма му нищо ..

# 368
  • Мнения: 1 196
Много благодаря на всички за отговорите и за снимките, супер сте!!!

teta75, мерси за линка, този пост се опитвах да намеря и аз... тоест точно "твоя" тиган търсех! Hug

# 369
  • Мнения: 1 453
Аз имам от другия вид, като мозайка, мрамор. Също много съм доволна, лесно се мие, не залепва🙂 при интерес ще го снимам.

# 370
  • Мнения: 777
На началната страница на темата, трябва да има предупреждение - ВНИМАНИЕ !!! Тази тема не е подходяща за хора с лабилна психика и слаби ангели !!! 😑😓🤭 .. Нямам спешна нужда от тиган , но вече почнах да се замислям , кога да ходя да си купя 🤨. Мисля , че ми трябва малък , защото на моя , дръжката му почна да се върти и два пъти изливам олиото по земята 🤬 .. Сега като се замисля , май си ми е спешно 🤭

# 371
  • Мнения: 78 658
Затегни му болта с отвертка, ако има болтче дръжката...Simple Smile

# 372
  • Мнения: 777
Затегни му болта с отвертка, ако има болтче дръжката...Simple Smile
Опитах след второто изливане 😞 , не се получи , превърта болта и това е. Пък си е и доста стар тиган и е време да се разделим.

# 373
  • Мнения: 78 658
Е за нов си... Simple Smile

# 374
  • Мнения: 35 649
Аз се поддадох на изкушението. И тиган взех и чехли с мемори пяна Wink

Общи условия

Активация на акаунт