На пазар във Варна - тема 71

  • 29 566
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 494
Купих скоро пушен червен пипер, та щях да кажа, че може би е същото. Аз обаче още не съм го ползвала. Не знам къде хъхъхъ

# 691
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Купих скоро пушен червен пипер, та щях да кажа, че може би е същото. Аз обаче още не съм го ползвала. Не знам къде хъхъхъ
В домашен барбекю сос, например.

# 692
  • Мнения: 1 935
Купих скоро пушен червен пипер, та щях да кажа, че може би е същото. Аз обаче още не съм го ползвала. Не знам къде хъхъхъ
Аз го ползвам в мусака, с тиквички вместо картофи.

# 693
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
О, благодаря! Хрумна ми идея следващото месо, което ще купим за сушене, да го спретне мъжо с пушен червен пипер.

# 694
  • Мнения: 1 438
Пилета купувам само на Fradego. Румънски са и са невероятни. Препоръча ми ги една позната, на която мъжа и работи в Метро.
Тази седмица подбедрицата на  Fradego.в Кауфланд е на промоция 6,99 лв./кг. Взех и едно френско пиле/по фр.технология отгл. в България/ Rosso - 9.99 лв/кг. Бавнонарастващо, с контрол.... Бива, не е като домашното, но поне не е гадно като другите нашенски на вкус.

# 695
  • Мнения: 1 935
Къде има по- голям избор от съдове за готвене и по- точно тави и тенджери? Сещам се само за Метро.

# 696
  • In transit
  • Мнения: 12 047
Къде има по- голям избор от съдове за готвене и по- точно тави и тенджери? Сещам се само за Метро.
На Чаталджа има едно магазинче за домашни потреби, точно след бариерата на ул. Цар Асен, като излизаш от пазара. Там има много посуда. Иначе се сещам за магазин Кулински, в района Колхозния пазар, ама от долната страна, по-близо е до центъра. В Айко и Мьомакс също има добър избор на прилични цени.

# 697
  • Мнения: 8 783
Магазинчето на Чаталджа бариерата е това: https://zana-bg.com/

# 698
  • Мнения: 11 494
В Икеа също има много домашни посуда. Скоро ги гледах и си купих някои неща.

# 699
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Къде има по- голям избор от съдове за готвене и по- точно тави и тенджери? Сещам се само за Метро.
В Зеленчукова борда има един магазин за домашни потреби - свят ще Ви се завие от артикули. Ако се интересувате ще Ви го напиша. Има и скъпи и на достъпни цени неща. Не бях стъпвала там от години, но се изненадах приятно.

# 700
  • Мнения: 1 935
Къде има по- голям избор от съдове за готвене и по- точно тави и тенджери? Сещам се само за Метро.
В Зеленчукова борда има един магазин за домашни потреби - свят ще Ви се завие от артикули. Ако се интересувате ще Ви го напиша. Има и скъпи и на достъпни цени неща. Не бях стъпвала там от години, но се изненадах приятно.
Благодаря, интересувам се, къде по- точно се намира?

# 701
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 807
Къде има по- голям избор от съдове за готвене и по- точно тави и тенджери? Сещам се само за Метро.
В Зеленчукова борда има един магазин за домашни потреби - свят ще Ви се завие от артикули. Ако се интересувате ще Ви го напиша. Има и скъпи и на достъпни цени неща. Не бях стъпвала там от години, но се изненадах приятно.
Благодаря, интересувам се, къде по- точно се намира?
Аз ходих до тази фирма да си купувам сач. Срещу магазина за Троянска керамика е този магазин. Има три мострени зали. Качва се по стълбички, отвън има домашни потреби изложени. Няма шанс да не откриете Вашите съдове. Аз от там купих много хубави органайзери за чекмедже.

# 702
  • Мнения: 1 935
Сърдечно благодаря Simple Smile

# 703
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 489
Моля за преводаческа агенция около центъра,от която сте доволни и предлага бърза услуга, благодаря.

Да благодаря на съфорумката,която преди празниците даде линк за Фкусла,за меню за Бъдни вечер.Много сме доволни,всичко беше приготвено точно по наш вкус,аз бях по- скептична така,но останах приятно изненадана.

# 704
  • Мнения: 10 941
Аз да попитам в някоя школа преподават ли нидерландски? Разрових из нета, ама не намирам, но все пак да питам, може нещо да пропускам..

Общи условия

Активация на акаунт