Домакини 84/ Уютни и весели празници

  • 35 243
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39 604
Е, браво. Яката си се подредила. Искрено се надявам и моля утре да те напъдят и да ти кажат, че не си спешен случай и ще се видите другата година. Стискам палци, Лейди! Ти заслужаваш всичките ми!

# 76
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Лейди, имаш цялата ми положителна енергия и стиснати палци! Всичко ще е наред!
Я разкажи за това чудно кафе, с което ги смайваш?

Моето "топче" на този етап явно ще пробвам без операция да махна. Оказа се, че ортопедът ми има часове чак за март. А аз няма да ида при друг, повече експерименти със здравето си няма да правя. Марулетка може и да е чувала за д-р Георги Димитров, преди работеше в Окръжна, сега е в Сърце и Мозък. Ако реша да го оперирам ще си чакам за него. Това ми е точно на показалеца на дясната ръка, не мога да оставя селския доктор да се упражнява на мен.

# 77
  • София
  • Мнения: 9 887
Лейди, утре всичко ще е наред! ❤️❤️❤️

# 78
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 277
Лейди Heart

# 79
  • София
  • Мнения: 9 887
Тая сутрин кафето е от мен.
Лейди, всичко ще мине и замине!

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Лейди,прегръщам те!
Ти си боец,дръж се!Цялата ми мисъл ще е за теб!:hearts:

# 81
  • Мнения: 9 034
Калинче, имаш цялата ми положителна енергия, ще се справиш и с това!!!!
Да ви почерпя, момичета! Вече една година с гордост и любов нося титлата БАБА! Най-егоистично си пожелавам да имам здраве и акъл, за да се радвам на Кати, да я гледам как пораства, да съм до нея във важните стъпки в живота й!
   

# 82
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Честита първа годинка на Кати и тук! Марулетке, разкошна е! Пу-пу!

# 83
  • Мнения: 3 852
Честита първа годинка на прекрасната Кати! Да е много здравичка, весела и засмяна! 🎂🎉🎈

Калинка - важното е да се разбере какво е и откъде идва, после ще все ще му се намери цаката! Стискам палци!

Аз съм в стария апартамент, оправят сушилнята. Развали и се въртока (как се казва тази част), с която се смянат програмите.

# 84
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
Добро утро!
марулета, да расте здрава, любопитна и усмихната Кати, да ви е жива и здрава!
Калинче, Kissing Heart
Не знам как, но съм заспала като излязоха моите. Сега ставам.

# 85
  • София
  • Мнения: 9 887
Марулетке, здрава и щастлива да расте Кати!
И успех на набора днес!
Пиши после.

# 86
  • Мнения: 6 090
Ladybird_стискам палци всичко да е наред.
марулета много здрава да е Кати и всички около нея. На младежа вероятно изпитът е минал без проблеми.
Пътувам аз към квартала, днес с момчетата сме градска.

# 87
  • Мнения: 39 604
Честита да е Кати. Здрава, усмихната, щастлива и весела да расте и да ви радва!
Вале, кекса си го дръпнала на една ръка разстояние от кафето. Що така с лошо?
Лейди, как си днес с кафетата?

# 88
  • Мнения: 11 649
Добра вечер!
Да е честита Кате-Пате:heart_eyes: Гордата баба да нащипе бузките и да нацелува петичките на принцесата от името на една луда леля-баба!

Аз съм добре с кафетата - от 2 в къщи, тук пия 6  Joy задържах се доста и вече всички знаят, че кафето ми се прави с 1 чаена лъжичка кафе и 100 мл вода. Това за тукашните е отрова Joy
Те слагат 1 кафена лъжичка кафе, 200мл вода и 100 мл мляко........
Първото кафе ми го носят в 6 ч. и след това минават на 2часа, ама аз се ограничавам Joy
 Значи първо се появява сестрата да мери кръвно, сатурация, температура.... и докато тръгне да излиза от стаята се появява кафето ми Joy
Иначе съм ценен кадър - 3 болници са включени в дискусията, да видим какво ще се случи... Така или иначе операция ще има....  дано обаче не се налага лечение поради рак....
За сега пия кафета и медитирам

# 89
  • Мнения: 4 893
Ladybird_,тези хора са по зле от моя син в кафепиенето.Той е на 3в1 с мляко в голяма чаша за чай.Чиста съсипия! Това последното го забрави! Ще клъцнат тук там,ще скочиш да разхождаш кучето и край!

Честита годинка на бабината Принцеса ! Здрава да е!

Добър вечер!

Общи условия

Активация на акаунт