Какво ще купя отново - 6

  • 92 108
  • 783
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 367
Лошото е, че съм в много малко населено място и изборът на кафе се свежда главно до Лаваца, Далмайр, Мелита, Якобс и Чибо. На последните пробвах един вид и със сигурност ще го избягвам занапред. Вариант си остава онлайн, но не съм в България и примерно Коста не се намира.

# 61
  • София
  • Мнения: 18 710
Руската салата е с шунка предполагам?

# 62
  • Мнения: 2 862
Да, с шунка беше. Вярно, че едно време в ония бедни години я правехме и с кренвирши понякога. Най ми хареса, че майонезата не е полутечна като сос, а беше като крем, с леко зърнеста консистенция, картофи, яйца по-едро нарязани, добре сварени, абе много по мой вкус. Зелето беше също много вкусно и крехко, но беше с воднистата майонеза. Хумусът също изглеждаше гъст, нямам търпение да го пробвам и него.

Пак ще купя леща "Родна стряха" от Лидл, всичките мъже вкъщи още първата вечер по няколко пъти казаха, че много вкусно съм сготвила. Чудна е на вкус и увира добре, без да се разкашква.

# 63
  • Мнения: 110
Аз търся вегетарианска руска салата и все не мога да намеря. Трябва да си я правя сама.

# 64
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Аз търся вегетарианска руска салата и все не мога да намеря. Трябва да си я правя сама.
Готова има на Кенар и Денито, от по-така марките, има и в Березка хубава.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 451
Melusine, къде стои руската салата? Във витрините с колбаси или в другите хладилни витрини до щандовете с меса и колбаси? Редовно пазарувам от магазина им до нас, на никога не съм обръщала внимание, че има и салати.
Аз ще купя отново кайма смес на Бозмов.

# 66
  • Мнения: 10 614
А не може ли просто да си махнеш мръвката от готовата?

# 67
  • Мнения: 9 050
А не може ли просто да си махнеш мръвката от готовата?
Опитвала ли си да махнеш колбасът от руска салата?

# 68
  • Мнения: 10 614
Да. Какъв е проблемът? Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 110
То няма изчистване. А и ми е жал да хвърлям колбаса после.

# 70
  • София
  • Мнения: 30 147
Да. Какъв е проблемът? Rolling Eyes
За мен лично голям, няма изчистване. Ровиш, ровиш и все остава.

# 71
  • Мнения: 9 050
За мен е безбожно мъчение това. Докато изрови всички парченца шунка, ще си направи сама руска салата, без месо. Да не говорим, че някои парченца са раздробени и са миниатюрни точици.
Освен това, обикновено хората, които не ядат месо, не ядат и нещо, сготвено с месо, от което после месото е било отстранено.

# 72
  • София
  • Мнения: 30 147
За мен е безбожно мъчение това. Докато изрови всички парченца шунка, ще си направи сама руска салата, без месо. Да не говорим, че някои парченца са раздробени и са миниатюрни точици.
Скрит текст:
Освен това, обикновено хората, които не ядат месо, не ядат и нещо, сготвено с месо, от което после месото е било отстранено.
Абсолютно! Не бих си го причинила.

# 73
  • Мнения: 811
Аз търся вегетарианска руска салата и все не мога да намеря. Трябва да си я правя сама.
Всяка руска салата от хипермаркет тип"Кауфланд" е гарантирано вегетирианска. Месо в нея няма. Даже бих казала, че е веганска, защото няма помен и от яйца.

# 74
  • София
  • Мнения: 30 147
Satisfied
Такива гнусни боломачи с подобрители у дома - не се яде! 🙂 Не знаех,че е толкова сложно да сварите 2 картофи и 2яйца,да нарежете колбас на дребно и кисела краставичка,при условие,че всичко друго се продава готово в консерви. Това г-жо говори много за кулинарните Ви умения 😅 Май не случайно не готвите всеки ден за двете Ви деца и съпруг 🤣🤣
Между впрочем - децата с какво Ви пречат ?! 😃 Питам и аз имам детенце на 1г и половина,за сега с нищо ми пречи ,въпреки че е най-сложния период 😀😀😀
Бам, бам, бам ....... ССС на нашите екрани. Sweat Smile Sweat Smile

Е аз като го купя готово в консерви, като купя и краставица от супермаркета, за каква чиста храна говорим изобщо? При наличие на 4 котлона и фурна и достатъчно съдове, за да работят всички едновременно, намирам по-смислени неща за правене от това да бая на една тенджера всяка вечер, само да не ми е притоплена манджата.
А, баш! Ама нали знаеш идеална майка, перфектна съпруга, невероятна любовница, топ модел, с поне две вИшИ, собствен бизнес и съпруг мечта = ССС. SatisfiedSmile

Общи условия

Активация на акаунт