Какво ще купя отново - 6

  • 92 001
  • 783
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 472
Здравейте.Моля препоръчайте ми хубаво кафе за кафемашина.Досега пиех Лаваца,ама искам да го сменя.Благодаря!

Препоръчвам Costa Coffee. Ползваме го от няколко месеца и много ни харесва.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 08:24 от Bernichka

# 46
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 038
И ние сме любители на Коста кафе, само че 10-ката ни идва силна, пием със зеленото тя се води 6-ца.

# 47
  • София
  • Мнения: 8 552
Ние пък сме с 8-цата. Преди взимахме мляното им за кафе машината, сега сме с автомат и пак с 8-цата, но на зърна. Понеже цената рязко скочи тази година, да знаете, че го пускат в Лидл на промоция за към 25 лв (зърната, за мляното не знам).

# 48
  • Мнения: 2 837
Течна сметана elle & vire и прясно мляко President (започвам все повече да уважавам тези две марки).
От поне 8 години купувам краве масло само на Elle&Vire, само ако няма случайно, вземам на Président. Течната им сметана и крема сиренето са разкошни. Пресните млека на Président са страхотни, и тях купувам от години, също ементал, сирена за мазане (имат с бри, камембер, ементал, синьо сирене). Преди да започна да купувам маслото на Elle&Vire, купувах на Président, в Метро имаше пънчета по 500 г, вероятно и сега има, но много отдавна не съм ходила.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 14:42 от Melusine

# 49
  • София
  • Мнения: 3 009
Здравейте.Моля препоръчайте ми хубаво кафе за кафемашина.Досега пиех Лаваца,ама искам да го сменя.Благодаря!
От няколко години пием Давидофф, https://shop.metro.bg/shop/pv/BTY-X171759/0032/0021/500%D0%93%D0 … 9E%D0%A4-DAVIDOFF
Купувам когато е на промоция,че и на него доста увеличиха цената.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 073
Харесвам това, ако говорим и за прилична цена ( 28 лева за кг ) :


Има го и във вариант 100% арабика, който е около 38 лв за кг, но не го предпочитам. По-евтиното е микс и е по-силно. У нас го има в Хит.

# 51
  • Мнения: 5 340
Как Кимбо 50 лв килото? Ужас.

# 52
  • Мнения: 68 580
Здравейте.Моля препоръчайте ми хубаво кафе за кафемашина.Досега пиех Лаваца,ама искам да го сменя.Благодаря!

Въпрос на вкус е, за това трябва сама да намериш твоето.
Не бих препоръчала на никого, не приемам и препоръки. Купувала съм по препоръки- греда, не ми допада.

Както виждаш,  и тук всеки препоръчва това което на НЕГО му харесва, като няма гаранции на ТЕБ дали ще допадне.

Но ти си решаваш...

# 53
  • Мнения: 2 837
Аз ще купя пак руска салата и салата зеле и моркови с майонеза от "Партньори 1997". Хумусът и другите им салати също изглеждаха чудесно и ще ги пробвам. Руската салата беше точно каквато я обичам, като домашната на мама, каквато я помня, като бях дете. Много приятно ме изненадаха.

# 54
  • Мнения: 1 144
Здравейте.Моля препоръчайте ми хубаво кафе за кафемашина.Досега пиех Лаваца,ама искам да го сменя.Благодаря!
Аз съм доволна от това Чибо, по нищо не отстъпва на Лавацата.
 

# 55
  • Мнения: 1 550
Здравейте.Моля препоръчайте ми хубаво кафе за кафемашина.Досега пиех Лаваца,ама искам да го сменя.Благодаря!
Аз съм доволна от това Чибо, по нищо не отстъпва на Лавацата.
 
И ние вкъщи само това пием от месец вече. 👌

# 56
  • Мнения: 5 340
Толкова ли е зле Лавацата? Аз също си търся подходящо кафе, но на зърна.

# 57
  • Мнения: 19 820
Зле е Лавацата. Кисела и гадна.

# 58
  • Мнения: 1 550
Толкова ли е зле Лавацата? Аз също си търся подходящо кафе, но на зърна.
Киселчок 🤮

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Това ми допада и не е кисело

И безкофеиновото не е зле за по-късно вечер 👍

Искам и тези да пробвам 🤔

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 17:37 от Doli

Общи условия

Активация на акаунт