Изневяра

  • 4 168
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 623
Тук изневяра няма (поне привидно, може пък мъжът да лъже). Не се вкарвай във филми.
А след като толкова много се обичате и постоянно го натъртваш, връзката ви няма ли да претърпи някакво развитие? Не е ли време за годеж, брак, деца? Не виждам какво толкова сте направили двамата заедно, а сте двойка от доста време. Също - какво толкова учиш, че постоянно си заета?

# 46
  • Мнения: 15 002
когато се появи дете какво ще правите? Памперси, рев, безсънни нощи....по тази логика на първия месец сте аут...
Дребно уточнение. На първия месец авторката е аут, а годеникът къпе и гледа детето.

# 47
  • France
  • Мнения: 165
Не би ми било приятно моя човек да се среща с негова колежка насаме, с месеци, без значение какво правят или не правят. За мен това не е нормално и се учудвам от мненията в темата които го омаловажават. Приятелят ти, колкото и да е кавалер, възпитан и прочие,  трябва да не прекрачва някои граници и да изпраща ясни сигнали на другите жени че е зает. Явно не е бил съвсем праволинеен щом ти се извинява и съжалява. Съвет ми е трудно да ти дам, много зависи дали още му имаш доверие. Но друга забележка имам: как си допуснала словесен контакт с въпросната колежка? Как така ще ти обяснява че ти не заслужаваш приятеля ти? Докато ти си жената до него, се дръж на положение и не се унижавай по този начин.  И още нещо: на мъж никога не се казват неща от типа " грозна съм, дебела съм, качила съм 5 кила..." . Никога!  Дори да си качила и да не си във форма. грижи се за себе си, гримирай се и носи хубаво бельо. Всякакви размери има.

# 48
  • Мнения: 663
когато се появи дете какво ще правите? Памперси, рев, безсънни нощи....по тази логика на първия месец сте аут...
Дребно уточнение. На първия месец авторката е аут, а годеникът къпе и гледа детето.
Докато не му писне. С принцеси трудно се живее и в един момент се проглежда.

# 49
  • Мнения: 6 237
Е то щото 5 кила отгоре хич не личат, та като отрече нещо ще промени.
По темата, че не е ок такива срещички насаме и слушане/ споделяне на лични неща и проблеми с половинката, ясно. Действа много сближаващо и физическия контакт е на една крачка, но фактът е, че тази крачка не я е направил. Тук жената му се е натискала, ревала и кой знае още какво, но човека не е поддал. Така че нищо не е станало, да прекратява да бъде душеприказчик и всичко е точно. Мисля си, ако си бяха легнали, нямаше начин това да не стигне до авторката, онази нямаше да и го спести предвид естеството на цялата история.

# 50
  • Мнения: 246
Мен ми е интересно за какво се е молила като е идвала до домът ви?
Нещо от сорта на “ Моля те, остави я и бъди с мен “ или на теб “ Зарежи го, да го взема аз” ?! Много ми е несериозно нещо Grinning

# 51
  • Мнения: 831
Честно казано направо трябва да си благодарна колко положителна е тази тема. В други сме се развихряли много повече, а на всичкото отгоре е петък. Без ирония го казвам, аз самата съм изненадана от подкрепата, въпреки че положението ти не е за завиждане.

Никакво значение няма дали си напълняла или си била отдалечена някакво време. Хората, които се обичат не гледат тези неща. И да си беше слаба, и да беше като хлътнала тинейджърка всяка вечер, ако половинката нямаше пориви към колежката нямаше да го направи. Човека просто не е читав, не е проблема в теб. Хората се доказват точно в ситуации. А този се е вкарал във филм при положение, че жената дори не го кефи толкова. Много ще има да плачеш, ако дойде по-интересна фенка.

# 52
  • Мнения: 15 002
Филолог, демек. Значи си ми колежка. Аз завърших с изцяло нов език, нищо особено сложно не видях в следването.

Крайно време ти е да пораснеш и да се държиш като жена и партньор. Дотука чета момиченцето на тати, само дето си сбъркала кой е в ролята на тати.

Общи условия

Активация на акаунт