Несигурност

  • 10 835
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 13 079
Птицо, авторката е на 23. Около нейната възраст е пълно с необвързани. Дори в други възрасти винаги има, а и постоянно се освобождават. Това не е оная игра със столчетата, дето музиката спира и сядаш, където видиш, иначе оставаш без столче. Повтарям за пореден път, не става с плашене. И трябва да се прави разлика между някой, който все търси по-добро и чака принц на бял кон, и някой, който има елементарни очаквания от човека до себе си и иска да се чувства добре във връзка.

Пък и връзките не трябва да са на всяка цена. Един мъж, ако е достатъчно добър, жените няма да бягат от него. Ако някоя избяга въпреки това, не значи ли, че тя не е достатъчно добра за него? За какво му е? Само комплексарите се опитват да държат жена, за която не са достатъчни, чрез страх.

# 301
  • Мнения: 115
Един съсед в съседния вход, около 50-те, може някоя жена преди 100 години да го е зарязала, защото само плюе жените какви коври били и как само парите ги интересували. Тоя със жена не съм го виждала, няма и да го видя. Номер две, на 52 години, миналата година сефте се завъртя една разведена жена около него, ама нещо много бързо приключиха. За друга не съм чувала да е имал, а го познавам от над 30 години. За толкова години не съм му чувала гласа впрочем... Номер три, същия, не му знам какви са му проблемите, той пък никога не е имал жена, на около 60 е. За тези се сещам на прима виста, не са ми някакви близки, за да им знам живота в подробности, но това съм наблюдавала.

Като за хора, които не са Ви близки, знаете доста подробности всъщност. Освен ако те самите не се хвалят с тези лични подробности на всеки срещнат...

# 302
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 214
Да, така е. За първия, който е толкова озлобен към жените, само така си обяснявам защо е такъв - зарязан е, иначе защо. Мъж, който плюе жените, никога няма да има жена, дори и да търси, в което се съмнявам. Точно този единствената тема, по която разговаря със съседите, е гадните меркантилни кучки, дето само парите на мъжете ги интересували. Съсед ми е от 13 години, няма как да не знам. И за другите знам, близки са ми хора, които на тях са близки, та без да съм се интересувала знам доста подробности. Например, че третият никога не е имал жена, нито съпруга, нито гадже, да, знам, не е имал, не знам ако е имал, как би го скрил от близките си.
Та, мили мъже, топ мъжете са заети. Свободен топ мъж дето никоя жена не го забелязва и не го иска...?! Абсурд. Освен ако не е на отсрещния бряг. Същото се отнася и за жените де. Топ мацка без мъж... Няма начин.
Между другото през годините се начетох на мъжки мнения в този форум. Преди години мъжете тук бяха много готини, уважаващи жените, уважаващи мненията на жените. Все още се среща някой останал последен мохикан... Последните две-три години не мога да си обясня защо влизаш в женски форум да обиждаш жените, да им обясняваш колко са ужасни и не стават за нищо?! Имам си някакви обяснения де.

# 303
  • Мнения: 115
Съсед ми е от 13 години, няма как да не знам.

Аз не знам интимната история на никого от съседите си, и не им разказвам своята. Ама да де, хората са различно любопитни...и (не)зачитащи чуждото лично пространство.

# 304
  • Мнения: 1 914
На някои хора не е нужно да им влизаш в чаршафите, те сами ти натрапват шовинизма си.

Сега ще кажете, че AIDA не им е светила. И така да е, и да не знае цялата история, такива мъже има със сигурност, дори да не са съседите й, всеки познава такива. И да, определено не са топ.

# 305
  • Мнения: 32 465
О да, понякога стените са много тънки. Има хора и са невъзпитани и правят циркове пред хората, та колкото и да не те интересува, разбираш доста неща.
Като миналата седмица зверския скандал с крясъци в съседния вход.
Ми не държах да им знам проблемите, ама разбрах цялата им драма и недостатъци на всеки + кусурите на свеки, баба, дядо, братя и сестри.

# 306
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 214
Съсед ми е от 13 години, няма как да не знам.

Аз не знам интимната история на никого от съседите си, и не им разказвам своята. Ама да де, хората са различно любопитни...и (не)зачитащи чуждото лично пространство.
Е хубаво де... Четеш избирателно. Защо не прочете и това
............ Точно този единствената тема, по която разговаря със съседите, е гадните меркантилни кучки, дето само парите на мъжете ги интересували.
...................
Той сам си ги приказва. Да не мислиш, че мен много ме интересува тоя мухльо?! Нито пък всички съседи в блок със 6 входа по 8 етажа... Последното, което някога аз или някой друг може да каже за мен е, че съм любопитна и незачитаща чуждото лично пространство. Никой не ме интересува. Но понякога някой като тоя идиот незнайно защо ми се навира в моето лично пространство и ща не ща разбирам разни подробности.

# 307
  • Мнения: 12 940
На 24-30 години, че и повече, има маса свободни мъже, които може да са топ избор за авторката.

# 308
  • Мнения: 115
Преди години мъжете тук бяха много готини, уважаващи жените, уважаващи мненията на жените. Все още се среща някой останал последен мохикан... Последните две-три години не мога да си обясня защо влизаш в женски форум да обиждаш жените, да им обясняваш колко са ужасни и не стават за нищо?! Имам си някакви обяснения де.

В съседна тема една жена ме нарече "крак от маса". Така че неуважението е взаимно.

# 309
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 214
Що? Теб лично или принципно?

# 310
  • Мнения: 2 316
В съседна тема една жена ме нарече "крак от маса". Така че неуважението е взаимно.
"Крак от маса" е комплимент.
Първо - без теб няма стабилност. Второ - не си пън или чукан - някакво дърво необработено.

# 311
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 214
Ами ето... Стоиш на място където ти не уважаваш хората и теб не те уважават. Чудя се защо някой си го причинява.

# 312
  • София
  • Мнения: 35 332
Що се е припознал потребителя - айдонтноу  Rolling Eyes

# 313
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 214
Ти ли обиждаш масите и краката им бе, ейййй!

# 314
  • София
  • Мнения: 35 332
Аз не обиждам, те се обиждат.
Както казах - не знам защо.

Общи условия

Активация на акаунт