Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 104 752
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 12 887
Ти виждаш рекламата.
Въпросните артикули, които отговарят на изискванията за промоция, същите ли са като това, което се дава за награда безплатно?

# 1 171
  • Мнения: 705
Ами не е уточнено,поне за мен,ето линк.
https://www.amazon.de/Samsung-Shield-Portable-SSD-MU-PE1T0R/dp/B09SBJJ4JW?th=1

# 1 172
  • Мнения: 12 887
Ами да, така излиза, това са написали.
В немския вариант е малко по-различно:
Цитат
Beim Kauf von mindestens 1 GB3 aus dem Angebot von Amazon.de erhältst du 1 davon kostenlos.
Jetzt Galaxy Book3 erwerben und ein Portable SSD T7 Shield erhalten. Angebot von Amazon.de.
Край на цитата

Купуваш Galaxy Book3 и получаваш един Portable SSD T7 Shield.

Виж там дали това са различни продукти, но определено има промоция от 01. до 31. май за подарък, ако купиш този продукт.

# 1 173
  • Мнения: 6 399
Така или иначе ако има втора фри, това ще се отрази в предпоследната стъпка на поръчката, точно преди плащането

# 1 174
  • Мнения: 705
Не се отрази нищо след края на поръчката,за това питах дали някой е наясно,но би следвало на немски описанието да е вярното,а след като поръчах не ми прие плащанеъо,от известно време всеки път като искам да поръчам от Амазон има проблем за плащането и трябва да звъня от банката да ги моля едва ли не да ми разрешат да си купя нещо от Амазон....

# 1 175
  • Мнения: 5 303
Не се отрази нищо след края на поръчката,за това питах дали някой е наясно,но би следвало на немски описанието да е вярното...
И на английски го пише същото:


# 1 176
  • Мнения: 1 288
Ако връщаш пратка от България, получена в Германия чрез превозвач, за стока без дефект, трябва да пишеш на Амазон предварително, това имам предвид. Кой както иска всъщност. Не във всички случаи има възможност да си създадеш етикет, "системата" не винаги ти дава тази възможност, от търговеца също зависи.
Не е нужно да се пише на Амазон , подробно е обяснено в политиката им за връщане. Само трябва да се чете.

# 1 177
  • Мнения: 2 658
Еър фраер фурна (или както там се нарича Grinning) на Тефал за £119:
https://uk.camelcamelcamel.com/product/B09CQBF1TQ

# 1 178
  • София
  • Мнения: 2 066
Не е много по темата за амазон, но след постта на Барбалена малко инфо и от мен:
https://www.technomarket.bg/multi-kuker/philips-hd4713-40-09211271
Тази машинка в момента в Била е на цена от 105 лв. (без точки).

# 1 179
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 539

И аз така го тълкувам, но мисля, че по-скоро искат п.код на банката - издател на картата, защото като въведа кода на превозвача в Лондон, не се получава. Но пък как да открия кода на револютската ми карта?! Май ще се откажа да се пробвам.
Няма код на банка при пазаруване никъде. Пусни скриншот някакъв да видим какво е това поле и какво трябва да се попълва, че не става ясно от обясненията.

# 1 180
  • София
  • Мнения: 943
Прахосмукачката Шарк е пусната и в официалния им сайт. Нещо не мога да поръчам обаче. Т.е, финализирам поръчката докрай и след малко ми възстановяват парите по сметката.
https://sharkclean.co.uk/product/shark-anti-hair-wrap-bagless-cy … 50ukt-zidCZ250UKT
Поръчах я вчера сутрината към 8 от посочения сайт. Не съм догледала и поради тази причина не съм сменила Invoice Address-a с този на картата и се е попълнил по подразбиране този на Shipping Address. Преди малко доставиха пратката на адреса на ggbg.

Платих през PayPal.

Ще отменя поръчката в Амазон, която не помръдва като статус от 10 март някъде.

Последна редакция: вт, 23 май 2023, 18:22 от magina

# 1 181
  • Сф
  • Мнения: 4 784
purple angel, понеже казвате, че сте нова, ето политиката за връщане на английския, сходна е на немския.

Amazon will refund the cost of sending an item back to us if it was sold or dispatched by Amazon (made-on-demand Collection items from The Drop, that are not defective, damaged or incorrect, are not eligible for free returns.

Т.е. това че Вие не сте разбрали, че е ползван продукта, не спада в никоя от графите- дефектен, сбъркан или повреден продукт.

ТАКИВА се отнася не за потребители, търсещи изгодни сделки, а за потребители, които се възползват от положението, какъвто е случая- " не разбрах" не е проблем на Амазон, и затова не е ок да извличате облаги от Вашето неразбиране.

https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=orc_h … &recordData=false

# 1 182
  • София
  • Мнения: 1 023
Не е много по темата за амазон, но след постта на Барбалена малко инфо и от мен:
https://www.technomarket.bg/multi-kuker/philips-hd4713-40-09211271
Тази машинка в момента в Била е на цена от 105 лв. (без точки).
Благодаря за това, че го пусна! Някой знае ли дали върши работа за какво и достатъчен ли е обема за 4 членно семейство? Ако поне върши работа да готви сам Simple Smile ще го взема на майка ми да не кисне до печката, че вече не може. Моля за мнение и извинявайте за спама

# 1 183
  • Мнения: 6 399
Purple angel, как точно разбрахте че е ползван, след като не сте го получили?

# 1 184
  • Мнения: 190
УЖАС! Само се чудя заради такива кога ще спрат от Амазон да приемат български карти...
И какви сме ние ТАКИВА,сигурно вие не търсите изгодни сделки .Ами като не сте за изгодата,защо не пазарувате от магазините в БГ с 200 % наценка.И на другата госпожа да кажа ,че не съм циганка и това ми е първия такъв продукт поръчан и не съм разбрала ,че е ползван.А и все пак Амазон ясно го е написал,че има безплатно връщане ,аз не съм им опряла ножа на гърлото да ми го върнат,след като мога ще го върна така както някой друг го е върнал преди мен.То човек да не попита нещо и веднага го нападат с епитети.Бъдете живи и здрави мили злобни дами,все такива ще си останете.
Няма такъв филм безплатно когато е поръчано с превозвач, който не е длъжен да следи искате или не  пратката! В склада продуктите са на късмет. И аз търся изгодни сделки но реагирам адекватно, като си давам сметка за риска от такъв вид сделки..Друг път вместо да вдигате тук олелия пишете на Амазон и ако те се съгласят тогава връщате безплатно.

Последна редакция: вт, 23 май 2023, 22:06 от Neli1978

Общи условия

Активация на акаунт