Пазаруване от НМ, тема 60 - юбилейна

  • 32 036
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 911
Прави бяхте, че това ще е. Еми , да си гледат работата, нищо няма да поръчам!

# 61
  • Мнения: 1 731
Вероятно в понеделник ще е по-голямо намалението.

# 62
  • Мнения: 54 415
Надяваме се.

# 63
  • Мнения: 10 162
Миналата година имаше ли всъщност в понеделник? Не знам защо ми се струва, че го бяха пропуснали, затова питам…
Дано има нещо тази, но и наличности, че то голяма полза да предложат нещо с повече отстъпка и да го няма….

# 64
  • Мнения: 10 162
Реших да погледна пак за бархет- и на какво попадам:



Пак съм изтървала модата, значи…
Скрит текст:
А се чудех защо в един смешен клип една дама закопчаваше две ризи заедно и ги обличаше наобратно и настрани, че да се получи същия ефект

# 65
  • Мнения: 1 731
На мен ми харесва тази мода. Не говоря специално за цветовете на тази риза.

# 66
  • Мнения: 10 162
Може в някои съчетания да е удачно. Не бях попадала на такъв, признавам си, явно не съм търсила достатъчно 😃

# 67
  • Мнения: X
Тази пижама е с огромно долнище, отгаваря на M/L сигурно.

Ужас! А аз поръчах на мъж ми XL заради горнището, иначе долнища е L, ама си викам, че няма да е много голямо, а то ще е като шалвари! Ами, ако не му хареса, ще връщам...
Днес смятам да им пиша някъде, да обяснят на служителите си в склада, да не запечатват за изпращане хартиените пликове И с ДВЕТЕ лепенки, че ме влудяват! Как па може да са толкова тъпи някои хора, бе?!

# 68
  • Мнения: 2 736
Получих тези мекички пантофи за децата, много добре като чорапче препасват глезена https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.1109320001.html
Отварям да взема от другите цветове, изчерпано още от миналия път и нищо не е  допълнено.
Добре, че взех съседни номера да преценям спокойно.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Моят отзив за последните поръчани сутиени:
Тези отговарят на номера, обаче на белия му прозира дунапрена на чашката и добива леко жълт отенък. Това се вижда като се премери, иначе - не. За това заминават обратно.


На този колана на мен не ми е удобен. Иначе е хубав, размера отговаря.


Тези двата меки мисля да си оставя - не съм носила такива до сега, но са удобни при мерене.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Излагат се...
В американския има 30% на всичко.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Кога ще ги стигнем американците! Joy

# 72
  • Мнения: 10 162
А при французите има и на -50-%… но да се поръчва оттам с доставка до тук не съм пробвала.
Англичаните са като нас- с 20%.

# 73
  • Мнения: 288
Значи да си знаем за догодина да купуваме преди черния петък, белким хванем по-голямата оферта от 25 процента намаление Sweat Smile

# 74
  • Мнения: 6 938
Азалия, аз на мм му викам, че е твърда М-ка и няма нужда да поръчваме и S-ка, ама изучи се и той, искал да мери Laughing
Честно казано между С и М не видях съществена разлика, допускам че може и да е сгрешен етикет...врътнах я на 60 градуса, та да видим.
При мен напоследък са си ок пликовете и кашоните, моите се научиха Grinning

Aз подобни дрехи не бих могла да нося, ОКР-то ми ще е все изострено.

Общи условия

Активация на акаунт