Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 23

  • 31 886
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 587
Според мен ѝ е дошло в повече, като почине ще тръгне. Това все пак са домакински уреди искат почивка между циклите.

# 736
  • Мнения: leet
Marsian, ще Ви изпратя снимки на лично, да не спамя тук

# 737
  • Мнения: 2 134
Според мен ѝ е дошло в повече, като почине ще тръгне. Това все пак са домакински уреди искат почивка между циклите.
Няма да е това.
Много често ми се случва да пускам 4 последователни сушилни. Повече от година имам моята Миле, не е забивала по този начин.

# 738
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 746
Според мен ѝ е дошло в повече, като почине ще тръгне. Това все пак са домакински уреди искат почивка между циклите.
Даже искат болничен да си вземат. Единствените уреди, които изискат пауза между циклите работа са миксери и подобни, защото имат двигател, който отделя много топлина, а почивката е за да те охлади. Сушилните имат продължителен режим на работа. Аз съм пускал повече от 4 сушилни една след друга. Проблема не е от това.

# 739
  • Мнения: 824
delaihla, ще съм ви благодарна да пишете за проблема в темата. Купих същия модел декември и си дадох време да разуча стандартните програми, тъкмо се канех да програмирам свои.
Пускам 3-4 последователни сушилни, не съм имала проблем.

# 740
  • Мнения: 41 043
По принцип всеки електрически уред може да прегрее, независимо дали е проектиран за продължителна работа. Ако е някоя партида за друг климат, ако е монтиран в някой шкаф с лошо охлаждане, ако вътре в него нещо пречи на нормално изчисленото охлаждане...
Ей на, лаптопът ми също трябва да може да работи по цял ден и го прави. Ама в края на жизнения си път предният прегряваше - замърсен вентилатор или нещо друго, ама е факт.

# 741
  • София
  • Мнения: 8 571
Е, то при неправилна употреба гаранции няма. Човек може и с вода, и с аспирин да се убие...

# 742
  • София
  • Мнения: 36
Благодаря, не е прегряла (а и местоположението й е перфектно). Допълвам: напълно нормална и съобразена употреба.  Не изписа каквато и да е грешка, отказва след програмирането. Изключването от контакта за няколко часа също не помага. Ще пиша след като се свържа със сервиза, надявам се да има някаква комбинация от бутони за чистене на грешки и рестарт, която не е описана в ръководството за употреба.

# 743
  • Мнения: 2 134
Ще пиша след като се свържа със сервиза, надявам се да има някаква комбинация от бутони за чистене на грешки и рестарт, която не е описана в ръководството за употреба.
Успех - дано има лесно решение на проблема!
Сподели после, да знаем и ние при евентуален проблем.

ПП Имах преди време една питанка относно пералнята, свързах се с Миле по телефона и много любезно ми помогнаха.

# 744
  • Мнения: 140
Marsian, ще Ви изпратя снимки на лично, да не спамя тук
Споделете ги тук в темата, няма да е спам, напротив, полезно ще е.

Благодаря, не е прегряла (а и местоположението й е перфектно). Допълвам: напълно нормална и съобразена употреба.  Не изписа каквато и да е грешка, отказва след програмирането. Изключването от контакта за няколко часа също не помага. Ще пиша след като се свържа със сервиза, надявам се да има някаква комбинация от бутони за чистене на грешки и рестарт, която не е описана в ръководството за употреба.
Пиши какъв е бил проблемът и как сте го разрешили, съответно. Най-вероятно е нещо дребно.
Да не би да сте заключили панела за управление с детстката защита?

# 745
  • Варна
  • Мнения: 34
Дами, кажете ми какъв свързващ кит да си купя за пералня и сушилня Бош. Има по-евтини за 59 лв и по-скъпи, които са около 220 лв. Каква е разликата и коя бихте ми препоръчали?

# 746
  • Мнения: 11 642
Няма нужда от него. Можеш да спестиш тези пари. Просто нивелирайте добре пералнята и поставете сушилната върху нея.

# 747
  • Мнения: 46 535
Да докладвам развитието на нашия проблем. Тази сутрин мъжът ми я закара в друг сервиз за второ мнение. Само няколко часа по-късно звъннаха, че е готова. Както и вие, и ние предполагахме - просто четки!
Champagne

# 748
  • Мнения: 874
Дами, кажете ми какъв свързващ кит да си купя за пералня и сушилня Бош. Има по-евтини за 59 лв и по-скъпи, които са около 220 лв. Каква е разликата и коя бихте ми препоръчали?
Скъпият има издърпващ рафт

# 749
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Възможно ли е от сушилня да ми избелява черното пране?
Винаги пера с препарати за черно.

Общи условия

Активация на акаунт