Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 13

  • 36 415
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Отказвал е куриер на Еконт да ми вземе НМ-ска пратка без заявка когато ми е донасял друга пратка. Не съм питала повече, щото все един и същи беше. Сега съм на друг адрес, не се е налагало, но ако се случи, ще питам да видим тук какво ще каже.
В неделя не са ми носили, но в събота редовно. Дори миналата събота ми докараха пералня, която чаках в понеделник или вторник.

Не помня включих ли се в темата преди това и дали благодарих, но май не съм. Или пък съм - писах за кодовете. Та благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

# 46
  • Мнения: 20 157
Онзи ден момъка от Еконт ми каза, че ще работят извънредно тази неделя, предполагам заради черният петък.

# 47
  • Мнения: 1 135
Да, доставиха ми днес пратката която чаках, доста се изненадах като получих смс сутринта за пратка днес.
За щастие ми взеха и връщанетшло за aboutyou, но сигурно наистина зависи от куриер. Със сигурност има такива, дето ще решат и ще се направят на интересни.

# 48
  • Мнения: 256
Здравейте. Не успях изобщо да разбера, имаше ли до момента намаление подобно на миналогодишното, понеже погледнах но цените си бяха почти същите, или предстои такова? 🤔

# 49
  • Мнения: 1 090
Здравейте. Не успях изобщо да разбера, имаше ли до момента намаление подобно на миналогодишното, понеже погледнах но цените си бяха почти същите, или предстои такова? 🤔
В четвъртък пуснаха намаление до -80%, но и доста бързо се изчерпваха нещата. Все още има разни "остатъци", но много изгодните, според мен, свършиха.

# 50
  • Мнения: 494
И аз съм връщала пратка директно на доставчика на Еконт, но на Спиди ми каза, че трябва първо да заявя

# 51
  • Мнения: 281
Имат ли забавяния в доставките, за колко време пристигат покрай намаленията?

# 52
  • Мнения: 20 157
При мен имаше забавяне при предишното намаление, ще видим сега при това.
За колко време ще дойдат, едва ли някой може да каже.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 15:23 от Lemy

# 53
  • Мнения: 2 204
Има забавяне. Имам пратка с очаквани дати 21, 23ти, още не е дошла. Имам и очаквани за днес, не са в куриера.

# 54
  • Мнения: 1 600
Аз още не съм получила пратка от предното намаление с ботите Тамарис (които Азалия вече върна дори), и пратка с по-малък размер кецове Мустанг Joy Поне ботите трябваше да получа на 16 ноември Joy Днес очаквам две пратки, може и те да са. А ботушите и обувки от това намаление, предполагам, ще получа, в средата на следващия месец Joy

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
За моите сандали от 7.11 ми писаха, че няма да ги получа. Много ме е яд.

# 56
  • Мнения: 7 224
И аз имах леко забавяне на предишната поръчка. Очакваната дата за доставка беше 23 - 24.11, поръчката пристигна в офис на куриер на 26.11. Изпратиха ми код за 10% като извинение за забавянето. Остава само да отида да прибера поръчката от Еконт.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Записвам се в новата тема.
Чакам два пуловера на Манго с кашмир в състава, дано не боцкат и едно преходно яке тип "риза", но със столче яка.
П.П. Миналата година си взех такова на Бруноти - много съм доволна.

# 58
  • Мнения: 20 157
Да вземат да свършват тези намаления, че капитулирах. Поръчах още 2 чифта боти на Рикер, маратонки от Фешън дейс и няколко парфюма за без пари от Парфимо.
Виновничките са в темата 😎🙈😄
Да ви кажа, минах през Waikiki, и като видях какви боклуци на какви пари са, тези в АбаутЮ ми се сториха цвете....

# 59
  • Мнения: 55
И аз това си казвам- дано свършат вече тези намаления, че направо се разпукахме от поръчване. Черни петъци, бели понеделници...Аман!  Обаче сега като се замисля и Коледа иде, и там ще е тежко! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт