Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Аборт

• 943
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на 19 години съм от град София.Предстой ми аборт и съм много притеснена! Моля ви да ме насочите къде  да направя аборта,от кой лекар сте доволни,какви са актуалните цени и какво ми предстой! Благодаря

# 1
Здравей, успокой се и не се притеснявай. Токуда е ок като болница, лекарите са добри, отношението е добро и базата е супер.

За цена не мога да ти кажа, не знам какви са актуалните цени.

Няма страшно, ще мине бързо.
С обща анестезия е, няма да помниш нищо, приспиват те за 15-20 минути и толкова. Седиш до края на деня, слагат ти система с обезболяващо ако имаш нужда и си тръгваш.

# 2
В токуда медикаментозния е 600лв, отделно се заплаща за стая, ако общата е заета. Всичко общо към 800лв.

# 3
Здравейте!На 8.12 напрсвих аборт с вакуум.Може ли да ми обясните за хигиената след това.Бих ли могла да използвам интимни гелове или като цяло някакви продукти долу.Също да попитам проблем ли е,ако излизам на разходки или чистя.Чувствам се доста добре,но все пак,ако някой може да ми даде по-богата информация чрез опит ще съм благодарна.

# 4
Няма проблем да ходиш на разходки и да чистиш. Прави това, което искаш, стига да се чувстваш добре. Само не вдигай тежко и не прави тежки физически упражнения поне няколко дни, седмица.
За хигиената, ползвай си интимен гел, превръзки ако имаш някакво течение. Недей само с тампони.

# 5
Здравейте, незнам как се пуска нова тема, и затова си позволих да пиша тук .
Извинявам се много, но съм много притеснена 39ти ден след аборт и нямам цикъл, еденствено съвсем леки болки в гърдите и често пишкане.

# 6
  • Sofia
След аборт първата М може да е след 45-50 дена.

# 7
Извинявам се много, но съм много притеснена 39ти ден след аборт и нямам цикъл, еденствено съвсем леки болки в гърдите и често пишкане.

Спокойно, до 50 дена може да нямаш цикъл. Ще дойде, не се притеснявай.

# 8

Спокойно, до 50 дена може да нямаш цикъл. Ще дойде, не се притеснявай.

Здравейте, днес ми потече светло кафяво а 20мин по-късно пишках и потече малко кръв и менструални болки за кратко. След това не ми е текло до момента.

# 9
Здравейте, момичета! На 8.12 направих аборт по медицински причини в 9 г.с. След процедурата имах зацапване и менструални болки, за няколко дни бяха спрели, но снощи прокървях по-обилно и днес продължава. След 2 дни съм на преглед, но съм много притеснена. Дали е нормално и на вас случвало ли ви се е?

Общи условия

Активация на акаунт