Скъпите козметични продукти, от които сме доволни

  • 23 165
  • 183
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 640
Всяка кожа е различна. Няма как на всеки да се харесат едни и същи неща.
Важни са и комбинациите. Аз също съм имала несполучливи опити и с тях и с други, променям последователност, комбинирам по различни начини.

# 61
  • Мнения: 4 479
Чудно ми е, защо The Ordinary е в тази тема Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 965
Мерси, Tsugumi_, и в моите разбирания ТО не са в категорията "скъпи", особено на фона на имената, които се обсъждат дотук.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 257
Не знам. Някой каза аргилерин и понеже те имат такъв продукт отиде коня у ряката Grinning

# 64
  • Мнения: 1 307
Вероятно не са от най-скъпите продукти, по-скоро сигурно са среден клас,но аз влизам да похваля крема, емулсията и тоника на Holika Holika със серамиди. Много добре овлажняващи и похранващи продукти. Кремът за зимата е перфектен. Аз лятото ползвах емулсията вместо крем, и ми беше перфектно. По принцип вървят - тоник, серум крем, но аз не ги ползвам така. Зимата крема, който е по-плътен и богат, лятото - емулсията.

# 65
  • Мнения: 4 678
Мда, разбиранията на хората за скъпо и среден клас и т.н са различни.

# 66
  • Мнения: 1 307
Мда, разбиранията на хората за скъпо и среден клас и т.н са различни.
Нямам  претенции да знам границите, ако греша ме поправете. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 635
Аз имам въпрос относно маската на Glamglow Brightnud.
Доскоро ходех на козметик и не съм използвала екфолираща маска вкъщи, къде точно да я включа в рутината? Като за начало мисля да я изпозлвам веднъж в седмицата.
След двустъпково почистване и след нея крем?

Попринцип рутината ми е следната - двустъпково почистване, тонизираща есенция и крем.

# 68
  • Мнения: 11 025
С червената маска на ТО успях да си изгоря кожата на скулите. Нещо, което не ми се е случвало с друг продукт или по-силен ретинол. ТО като цяло се оказаха голямо разочарование за мен. Бях доволна само от хилауроновата киселина по сандвич метод.

Tsugumi_ mi, в този ред на мисли ТО се оказаха скъпи за мен, евтиното ми струваше златно.


# 69
  • Мнения: 506
Аз имам въпрос относно маската на Glamglow Brightnud.
Доскоро ходех на козметик и не съм използвала екфолираща маска вкъщи, къде точно да я включа в рутината? Като за начало мисля да я изпозлвам веднъж в седмицата.
След двустъпково почистване и след нея крем?

Попринцип рутината ми е следната - двустъпково почистване, тонизираща есенция и крем.
Включи я след почистването. След маската нанасят тонизиращата есенция, крема и готово.

# 70
  • Мнения: 4 479
С червената маска на ТО успях да си изгоря кожата на скулите. Нещо, което не ми се е случвало с друг продукт или по-силен ретинол. ТО като цяло се оказаха голямо разочарование за мен. Бях доволна само от хилауроновата киселина по сандвич метод.

Tsugumi_ mi, в този ред на мисли ТО се оказаха скъпи за мен, евтиното ми струваше златно.



Съгласна съм и съжалявам за случилото се.
Това е една от марките, която никога не ме е изкушавала.

# 71
  • Мнения: 110
Чудно ми е, защо The Ordinary е в тази тема Simple Smile

Преди една-две страници имаше още една дискусия какво се разбира под скъпи козметични продукти и излезе, че темата била за по-висок клас от дрогерийна козметика. The Ordinary не са дрогерийна и имат аргилерин, така че ги споменах когато някой пита за аргилерин под 500 евро. Съжалявам, ако съм се отклонила от темата.

# 72
  • Мнения: 2 272
Не знам до колко могат да минат за скъпи, но не са и за темата с евтините. Страшно съм доволна от тези два продукта:



Вече втора опаковка от ББ крема, супер лек, адаптира се към цвета на кожата. Серумът пък много добре хидратира  и заглажда преди това. Не са ми избивали почти никакви пъпки, изкл. дните преди МЦ.

# 73
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Всеки си има различно разбиране какво е скъпо, а и разбира се - различни приоритети, та съвсем не е въпросът дали можеш да си го позволиш.

Много сериозно скъпи козметични продукти могат да бъдат тествани и ползвани за много по-малко пари, ако се купуват във вид на травъл /мини/ подаръчни сетове или тестери или по време на годишна разпродажба. Разбира се, ако държите да платите няколкостотин++ пари за един крем никой няма да ви спре или да ви откаже да ви вземе парите Simple Smile

Бърз пример:
Крем очен

Тестер на същия продукт

Крем за лице

Тестер на същия продукт

Крем

Тестери на същия продукт

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 18:30 от Agent Provocateur

# 74
  • Мнения: 2 502
Отварям скоба, за да спомена Ниод, който е първи братовчед на ТО. От сините пептиди съм доволна, но от прословутите FECC за околоочен контур - НЕ!

Общи условия

Активация на акаунт