Актрисата Диана Димитрова - жертва на насилие?

  • 133 118
  • 3 293
  •   1
Отговори
# 3 270
  • Мнения: X
Какво оре, тя отдавна се закопа. Чудя се на акъла на Станков, защо се захвана с тоя воденичен камък...

# 3 271
  • Мнения: 69 290
То не поема това, съвет или акъл...ко да го съветваш, как да му помагаш .
Майка няма ли, се чудя..нея поне не слуша ли....

# 3 272
  • Мнения: 15 894

Дианче, понеже знам, че четеш тук, да ти кажа - за теб приказката "Човека от селото можеш да изкараш, но селото от човека - не", важи на 100%. Аз такава злобна, жалка простакеса, като теб, скоро не бях срещала. Не във виртуалното пространство - никъде!

# 3 273
  • Мнения: 6 161
Това с бясното куче направо ме отвя Joy
Сега Вергов трябва да извади ограничителни заповеди  за него и семейството му , случайно да го оповести  някъде и  бясната селска кучка  ще  превърти съвсем .

# 3 274
  • Мнения: 69 290
Грозно е публично да се радваш на чуждото нещастие.
Сега, човещинка е, ако на някого, когото не харесваш, се случи нещо гадно, така..вътрешно да се възрадваш. Обаче гласно да го изкажеш...ми е ....грозно, не съм и религиозна, но грехота ми се струва, грешно.
Пък тя , ако визира операциите на Вергов в поста си....абе дъно е тая.
Има някакви граници които не е хубаво да се преминават.
А Диде като развъпзано куче..няма граници никакви моралти, етични...нищо, брааат...празнота вътрешна.... Neutral Face

# 3 275
  • Мнения: 15 894
Това с бясното куче направо ме отвя Joy
Сега Вергов трябва да извади ограничителни заповеди  за него и семейството му , случайно да го оповести  някъде и  бясната селска кучка  ще  превърти съвсем .

Няма нужда той да го оповестява - една платена статийка само да пусне и ФБ на Диана ще пламне Joy

# 3 276
  • Мнения: 3 783
Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile Тази съвсем превъртя.
Напомня ми на онова психо от Фатално привличане + Амбър Хърд. Обзалагам се, че ако Вергов имаше сладко малко зайче, Дидка щеше да го свари живо или щеше да му остави кафява изненада в кревата. Няма нищо по жалко и достойно за съжаление от отритнатата жена. Такива като тях буквално губят връзка с действителноста и са способни да се самоунищожат, стига да могат да завлекат обекта на несподелените си чувства надолу, заедно със себе си.
Колкото повече мъжът ги игнорира и се държи сякаш те не съществуват, толкова повече ще се озлобяват и ще губят контрол.

# 3 277
  • София
  • Мнения: 1 028
Няма ли кой да я държи настрана от компютри и медии за известно време? Година, две, максимум век?

# 3 278
  • Мнения: 15 894
Няма ли кой да я държи настрана от компютри и медии за известно време? Година, две, максимум век?

Е, не така де - ние тук на чии глупости ще се смеем тогава Grinning

# 3 279
  • Мнения: 7 100
Или Диана е наистина много глупава, злобна и ограничена жена, или някой й плаща, за да се излага така. Не ми се струва нормално поведението й, а смятах, че има малко повече акъл. Много ме разочарова...

# 3 280
  • Мнения: 69 290
Никой не й плаща. Такава си е. Простовата...
Хората набързо й скроиха шапката...аз също.

# 3 281
  • Мнения: 7 100
И много ми е интересно кое е предизвикало тази омраза към Вергов точно сега. Разбирам преди 5 г., но уж после са си оправили отношенията и са комуникирали нормално. Та какво се е присетила сега и се е настроила срещу него? Човекът никъде гък не е казал по случая (доколкото ми е известно), та не е да кажем да я злепоставя и тя да беснее. Наистина луда история. Ако е смятала, че си прави добра реклама - голяма грешка. Аз ако съм някаква решаваща фигура в тези среди - режисьор, продуцент и т.н. - няма да искам да работя с нея. Актьорите с изградени репутация и име също няма да желаят да си партнират с нея, особено пък в по-известни продукции. Диана ми се струва, че сама себе си прецака жестоко.

# 3 282
  • Мнения: 15 894
По-добре да беше взела някакви пари, за да се самозакопае така сама. Но не вярвам. Толкова зор да стигне до тук (нали според нея има страшно успешна кариера) и накрая от едната злоба срина всичко. Язък й за труда и напъните.

# 3 283
  • Мнения: 7 100
А лошото е, че не е некадърна актриса. Поне според моите представи тя играе сравнително добре - поне на фона на масовата бездарност и посредственост, която лъха от повечето бг филми и сериали.

# 3 284
  • Мнения: 2 664
Все още съм оптимистка и имам надежда, че срещу заплащане така рине дъното.
А Вергов по-добре нищо да не прави, както до сега.
Все едно я няма.

Общи условия

Активация на акаунт