ОВОБАНК - Статистика, мнения, резултати

  • 981
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 523
Привет, пускам тема с анкета и нека резултатите са видими за всички.

Надявам се, че темата и резултатите в нея ще са полезни. Моля да споделяте в мнения всичко, което искате.


Благодаря на всички, които ще допринесат в нея!

Нека видим форумна статистика на често спряганата банка.

# 1
  • София
  • Мнения: 13 072
След неуспешни опити със собствени яйцеклетки поръчахме пълен пакет от Овобанк
Имаме И мъжки фактор.
От 8 Я се оплодиха 7 и трансферираха 1 Е. Бях на 46 г. при опита, а сега съм на 47 и синът ми кара 4-ти месец.
Накратко, стана от раз, но ние си знаем диагнозите, имаме всички възможни изследвания и препоръки, фертилен прозорец, надраскване на лигавицата, ИМСИ и т.н.
Имаме 6 замразени ембриона и скоро ни предстои трудното решение да се откажем от тях.
Пазихме ги, защото имаме 25 г. репродуктивна история и за първи път всичко се случи толкова лесно.

# 2
  • Мнения: 1 523
Fever ray, защо ще се отказвате...?

Ние искаме 2. Имаме измислени от раз две имена за деца и твърдо вярваме, че 2 душици са ни избрали...

За статистиката: пакет от 6. Оплодени 4, преживяха до 5 ден 2 слабички. Донорка на 30г. Аз съм на 45, не е правена хистероскопия, нито надраскване, нямаме мъжки фактор според изслвдванията.

# 3
  • София
  • Мнения: 13 072
Защото това е 5-тото ни детенце, а другите вече са големи. Нямаме повече капацитет.

Всичките ни деца са резултат от репродуктивната медицина по един или друг начин. Затова не вярвах, че с ДЯ ще стане толкова бързо и лесно.
На много по-млада възраст и преди да имам проблем със собствените яйцеклетки, резултат е имало чак от 3-4 процедури с по няколко трансфера всяка.

# 4
  • Мнения: 1 523
Защото това е 5-тото ни детенце, а другите вече са големи. Нямаме повече капацитет.

Всичките ни деца са резултат от репродуктивната медицина по един или друг начин. Затова не вярвах, че с ДЯ ще стане толкова бързо и лесно.
На много по-млада възраст и преди да имам проблем със собствените яйцеклетки, резултат е имало чак от 3-4 процедури с по няколко трансфера всяка.

Може би все пак има смисъл от още едно 🙂 Аз нямаше да мисля много...

# 5
  • София
  • Мнения: 13 072
Да почваме борба за 6-то дете на 47+ аз и 49+ той, когато големите ни дъщери вече планират свои деца в близките 2-3 г., не ми се струва разумно.
Не, че е лошо, но 25 г. ни стигат. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 523
Да почваме борба за 6-то дете на 47+ аз и 49+ той, когато големите ни дъщери вече планират свои деца в близките 2-3 г., не ми се струва разумно.
Не, че е лошо, но 25 г. ни стигат. Simple Smile

Е, не е нужно да е борба, може да си пробвате лежерно  и каквото стане 😁

# 7
  • София
  • Мнения: 13 072
Хаха, приключваме ние с децата. Дай Боже, всекиму пълна къща като на нас!
Успех желая на всички!

# 8
  • Мнения: 16
Здравейте!
Имам един деликатен въпрос относно донорските яйцеклетки на Овобанк, а именно работят ли с донорки от римски произход и как може това да се провери след като дават информация само за ръст, тегло и цвят на коса и очи!?... При запитванията ни за донорки от България, без замразяване ни казват, че не работят с донорки от римски произход, но не мога да разбера как стои въпроса с Овобанк !?

# 9
  • София
  • Мнения: 13 072
След като във въпросника за подбор има и такава опция, значи работят.
Ако при описанието на рецепиентите самите вие отговаряте на описанието - ще  ви намерят и ромски. На каквото описание отговаряте вие, такива яйцеклетки ще ви предложат. Работят с всякакви от цял свят.

Общи условия

Активация на акаунт