Омъжена съседка

  • 15 552
  • 432
  •   1
Отговори
# 15
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Накрая ми благодари и ми каза, че има да ме черпи едно вино. Не кафе, боза, паста, снакс или тем подобни, а вино. Кой черпи вино?
Хората над училищна възраст по принцип 😐Ама ти ако си свикнал повече на другите неща, покани я пък на боза и паста, тамън ще й задестваш майчинския инстинкт и може да й се прище да те гушне още на място, пастите много разчувстват, особено ония старовремските с розички. И не изпускай момента, че може да размисли.

# 16
  • Мнения: 2 492
Ако са на близо тиганите ми, ще ти лупна един по умницата.

# 17
  • Мнения: X
Щом нямаш жена, покани я ти на по вино.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 062
Възможно е, моята любезност и ведър характер също често се греши с интерес.

Няма ред обстоятелства в плюс тук, има само минуси.
Плюсовете са че ще сме наясно с нещата, че може да идва вкъщи и няма нужда да ходим насам натам. Минусите са.... абе много са, но в крайна сметка живота е такъв. Знам, че тя не би направила първата крачка. Това, което ме накара да вярвам, че ме харесва е че освен усмивките, веднъж поиска да и помощ за нещо дребно по по-особен начин. Накрая ми благодари и ми каза, че има да ме черпи едно вино. Не кафе, боза, паста, снакс или тем подобни, а вино. Кой черпи вино?
Аз черпя вино, това с кафето не го разбирам Laughing

Намери я в социалките, виж на каква честота е. Обаче, мисли и за последствията - ама сериозно.

# 19
  • Мнения: 328
Изключително лоша идея. Последствията ще са ти на един апартамент разстояние.

# 20
  • София
  • Мнения: 480
Възможно е, моята любезност и ведър характер също често се греши с интерес.

Няма ред обстоятелства в плюс тук, има само минуси.
Плюсовете са че ще сме наясно с нещата, че може да идва вкъщи и няма нужда да ходим насам натам. Минусите са.... абе много са, но в крайна сметка живота е такъв. Знам, че тя не би направила първата крачка. Това, което ме накара да вярвам, че ме харесва е че освен усмивките, веднъж поиска да и помощ за нещо дребно по по-особен начин. Накрая ми благодари и ми каза, че има да ме черпи едно вино. Не кафе, боза, паста, снакс или тем подобни, а вино. Кой черпи вино?
Аз черпя вино, това с кафето не го разбирам Laughing

Намери я в социалките, виж на каква честота е. Обаче, мисли и за последствията - ама сериозно.
Не ползвам социалки. Не ги харесвам нещо. Предпочитам даже старите телефони със шайба и дуплекс, ама това е друга тема. Иначе мислех да и направя някакъв комплимент за задника, но ми се стори много просташко

# 21
  • София
  • Мнения: 35 062
Просташко е, разбира се.
И кога толкова се срещате, аз почти никой не виждам в апп.

# 22
  • Мнения: 6 106
Една съседка няколко години подред ми намигваше всеки път като се засечем, интерес не съм имал ама си го мислих колко лесно стават нещата в този случай - на прибежки до другия апартамент и всичко точно. Ама като се разкрие тогава идва и интересното.
Нашите ми бяха разказвали такъв случай от преди години с наши съседи, така мъжът клатил по съседски една друга съседка, ама жена му го набарала, изхвърлила любовницата на стълбището дибидюс, няква друга съседка и дала одеало да се загърне и така по улицата до съседния вход. Резил пред цялата махала, така че рискът си го има в такива истории

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 11:17 от rf22

# 23
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Най-вероятно си въобразяваш, и бъркаш любезност с флирт.
Ти искаш нещо от нея, и тълкуваш всичко, което прави, като знак, че и тя иска нещо. Типично поведение на човека с желанието.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 602
Е тая пък къде й е бил акълът у неговия апартамент Joy

# 25
  • Мнения: 3 841
Не виждам някаква специална индикация от нейна страна

# 26
  • Мнения: 1 445
Гледай само да не е някой военен или полицай тоя

# 27
  • Мнения: 4 397
Пусни комплимент, ама тип "ех, как сияеш, добре те гледа тоя твой мъж" и виж реакция Joy

# 28
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
Да не би да са се свършили необвързаните жени?

Връзка със съседка не е добър вариант,освен ако не обмисляш да си смениш жилището.
Защото няма как да се скриеш и първо научават всички съседи,а накрая и съпругът.

# 29
  • Мнения: 6 764
От цялата работа разбрах, че те мързи да имаш връзка, търсиш удобни почасови посещения, без ангажимент. За да си сигурен, че няма да те "прецакат", умишлено си търсиш жена със семейство.
Споко, жената и с две деца си има разкошен сексуален живот, взаимна изгода има само в твоите заблуди. Просто е вежлива, не отчаяна за секс, с който й се усмихне.

Общи условия

Активация на акаунт