Омъжена съседка

  • 15 559
  • 432
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 449
Вчера ми разказаха една такава история. Мъжът излиза на работа, но забравя нещо важно, връща се и що да види- жена му пуши, а комшията чисто гол. Бой, бой, бой. И по двамата. Инак, кротък човечец бил. Та така.
За такова нещо трябва да имаш дупе, за да си понесеш последствията.

Е за това казват, че "Пушенето вреди сериозно на вашето здраве" Head Band
А по темата - най-вероятно жената си е просто любезна. Не че няма отчаяни и отегчени от живота съпруги, ама дори и такава да е, пак минусите са ми много в повече от евентуалните плюсове.

# 46
  • Мнения: 14 838
Нищо лично, ама изглеждаш човек, който първо прави простотията, после се плесва по челото, че ейййй, къв съм тъъъъъъп. Не си създавай излишно напрежение.
За протокола, и аз не виждам индикации от жената.
Пак за протокола, страшна простотия е да хванеш любовник/ца от входа, ако не е на същия етаж. До третата среща ще са ви забелязали, оттам насетне вече е въпрос на късмет и колко сеир им се гледа на комшиите.

# 47
  • Мнения: 12 752
Що ти трябва на баир лозе...
Но ако се захванеш, вземи тренирай бойни изкуства за самоотбрана. Satisfied

# 48
  • Мнения: 2 353
  Като е от входа не се брои за изневяра, а за екстремен спорт.

# 49
  • София
  • Мнения: 23 081
Аз имах подобен случай, само че със съсед от съседния блок, с който често сме се засичали в една компания.
Този човек не знам дали и защо беше решил, че може би го харесвам, но няколко пъти ми звъня да ме кани да излезем заедно. Накрая казах на мъжа ми и той ме попита - ти ли ще го отрежеш директно или аз да му се обадя? Е, колкото и да не ми се искаше да съм нелюбезна, насочих съседа към необвързаните съседки. Blush

Но случаи разни. Може пък и да ти се отвори парашутът...

# 50
  • Мнения: 4 949
Любовници в един вход;)
Радост и живинка за комшиите..Wink

Но някои са любители на екстремностите, та щом ги влече..

# 51
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 014
Любовници в един вход;)
Радост и живинка за комшиите..Wink

Но някои са любители на екстремностите, та щом ги влече..
Ако завъдя любовник във входа, не е ли по логично да ходим на хотел?

# 52
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Е, целта е да се мине тънко. Хем секс без ангажименти, хем безплатно.

# 53
  • София
  • Мнения: 480
Едва ли на някой от входа му пука. Та те даже не се познават и не знаят кой, къде живее. Единственият проблем е че нещата биха станали сложни така и наистина няма смисъл да се набутвам в подобна ситуация, колкото и секси да ми се струва тази жена

# 54
  • Мнения: 14 838
Мне. Ти не ги познаваш и не знаеш кой къде живее. Това не значи, че те не знаят, не са чували, нито виждали.

# 55
  • Мнения: 1 804
Усмихвала се по-така и поискала дребна услуга по специален начин (сигурно авторът да й задържи вратата, че носи торби от Билла).

Ми да, влюбена е.

Дали, ако го направя ще се обиди по някакъв начин или ще сподели с мъжа си.

Според мен ще му сподели и бая ще ти се посмеят. Ще има какво да си обсъждат докато гледат Фермата.

# 56
  • Мнения: 6 552
Ох колко мъка има по тоя свят...

# 57
  • Мнения: 921
Майтапът настрана, но не трябва да си рискуваш взаимоотношенията със съседите. България не предлага много възможности, не е като по филмите ако нещо се прецака да хванеш два куфара и да отидеш на майната си да започнеш "на чисто". Проблемите със съседите са много неприятно нещо, както виждаш скоро и до убийство се стигна.

# 58
  • Мнения: 12 752
Е, целта е да се мине тънко. Хем секс без ангажименти, хем безплатно.
Точно. Това е идеалният вариант: само мекото на баницата и само мед без жило.
Но като дойде с децата да му иска подслон, щото признала на мъжа си, че обича друг....
Може да стане весело. От сега му се радвам.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 59
  • Мнения: 116
Чуй,ся пич,ако  искаш да  изчукаш  комшийката, стани  приятел с мъжа и.....така  ще  си в час кога,кой къде е....и винаги  можеш да лавиваш,...с оправдание  ама ,аз такова  по приятелски.....е такава  забавна  тема  отдавна не е  имало......носиш ли на бой....

Общи условия

Активация на акаунт