Номинации за най-голяма муня (тема 5)

  • 96 305
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 26 650
Изрича се и една дума,по-точно се призовава 👹 ,но аз не я казвам и не го “викам” 😈

Имаше и нещо с връзване на краката на маса или стол,но не го помня 🤔

# 76
  • Мнения: 1 885
Оставя  се някъде отворена ножица и мислено или на глас се изрича да се върнат изчезналите неща..
Верно ли?! Е, това не го очаквах!
Аз си представях нещо по-просто - хвърляш ножицата (или друго) и се надяваш да падне при другите неща  Laughing
😂😂😂 в една друга тема съм го чела тоя "хак", не съм го изпробвала от чист скептицизъм, ама не очаквах и ножицата да загубя 😂 Скокнах до автомата на ъгъла и си купих, тях ги сложих при запалките, ако и те изчезнат не знам 😂 Явно знак от съдбата да оставям цигарите 😂😂😂

# 77
  • Мнения: 13 655
Оставя  се някъде отворена ножица и мислено или на глас се изрича да се върнат изчезналите неща..
Не действа бързо...на мен след 2-3мес.се появиха някои от загубените вещи 😉
Значи... до сега само съмнения имат моите дали не съм вещица, ама ако почна да правя такива ритуали, рязко ще им стане ясно без съмнение Joy
Пък и като редовна тук в темата, със сигурност ще затрия и ножицата и аз, знаем се какви сме се събрали Grinning

# 78
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
При мен за затрито и забутано нещо в къщи винаги действа един трик, казан ми от колежка. Ама безотказно действа! Чак и аз не повярвах на очите си когато го приложих за пръв път. Изчезна актът за раждане на ММ и обърнах къщата, търсене, ровене, сигурно 5 години и повече го няма и като потрябва за нещо ходеше с едно, единствено ксерокопие, което пазехме като очите си. Като направих това, което колежката ми каза, оригиналът излезе на следващия ден от място, на което специално съм го търсила 1000 пъти за всички тия години.
Отплеснах се. Simple Smile Та трикът е една носна кърпичка от плат се връзва на няколко възела, колкото може и се оставя на масата или на място, на което ще дразни погледа, може и на пода. Аз кърпа за нос от плат нямам и вързах една марля когато търсих акта за раждане, но при следващи случаи, че към муня от класа и често ми се случват такива неща, връзвам еднократна  кърпа за нос и пак работи. Странно ми е и на мен, но до ден, максимум два нещата изскачат от някъде. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 18 810
Акт за раждане се вади лесно ,друго да не е  ,дето няма източник за копие.

# 80
  • София
  • Мнения: 16 217
Ама просто оставяш вързаната кърпа на масата и продължаваш да ровиш за това, което търсиш ли?

# 81
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
Sharky*, да. Просто я слагам или на масата или на пода, ама някъде на ключово място, през което се минава и търся или правя нещо друго през това време и когато мина и видя кърпата и то те кара да се сетиш и да мислиш да нещото, което търсиш.
Бор_яна, сигурно се вади лесно тук, но ММ е вносен. Joy

# 82
  • Мнения: 18 810
О, вносните са друга бира.

# 83
  • София
  • Мнения: 16 217
Аз, за втори път, съм си скрила международния паспорт. И не, не е на мястото, където го бях “загубила” първия път. Имам спомен кога съм го ползвала последния път, но вече с влизането вкъщи след последното кацане в БГ, ми се губи къде е.

# 84
  • Мнения: 13 655
Аз бях убедена че съм си затрила здравната книжка при преместване, търсила съм я сума пъти след това и няма и няма. Съответно дори и преди да ми е потрябвала не ми е спокойно и продължавам да търся като се присетя.
Може да съм ужасно разхвърлян човек, но такива неща винаги си имат място и само там се прибират. Използвам няколко архивни кутии, по типове документи са в тях, лесно се намира всичко. Няма я и туйто. Няма.
Бях се примирила и решила да ходя да търся как да се сдобия с нова но все не оставаше кога.
Отворих един ден съответната кутия да извадя друг документ от там. Там си беше, пущината. Заклевам се че съм проверявала на същото място безброй пъти да я търся, вадила съм всичко едно по едно до празна кутия... сама живеех по него време, иначе да предположа че не съм единствената вещица вкъщи Grinning
Талант си е това нашето, не всеки го може.

# 85
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Аз пък отидох на летището без паспорт.
Хубаво, че имаше време и ММ се изстреля до вкъщи докато аз пазех багажа, двете деца и котката, весело беше.
Скоро не съм се изявявала.

# 86
  • Мнения: 18 810
Много пъти си е точно дето трябва ,но не го виждам. Давам си време и то се намира каквото  е.

# 87
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
Покрай кърпичката да си споделя и мунските номера.... Един нож изчезна и го намерих след около седмица, когато извадих от фризера едно пиле и ножа беше вътре в плика. ММ каза, че пилето си го е прибрало за самоотбрана. Днес се опитах да си маркирам в градския транспорт картата пропуск от работата..... май никой не ме гледаше. Дано! Blush

# 88
  • Мнения: X
Аз пък ходих с една приятелка до Истанбул, иху аху. Аз шофирам, тя навигира, демек подава храна, напитки и документи, тогава с червени паспорти само се ходеше. Всичко точно. След седмица тръгваме на път с мъжа ми, за място където ни трябват червени паспорти. Изсулваме се от таксито на летището, а аз чинно си вадя паспорта. И о ужас, още с напипването усещам гладък и новичък паспорт, а моят знам си, е доста експлоатиран.... Ледена вълна мина през мен, вече знаех, че това не е МОЯТ паспорт... На  ошашавеният ми мъж казвам чакай, аз отивам до Красно село, и преди да се усети се метнах в едно такси и бегом към дружката. Тя на работа, паспорта вкъщи ѝ. Таксито лети а натам, а насам... Успяхме да хванем самолета.
Обаче още ми е пред очите онемелият от изумление мъж, който иначе е страшен кибритлия, но тука успях да го сразя със заплеса си, уж много добре си ме знае, но моята програма е неизчерпаема явно. Не можа да гъкне дори.

# 89
  • Мнения: 9 177
За първи път чувам за такива ритуали с ножицата.
Не ползвам ритуали, а се придържам към основна максима, която ми помага изобщо в живота. "Нищо, което го насилваш няма да се случи. Успокой се и се нареждат /намират нещата". И е изпробвано. Когато спра да го мисля, да ровя и търся и предметът се появява сам.

Общи условия

Активация на акаунт