Терминът ни вече наближава, февруарче щуро в коремчето на мама шава!

  • 22 887
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 73
Аз съм в 28гс и се мажа с щраусова мас. За сега нямам нови стрии. На бедрата (аз имах преди да забременея) също мисля че нямам нови . Не знам дали са стрии или вени от долната страна на гърдите имам някакви червени и зелени линии.

# 46
  • Мнения: 9
И аз явно съм от хъркащите, нощес се събудих телевизора гърмеше, не се наспах допълнително, сутринта кисела правя забележка как може толкова силно да се гледа този телевизор, моят мъж ми отговори, че така си го пуска понеже съм хъркала. 😂😂

# 47
  • Мнения: 2 613
Аз все още не хъркам, или поне не са се оплакали. Обаче киселините ме влудяват, преди няколко седмици не издържах, а сега са още по-брутални.
Аз имам друга дилема, в работата ще имаме Коледен банкет и изключително много искам да отида, днес даже дадох пари,  няма да се пуши в заведението. Обаче колежките ме разубеждават да не ходя, вие ходите ли по събития? Аз няма да се джаскам да играя, най-много едно хоро, ама днес като ме почнаха и сега се чудя дали да ида, а като се сетя колко време няма да ида никъде....
Иначе се мажех с маз и аз, ама спрях последно време. Май това е най-доброто.

# 48
  • Мнения: 9
Аз все още не хъркам, или поне не са се оплакали. Обаче киселините ме влудяват, преди няколко седмици не издържах, а сега са още по-брутални.
Аз имам друга дилема, в работата ще имаме Коледен банкет и изключително много искам да отида, днес даже дадох пари,  няма да се пуши в заведението. Обаче колежките ме разубеждават да не ходя, вие ходите ли по събития? Аз няма да се джаскам да играя, най-много едно хоро, ама днес като ме почнаха и сега се чудя дали да ида, а като се сетя колко време няма да ида никъде....
Иначе се мажех с маз и аз, ама спрях последно време. Май това е най-доброто.

Ако се чувстваш добре, не виждам проблем, а и щом няма да се пуши, дори и за час пак ще е разнообразие.

# 49
  • Мнения: 2 613
Ами да, слава Богу, добре съм. За няколко часа, мисля че няма да е проблем, музиката дали пречи по някакъв начин? А и като не ми хареса, паля си колата и се прибирам Grinning

# 50
  • Мнения: 264
Аз все още не хъркам, или поне не са се оплакали. Обаче киселините ме влудяват, преди няколко седмици не издържах, а сега са още по-брутални.
Аз имам друга дилема, в работата ще имаме Коледен банкет и изключително много искам да отида, днес даже дадох пари,  няма да се пуши в заведението. Обаче колежките ме разубеждават да не ходя, вие ходите ли по събития? Аз няма да се джаскам да играя, най-много едно хоро, ама днес като ме почнаха и сега се чудя дали да ида, а като се сетя колко време няма да ида никъде....
Иначе се мажех с маз и аз, ама спрях последно време. Май това е най-доброто.

Аз снощи бях, даже много ми се играеше хоро ама не рискувах, питах и във фб групата дали може😆. Според мен отидете, ако не Ви хареса лесно може да си тръгнете. Все пак сме бременни, не болни.😊

# 51
  • Мнения: 831
Аз се мажа с кокосово масло. За съжаление нямам достъп до домашна мас. Имам и малко осталал гел на Лиерак, който ще използвам по-натам.
Относно партитата мен ме притесняват вирусите. Но ще отида на нашето, надявайки се че после всичко ще е наред. На детски рожден ден обаче сме канени и мисля да го пропусна. Че гледам много болни деца навсякъде.

# 52
  • Мнения: 1 380
Записвам се и аз в темата. С термин шести март съм,но имам две раждания в началото на девети месец,а сега лежа по цял ден заради стягания и скъсена шийка,с песар съм,но заветната ми цел е да стигна до девети месец,тоест февруари.

Пухкави бебета на финал на всички мами! 😚

# 53
  • Мнения: 106
Аз съм другата седмица на нашето, и аз мисля да отида за малко и без това в момента работя от нас и не ги виждам много Grinning Ако ти се ходи и ти е спокойно, отиди. Аз по принцип си имам силен имунитет, моя мъж вече 2 пъти беше болен докато съм бременна, на мен нищо ми няма. АГто ми каза само да избягвам в момента деца които ходят на градина/училище, понеже върлувала шарка, ама като казах, че съм я карала и казаха да не го мисля много.

Това отношение, все едно сме болни го получавам от другаде, и малко ме дразни понякога... все едно нищо не мога да правя сега. Преди месец една приятелка ми се скара, че клекнах да не се виждам на фона на една снимка Head Band (сега съм 29та седмица, тогава даже корема ми не бе толкова голям)

# 54
  • Мнения: 115
И аз предимно лежа - същата работа като теб, трето дете, песар, скъсена шийка и имах много контракции. Слава Богу, откакто пия Коринкер, който ми изписаха 3х1 почти нямам контракции и ми препоръчаха да правя кратки ненатоварващи дейности, за да подобрявам кръвообращението.

Записвам се и аз в темата. С термин шести март съм,но имам две раждания в началото на девети месец,а сега лежа по цял ден заради стягания и скъсена шийка,с песар съм,но заветната ми цел е да стигна до девети месец,тоест февруари.

Пухкави бебета на финал на всички мами! 😚

# 55
  • Мнения: 1 380
И аз предимно лежа - същата работа като теб, трето дете, песар, скъсена шийка и имах много контракции. Слава Богу, откакто пия Коринкер, който ми изписаха 3х1 почти нямам контракции и ми препоръчаха да правя кратки ненатоварващи дейности, за да подобрявам кръвообращението.

Записвам се и аз в темата. С термин шести март съм,но имам две раждания в началото на девети месец,а сега лежа по цял ден заради стягания и скъсена шийка,с песар съм,но заветната ми цел е да стигна до девети месец,тоест февруари.

Пухкави бебета на финал на всички мами! 😚
.
И аз съм трета бременност,но при мен в изправено положение почват стяганията,пия всичко възможно и коринфар 3 по едно и диаспорал и но-шпа. Обяснение никой няма защо е така, но ще лежа.

# 56
  • Мнения: 115
Пази се тогава, лежи си и не се движи много-много. Кураж, ще го добутаме до деветия Simple Smile
Къде ти поставиха песара?

И аз предимно лежа - същата работа като теб, трето дете, песар, скъсена шийка и имах много контракции. Слава Богу, откакто пия Коринкер, който ми изписаха 3х1 почти нямам контракции и ми препоръчаха да правя кратки ненатоварващи дейности, за да подобрявам кръвообращението.

Записвам се и аз в темата. С термин шести март съм,но имам две раждания в началото на девети месец,а сега лежа по цял ден заради стягания и скъсена шийка,с песар съм,но заветната ми цел е да стигна до девети месец,тоест февруари.

Пухкави бебета на финал на всички мами! 😚
.
И аз съм трета бременност,но при мен в изправено положение почват стяганията,пия всичко възможно и коринфар 3 по едно и диаспорал и но-шпа. Обяснение никой няма защо е така, но ще лежа.

# 57
  • Мнения: 1 380
Пази се тогава, лежи си и не се движи много-много. Кураж, ще го добутаме до деветия Simple Smile
Къде ти поставиха песара?

И аз предимно лежа - същата работа като теб, трето дете, песар, скъсена шийка и имах много контракции. Слава Богу, откакто пия Коринкер, който ми изписаха 3х1 почти нямам контракции и ми препоръчаха да правя кратки ненатоварващи дейности, за да подобрявам кръвообращението.

Записвам се и аз в темата. С термин шести март съм,но имам две раждания в началото на девети месец,а сега лежа по цял ден заради стягания и скъсена шийка,с песар съм,но заветната ми цел е да стигна до девети месец,тоест февруари.

Пухкави бебета на финал на всички мами! 😚
.
И аз съм трета бременност,но при мен в изправено положение почват стяганията,пия всичко възможно и коринфар 3 по едно и диаспорал и но-шпа. Обяснение никой няма защо е така, но ще лежа.

В Надежда при д-р Павлова,моят АГ предложи серклаж,но след като изчетох огромните рискове категорично отказах. Много ми е трудно,всичко ме боли от лежането, отделно съм и с дискова херния,не ми минава времето,но се надявам да издържа. Преди поставянето на песара беше 28-31 мм шийката,след това е мерена коремно само като ми казаха,че не е точно,27 мм и 26 мм. Надявам се силно и да е малко повече. 😚

# 58
  • Мнения: 115
Irnata_87, моя го поставиха в Токуда. После два пъти го мериха вагинално - веднъж на 14-я ден и след това на 06 дек. и в двата случая беше, както беше преди песара, т.е. процесът е спрял - 2,6 см. Декември ми върви по-бързо. Иначе и мен ме боли цялото тяло, в дните, в които само лежах, дори се хранех полулегнала.
Декември ще мине по-бързо и докато се усетим ще е дошла НГ. Simple Smile

На фирменото парти, мисля да ида за 40-45 минути, наблизо ми е, само да съм добре. Да видя колегите, че от 3 месеца съм хоумофис. Но ще съм с маска превантивно.

# 59
  • Мнения: 1 380
Irnata_87, моя го поставиха в Токуда. После два пъти го мериха вагинално - веднъж на 14-я ден и след това на 06 дек. и в двата случая беше, както беше преди песара, т.е. процесът е спрял - 2,6 см. Декември ми върви по-бързо. Иначе и мен ме боли цялото тяло, в дните, в които само лежах, дори се хранех полулегнала.
Декември ще мине по-бързо и докато се усетим ще е дошла НГ. Simple Smile

На фирменото парти, мисля да ида за 40-45 минути, наблизо ми е, само да съм добре. Да видя колегите, че от 3 месеца съм хоумофис. Но ще съм с маска превантивно.

Ами вагинално ми казаха,че не е препоръчително,но ще попитам и моето АГ. Блазе ти,че можеш да излизаш,на мен времето не ми минава по никакъв начин. 😀

Общи условия

Активация на акаунт