Любители на котки - Тема 179

  • 26 072
  • 774
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 16 199
Изписаха ли ти антибиотик? Аз от цистит само с боровинки никога не се оправям?

# 721
  • Мнения: 4 000
Ред, честита девойка! Чаровницата да не спре получава и да раздава много любов!
Честит Аш!  
Здраве за всички - Ан Мари, Тути (при нея нещата нека са безобидни). Лек път на Лисичка - пази себе си, важно е!

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 11:57 от Шарлот

# 722
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Честит рожден ден но рожденниците, на децата много здраве, щастие и късмет, а на котенцата много здраве, да не ви ядосват много много и да са послушни !

# 723
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, може ли да споделите с какво точно покривате диваните си, за да ги съхраните от котешкия интерес... доколкото е възможно.

Нашият нов диван вече е заприличал на клошарски за два месеца ползване от страна на пухкавия ни младеж.

# 724
  • Мнения: 2 989
Момичета, може ли да споделите с какво точно покривате диваните си, за да ги съхраните от котешкия интерес... доколкото е възможно.
Нашият е модулен, от Фейдом, и съм взела протектори като за матрак, които са с ластик отстрани и покриват двете части, които са като легла-матраци. Отделно съм завила с одеала и покривала всичко отгоре. И въпреки това отдолу се завира и драска. При наличие на три драскалки. Няма спасение. Пробвахме с пръскане с отблъскващ спрей, никакъв резултат.

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 21:44 от MianaNia

# 725
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 202
Честито на всички рожденици! Да бъдат здрави и щастливи! Flowers Four Leaf Clover

Винаги когато гледам подобни клипчета Лъки се убива да плаче, търси бебето из цялата стая, вика го. Изобщо има някакъв майчин инстинкт моето момче. Satisfied Вашите котачета реагират ли на подобни видеа?
За пръв път забелязах когато гледахме един филм. Лъки спеше до мен. Изведнъж скочи от дивана и хукна да търси плачещото коте. Милия, нали не познава други котки явно му липсва котешка реч. Animal Cat2

# 726
  • София
  • Мнения: 337
Честити рожденици!

Нашата Шели изобщо грам не реагира на видеа с котки. Май е отделена много рано от котешкото си семейство и е израстнала без концепция за съществуването на други котки освен нея.

Диванът ни е издран до шперплата на места по облегалките, покривам уж с разни чаршафи и одеяла, но нямат възпиращ ефект. Катерушката й си стои непокътната, предпочита дивана и офисния ми стол. Котките на сестра ми пък не закачат мебелите и си унищожават катерушката. Аз съм се примирила, че никога няма да инвестираме в скъп диван.

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ред, още веднъж да ти е жива и здрава красивата дъщеричка. Попътен вятър в живота!

AnMary, честит Аш.
Бързо да минава циститът, за два-три дни отминава по принцип с подходящо лечение. И котачетата ще помагат с мъркане.

Лисичка, каквото и да е при Тути, да го открият и да може да се помогне. Да изживее един нормален котешки живот.

Харко по никакъв начин не реагира на клипчета с мяукащи котета. Явно не разпознава звука като издаван от себеподобни.

# 728
  • Мнения: 4 515
Ред, честита да е рождениката ти! Да е здрава, щастлива и да има много поводи за усмивки.

АнМари, и тук да те поздравя за рожденика. Да е палав и игрив и да не спира да търчи Grinning

Водих днес Блеки на контролен преглед. Добре е момчето, и венците му са се оправили. Проверяваха му устата за язви. Като ходим за годишната ваксина, ще изследваме за спин и левкемия.

# 729
  • Мнения: 7 856
Ред, честита рожденничка!
И Аш да е жив и здрав, а стопанката му бързо да се оправи.

# 730
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 732
Мини, много се радвам за Блеки ! Дано се оправи напълно и да е щастливо мъркащ !

# 731
  • София
  • Мнения: 39 775
Изписаха ли ти антибиотик? Аз от цистит само с боровинки никога не се оправям?
Взех един Монурал, ще го пийна и след малко мисля да полегна.
Водих днес Блеки на контролен преглед. Добре е момчето, и венците му са се оправили. Проверяваха му устата за язви. Като ходим за годишната ваксина, ще изследваме за спин и левкемия.
Браво на момчето.
А Аш не се е спрял да търчи Simple Smile Джони вчера му каза "старче" Joy
Вашите котачета реагират ли на подобни видеа?
Само понякога реагират. Даже Оникс отговаря на звуците от клипа.

Стискам палци на Тути.

# 732
  • Мнения: 3 776
Здраве и дълъг мъркащ живот на всички човешки и котешки рожденници!
Това с цистит а го преживях за 1 път преди 3 месеца!!!! Ужас. Освен Монурала взех - чай от мечо грозде, бани със смрадлика и Cystostop SR (това го предписвали в последно време вместо чистата боровинка). Сори за спама.
Честит рожден ден на Аш, да е здрав и послушен!
Честита да е и дъщерята на Ред, много здраве щастие и късмет. Моята щерка също е на 15, но след по-малко от два месеца ще стане на 16.
И по темата, ето кой и как пуска вкъщи прахосмукачка

Както се казва “плюе си на лапите” и мята задачите в домакинството!

Последна редакция: вт, 10 яну 2023, 13:54 от MarietaYo

# 733
  • Мнения: 1 622
Ред, още веднъж честит празник на госпожицата. Да е жива и здрава и да има много късмет!

AnMary, ЧРД и на Аш! Да е жив и здрав и много да ви радва.

# 734
  • Мнения: 10 610
Да, взеха му урина. Беше 8-9 pH, т.е. трябва му подкиселяваща.
Нв знам какво е ХБН, но се успокоих, че не сме го прехранили чак толкова, видях много дебели котенца из темата. Всичките искам да ги нагушкам Heart Eyes
ХБН - Хронична бъбречна недостатъчност. Пробвай дали ще му хареса Хилса. Hands V За една седмица разтваря кристалите.
Ама на Хилса пише, че е алкализираща Simple Smile
Къде го четеш това? В сайта на Хилс, не виждам такава информация.

https://www.hillspet.com/cat-food/pd-cd-multicare-feline-with-chicken-dry

Общи условия

Активация на акаунт