Любители на котки - Тема 179

  • 26 040
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 4 484
Недоволна, много мило ми стана от поста ти Heart

Поръчах на Таласъма въдица с мишка, която като я доближиш или пипнеш, звърчи. Абсолютен хит стана. Толкова я харесва, че чак й говори Grinning

# 766
  • Мнения: 10 578
Я дай да я видим тая хитова мишка?

# 767
# 768
  • Мнения: 7 856
Лео колко е голям, че не помня? Ако е тенейджър и не е кастриран, е опасно излизането му навън. Сигурно има и други котки, наближава периодът на разгонване на женските, може да тръгне да се бие с едри котараци.
Това с катерене то и проблемът при слизане ми е до болка познато от предишната ми котка. Изтърчи по някое дърво да гони пилци и след това се чуди как да слезе. Но я останах да се оправя сама.
Пред къщата расте диво роза перла на много години. Обожава ше да се катери по дебелото стъбло до балкончето. След което започваше рев, че не може да слезе. Постепенно започна да го прави като опитен алпинист - с главата отгоре, с корем и лапи към стъблото.
А една сутрин щях да получа инфаркт - имаше един клон на череша близо до покрива, много обичаше с един скок от него да се озове на покрива, от там влизаше в подпокривното пространство, което не е напълно затворено. После на балкона и слизане по лозата.
Но... Този път не прецени скока и започна едно безкрайно дълго падане от около 5 метра...
Превъртя се доста пъти във въздуха, всеки път се опитваше с нокти да се хване за стената, накрая се приземи на 4 крака на бетонни цокъл и побягна стеснато в градината. Нищо ѝ нямаше. Естествено клонът беше отрязан още същия ден...

# 769
  • София
  • Мнения: 337
Имаме точно същата - котката се кефи, но аз я ненавиждам Grinning Много ме дразни как цвърчи непрекъснато. Като я купувах, не обърнах внимание, че е със звук. Подарявам я, ако някой я иска Grinning

# 770
  • Мнения: 4 484
Мен не ме дразни цвърченето. Не е непрекъснато, а когато си около нея или я пипнеш. Търсех нещо, което да харесва на котарака и да му е кеф да играе с него.
Всеки с предпочитанията си Grinning

# 771
  • Мнения: 1 742
Нашата не цвърчи, обаче мачката я влачи навсякъде - по столове, легла, барабар с пръчката. Наскоро пръчката заседна между ребрата на радиатора и там си остана. Сега влачи само конеца с разпърпаната мишка. Ей го, на 7 мес. вече. Какво мършавичко го взехме, какво стана. Ще расте още.

# 772
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 722
Недоволна, Лео е на около 6 месеца, изчакваме пролетта да го кастрираме, сега спинка. Но днес ще е наказан да обикаля къщата.

# 773
  • София
  • Мнения: 13 126
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Ако някой желае да добавя любимеца му в списъка, нека ми пише на лични! Ако имате нещо интересно за първи пост - също.  Wink

И не забравяйте данъците и таксите!!!  Wink

# 774
  • Мнения: 10 578
Имаме точно същата - котката се кефи, но аз я ненавиждам Grinning Много ме дразни как цвърчи непрекъснато. Като я купувах, не обърнах внимание, че е със звук. Подарявам я, ако някой я иска Grinning
"Аз, аз!" щях да кажа, ама се сетих, че сигурно вече е осмукана. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт