E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~208

  • 31 599
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 749
Ехо....здравейте, здравейте

Днес
Скрит текст:
правихме Анин ден с моята приятелка Ана. Когато беше денят, съпругът й имаше проблем, били са в офиса и на него му е прилошало, викали са линейка....той е диабетик....всичко му е било наред - кръвно, кръвна захар, кардиограма , всичко в рамките на нормалното, като се има предвид заболяването което има........искали са да го вземат в болницата за изследвания, но той е отказал...Вече се е възстановил и днес се събрахме да отпразнуваме на патерица, а аз да направя генерална репетиция за гостите....Това преди, което съм свършвала за два -три часа днес ми отне почти цял ден, но все пак успях. Справих се, дори половин час преди уговорения час.....

Сиси Hug Злати:hugs:

Днес ни изчетох, но нямах време да пиша....

много ангажименти, а аз се справям трудно и бавно....

Една новина....от мамашите...

Мерием Узерлие  споделила в своя Instagram, че филмът "Другата страна" е достъпен за гледане в арабската дигитална платформа OSN и е тагнала акаунтите на Асли и Йозджан.



Вторият екран показва, че "Вавилон" е там.



За Ози не намирам никакви новини...Голяма любов със Самар, няма време човека...

Злати е сложила новините за Еркан....

Една нова снимка от Хатидже....



Героинята й е притиснала съперницата в сериала....

Лека и спокойна нощ момичета

# 16
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета,
Едно късно кафе в неделя...

# 17
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



Ани,Гости,благодаря ви за споделеното! HugHug

Очаквам руския превод на 13 еп. на ''Това момиче'' за да го изгледам.Другата седмица ще ми е натоварена!
Скрит текст:
Утре ще нося новите изследвания на ММ на хематолога.Добри са за сега.В сряда ще му слагат леща на едното око.На др.ден следобед идват дъщерята и внуците.Вечерта зетят има почерпка с колеги и дъщерята ще е с него.На др. ден зетят си заминава,защото е на работа по Коледа,а дъщерята остава с внуците.Ще се прибират за Нова година.

от сета...




от епизода...




Желая ви щастлива неделя!

# 18
  • Мнения: 36 749
Привет момичета

Гости Hug Злати Hug

Наближават празниците и времето не стига....особено когато краката не слушат....

Злати
Скрит текст:
Наистина ще ти бъде напрегната програмата. Но най-важна е операцията на съпруга ти. Дано да е успешна, другото ще се нареди...
Гледам снимките и отново ме хваща яд на Ситаре....Тази фльорца къде се слага на младото момче....
Не знам какво означава името Ситаре, но в един друг сериал имаше една героиня на име Ситаре, която беше също много подла и подмолна....

Гости
Скрит текст:
Стискам палци за утре и ти желая успех

Красота и елегантност.....



Спокойна нощ

# 19
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!


"Трябва в нещо да се вярва,в нещо хубаво и просто!"
Александър Геров

Ани Hug
Скрит текст:
Така е...снощи трудно заспах от мисли...Всичко чака мен за пазаруване  и подготовка за празника.Поне ако беше минала по-рано операцията..но нямаше часове...от преди месец е запазен деня..за този лекар в частна клиника...Децата ще помагат,но все пак аз трябва да съм наоколо...

Гости Hug
Скрит текст:
Стискам палци...Hands Pray

Снощи докато гледах онлайн "Присъда'' видях че пуснаха 2-ри фрагман за 14 еп. на ''Това момиче''.


https://youtu.be/gXJaOz9qngc

Няма пуснат руски превод...



Приятен понеделник и щастлива нова седмица!

# 20
  • Мнения: 1 841
В сериалът “Намери ме” (Elif) имаше героиня на име Ситаре. Тя пееше в нощен клуб.

# 21
  • Мнения: 36 749
Здравейте момичета

След десетина дни мъгла, днес слънцето се усмихва и макар, че температурата е -1 градус, имам настроение за работа.....

Злати благодаря за новия фрагман... Зетя много агресивен към Кадир, но Дорук го възпря....Така и предполагах, че Ситаре така ще се самоубие, че да я спасят....Жената търси съчувствие и внимание и това е една женска хитринка....Накрая беше много щастлива, сигурно пак е свършила някоя злина....
Скрит текст:
Ще ти бъде трудно с подготовката, но ще се справиш. Важно е операцията да мине успешно.

Гости ще чакаме положителен резултат

Аслъ с любимия си - щастлива и очарователна....



Усмихнат ден и спорна предколедна седмица

Мимче сега видях поста ти. Писали сме едновременно може би. Да, точно в този сериал "Намери ме"/Елиф/ героинята Ситаре беше на път да развали семейството...

Последна редакция: пн, 19 дек 2022, 12:29 от MAMA-AN

# 22
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета,
Благодаря Ви за положителната енергия, която ми изпращате..... Heart
Новините са добри.....
Скрит текст:
Лечението повлиява много добре на черния дроб и след 10 дни ще спра лекарствата. След 6 месеца ще направя отново контролни изследвания....Дай боже да са още по добри.....
Любимата Сюрея....


# 23
  • Мнения: 36 749
Гости радвам се за теб



Пускайте в къщи само добри хора, които отварят вратата с крак Joy

А ето и нашата прекрасна Аслъ като малка принцеса....



Усмихната, лъчезарна и сега е такава. Дано да има късмет в брака и скоро да стане майка Hands Pray

# 24
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!



Скрит текст:

Честит Игнажден!.Нека здравето,късмета и
любовта са наши постоянни гости и спътници!
Heart

Гости HugHug
Скрит текст:
Радвам се,че всичко е наред при теб! HeartKiss

Ани,благодаря за снимките и коментарите! Hug

Няма руски превод на 2 фрагман,нито на 13 еп. със субт.!

Новите снимки за 14 еп.























Само новите снимки са качени на сайта на к.Д,озетът все още не е!
От ТТ като снимка,не може да се копира за да се преведе чрез гугъл
Скрит текст:

3 награди на 9-тото издание Златна палма за нашия сериал! Trophy
Явно Еркан е бил зает и не е присъствал на церемонията.Друг е взел наградата.


Сериалът на Kanal D "O Kız" , който излиза на екран всяка сряда вечер, си тръгна от вечерта с три награди. Еркан Петеккая, един от водещите актьори в сериала, получи наградата „Мъжки актьор на годината в телевизионен сериал“, докато Дилин Дьогер беше обявена за „Пробивна актриса на годината“. Телевизионният сериал "O Kız"/''Това момиче''спечели наградата "Телевизионен сериал на годината".

статията в ДизиДоктор
https://www.dizidoktoru.com/images/haberler/2022/12/o_kiz_dizisi … _h29886_8314a.jpg



Приятен ден!Бъдете здрави и благословени!

# 25
  • Мнения: 36 749
Привет момичета

Злати видях, че никой не е писал след мен и влязох да си допълня поста. И бях много изненадана, че виждам твоя пост със снимките за14 епизод на Момичето....Явно, че в този момент си го публикувала....

Като гледам Ситаре, много е добре...отново е готова за интриги....С Мелек са големи дружки....

Радвам се за наградите на сериала, на Еркан и на  Дилин /Зейнеп/.
Надявам се, че след като сериала е награден, няма да го порежат, въпреки, че рейтинга не е много висок Hands Pray

Попадна ми едно видео за Аслъ - с български субтитри е....



https://www.youtube.com/watch?v=PaF_C3lr0P8&t=5s

Честит Игнажден на всички християни и именници Flowers Hibiscus

Желая на всички здраве, обич, щастие и благополучие във всеки дом

# 26
  • Мнения: 41 676
Добър ден,момчета!



Ани Hug,благодаря за видеото.Превода е автоматичен и не много точен,но се разбира.
Скрит текст:
Преди малко се прибрах.Сутринта синът ни взе и остави в клиниката.Трябваше да се прибере за поспи тъй като снощи беше нощна смяна.Чакахме пред един кабинет за се попълнят документи и други процедури.Настаниха го стая и аз си тръгнах.Докато се прибера с автобуса и пазаря стана обяд.

Вчера излезе инфо,че 13 еп. със субт. ще излезе довечера.И за да разбера епизода го започнах с онлайн озвучката и снощи го довърших.


Ето и превода на озета,че го пуснаха късно вчера на руски ез..
озет:
Дорук, който възнамеряваше да разобличи Ситаре, всъщност падна в нейния капан!Той е сигурен, че всичко това е игра на Ситаре!Фактът, че Дорук открито говори на Ситаре и Озан за изкривената им връзка, ги стресира още повече. Озан признава на любовта си на Зейнеп, за да се отърве напълно от заплахата на Дорук! Въпреки че Зейнеп не е доволна от предложенията на Ситаре, тя се насилва да даде реален шанс на Озан.Мелек, като сянка   винаги преследва Дорук в агенцията, но Дорук не й обръща внимание.



превод на 2 фрагман с руски субт.
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456251296%2F5153a85dbe5f … pl_wall_-46308288



палтото на Аслъ от Mango за 1400,00 тл


Хубав слънчев зимен следобед!

Последна редакция: ср, 21 дек 2022, 13:09 от Zlatina3

# 27
  • Мнения: 36 749
Здравейте прекрасни

Как върви подготовката за празниците....

Злати благодаря за инфото и преведения озет...Дано Зейнеп да избере Дорук, защото Ситаре винаги ще е между нея и Озан....Мелек си заплю младия мъж и ще го преследва....дано не му скрои някой номер....и да се намърда в леглото му....

Малко снимки от зрители от вчерашното представление на "Стъкло"....





Малко снимки на Аслъ със съпруга си...



С новото палто за 1400.00 тл

Остатъка от деня да е приятен и ползотворен....

# 28
  • Мнения: 41 676
Добро утро,момичета!



 Честита ни астрономическа зима! Nature Snowflake Нека ни е на
късмет и ни донесе здраве и много радостни емоции.
Heart

Ани Hug
Скрит текст:
Вчера мина операцията на ММ.Днес сутринта синът го взе за да му свалят превръзката от окото.Сега не трябва да вдига тежко поне една седмица и ще слагаме определени капки.След 1 седмица е на преглед при лекарката в комплекса,която първа го прегледа.

Снощи гледах онлайн 14 еп. на ''Това момиче''.За Ситаре и изпълненията й в началото и в болницата няма да пиша...Зейнеп мислеше да напусне след спречкването с Февзи,който вдигна ръка да я удари.Дорук се намеси и го спря.Тя искаше да напусне с баща си и дядо си.Ще живеели на хотел,а после ще наемели до.Тя вече работела и Дорук я подкрепя.Баща й тръгна,но дядо й -не.На прага явно й каза,че ако го прекрачи няма връщане назад и тя се отказа.Леля й Тюркян поговори с нея.Зейнеп й каза,че е говорила с Дорук и нямал нищо общо с Мюжгян.Тя била приятелка на Ситаре и работят заедно.Така лелята разбра,че Мелек се представя като Мюжгян.Дорук се съгласи да говорят с адвоката за наследството след като Ситаре го шантажира със записа на целувката.Но май тя ще остане изненадана тъй като  се говореше за оставен борч/дълг от бащата на Дорук.(Така го разбрах аз).На финала дадоха как Тюркян отиде във фирмата,каза на секретарката че търси Мюжгян,която работи със Ситаре.Влезе в кабинета.Мюжгян като я видя и каза: -Ти!А Тюркян й каза:-Аз!

 13 еп. с руски субт. вече е пуснат...
https://turkru.tv/eta-devushka-13-seriya.html#subtitry_turkcetur


Онлайн озвучката на 14 еп. от снощи..
https://turkru.tv/eta-devushka-14-seriya.html#onlayn_ozvuchka


1 фрагман за 15 еп.


https://youtu.be/ERSk_4enNTc

фрага с руски субт.
https://turkru.tv/eta-devushka-15-seriya.html#frag_1


рейтинга


На всички сериали от снощи.Някои изместиха в друг ден и започнаха нови,
които изместват нашия сериал.Да видим какво ще стане след Нова година.
Скрит текст:
▪TOTAL:

2. #ОснованиеОсман - 9.88% (+0.42)

5. #ШансЖизни - 5.01% (+1.15)

8. #Крупье - 4.78% (-0.11)

10. #ТаДевушка - 4.03% (-0.24)

29. #ГородскойДоктор - 1.38% (-0.35)

▪АВ:

1. #ОснованиеОсман - 6.51% (+0.73)

2. #Крупье - 6.23% (+1.15)

7. #ШансЖизни - 3.65% (+1.16)

10. #ТаДевушка - 2.90% (+0.05)

18. #ГородскойДоктор - 1.87% (-0.27)

▪АВС:

1. #ОснованиеОсман - 9.69% (+1.09)

5. #Крупье - 5.61% (-0.10)

8. #ШансЖизни - 4.54% (+0.79)

12. #ТаДевушка - 3.30% (-0.04)

18. #ГородскойДоктор- 2.05% (-0.13)

Щастлив ден ви желая!

# 29
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 805
Здравейте момичета,
Започват коледни и новогодишни празници...Нека ги посрещнем в здраве и благоденствие...
Мисля, че вече е прекалено слаба....Лицето и доста се е издължило. Най я харесвах преди сватбата и...

Общи условия

Активация на акаунт