Какво значи това в Скайп? Че акаунта е изтрит?

  • 2 567
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Писах си с един човек, сега не виждам статуса им изобщо дали са онлайн, или не . Видях че има едно нещо, което излиза като -" Waiting for the contact to accept your request"?

Блокирана ли съм или техния акаунт е изтрит.

# 1
  • Мнения: 3 172
Блокирана или изтрита като контакт от другия човек.

# 2
  • Мнения: 191
Блокирана или изтрита като контакт от другия човек.

Каква е разликата? Значи акаунта им не е изтрит?

# 3
  • Мнения: 3 172
Ами приеми, че не иска да общува с теб повече и толкоз.

# 4
  • INFJ
  • Мнения: 9 321
Означава, че не си добавена в списъка им с контакти, или че си блокирана.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 039
Значи, че не си в списъка контакти.
Каширана си един вид, тая порта е хлопната.

# 6
  • Мнения: 191
Означава, че не си добавена в списъка им с контакти, или че си блокирана.

Изтрили са си профила. Мерси все пак за коментарите. Ако бях блокирана щеше да пишe last seen days ago постоянно.

# 7
  • INFJ
  • Мнения: 9 321
Оптимистично, но въпросното съобщение с нищо не индикира, че са си изтрили профила. Означава, че чакаш да те вкарат в списъка с приятели.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 039
Никой не си е изтрил профила, никой не те е блокирал, махната си, не си в контактите енимор

# 9
  • Мнения: 191
Никой не си е изтрил профила, никой не те е блокирал, махната си, не си в контактите енимор

Не може да се открие профила чрез livetag-a затова мисля, че е в процес на изтриване. Има 30 дни в които може да се върнеш, ако си промениш решението. Ако се напише името на човека не се открива, трябва да се сподели с директна връзка иначе е не може да се открие...

Това съобщение е странно обаче понеже съм говорила с въпросния преди.

Последна редакция: чт, 15 дек 2022, 22:21 от nataliamom

# 10
  • Мнения: 1 261
Има опция акаунта ти да не излиза в търсачката. Човека не си е изтрил профила, махнал те е от контактите си и е скрил акаунта си.

# 11
  • Мнения: 191
Има опция акаунта ти да не излиза в търсачката. Човека не си е изтрил профила, махнал те е от контактите си и е скрил акаунта си.

Може и така да е..  Но какъв е смисъла. Просто не му се вижда статуса. Иначе пак получава съобщения.
Изглежда като повече работа.

# 12
  • София
  • Мнения: 28 428
Показва ти, че не желае да се занимава с теб. "Пиши си, не ми пречиш".

# 13
  • Мнения: 191
Показва ти, че не желае да се занимава с теб. "Пиши си, не ми пречиш".

Да, или е това или е изтрит ( в процес на изтриване)

Според мен тая функция е безсмислена и продължавам да си мисля че е изтрит. Няма логика да махаш някой от контакт и да продължаваш да получаваш съобщения може аз да греша)

# 14
  • София
  • Мнения: 28 428
Не означава, че е изтрит. Моите настройки са по същия начин - ако някой извън контактите ми реши да ми пише, ще види същия отговор. Акаунтът ми не е изтрит. Там е, не желае да се занимава с теб.
Колко човека още трябва да ти напишат едно и също?

Общи условия

Активация на акаунт