'ВИНА' - новият сериал по БНТ

  • 39 848
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 294
И на мен ми хареса първи епизод. Между Филип и Елина ще има история, то е ясно. Само не разбирам защо Елина е така тросната с всички. Сякаш е сърдита на целия свят.
Интересно ми е защо виното внезапно е спряло да се търси. Дали за да се намали цената на винарната или има и други причини?
Природните гледки са наслада!

# 61
  • Мнения: 10 948
Зад проблемите на винарната сигурно стои героя на Билалов. Отделно обаче казаха, че и чичото е бил сприхав и сам се отблъснал клиентите.. А аз се чудя как  така никой не знае, че Елина е дъщеря на баш шефа на целия град..

# 62
  • Мнения: 5 942
Героя на Билалов кмет ли е? И на мен не ми хареса Елина, нито като поведение, нито външно  ми е симпатична.

# 63
  • Мнения: 10 948
Кмет не, ами общински съветник май? Абе видя се, че шефства навсякъде.

# 64
  • Мнения: 195
Гледах,трейлъра и ми хареса,но не успях снощи да гледам серията,има ли някъде да го гледам онлайн.

# 65
  • Мнения: 154
Председател на Общинския съвет мисля.

# 66
  • Мнения: X
Гледах, хареса ми, доста повече от "С река на сърцето", на който втори сезон не смятам да гледам. Има време тук да видим как ще се развият нещата. Не ми хареса Елина - слаба игра, дори троснатото не се получи убедително нещо. Дано по-нататък е по-добре.

# 67
  • гр.София
  • Мнения: 4 176
И ние в кюпа на гледащите с интерес.
Елина ми допада, мъжкарана го раздава. 
Мисля ,че съзнателно са игнорирали винарната в околията, за да я купят евтино.
Не им разбирах всички реплики.  Нелепо рецитираха - секретарката на Билалов, търговският директор и съпругата на Филип ( аз мисля,че тя сама ще забегне накрая и няма да иска да се установи там.)
Коя е Ягодка? И съм пропуснала ,че Елина е дъщеря на Билалов, останах с впечатление ,че му е любовница.

# 68
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
Изгледах първият епизод и изненадващо ми хареса. 😮❤ Има го онлайн в playtube.
Зомбори е прекрасен 🥰❤ Харесвам персонажа му Филип, но жена му Марта ( Ягодката е Марта. Така я наричаме актрисата която играеше в Татковци) в мига който дадоха кадъра как той яде кюфтета и тя беше “ иллл гадост” и изобщо не се интересуваше от неговите истории. Голямо мрънкало дано да я зараже. Според мен ще се залюби с Елина.
Не ми харесва нейният глас като тя говореше в началните кадри. Само това не ми хареса. Не можаха ли изберат с някой по- хубав глас?
Михаил Биланов сякаш му отива да играе злодей. Сложен персонаж,поне така ми изглежда.
Филип май сега найстина иска да запази винарната и да не я продава. Но защо стреляха по него с пушка?
Хубово качество, страхотни пейзажи. ❤❤

# 69
  • София
  • Мнения: 11 755
Не беше лош първи епизод, Телбис и Зомбори рецитираха на моменти, но като цяло се справиха. Билалов обаче изпъква с игра, пак е в ролята на злодея, но е настина убедителен.

Кадрите са страхотни.

И аз им разбирах репликите, но най-много ми хареса, че не шепнат. В другия сериал за буквите поне по трейлъра сякаш пак ще слушаме шепнене. В сравение пък с Реката определено личи, че са вложили месеци в постпродукция.

# 70
  • Мнения: 7 294
Филип ще иска да се установи в Бг и да ръководи винарната, най-вероятно. Най-логичното развитие според мен. А жена му няма да иска и ще се разделят. Не ми допада тя. Някаква претенциозна ми се струва. Това с кюфтетата, а и като влязоха в къщата някак критично огледа обстановката.
И въобще й личи, че не иска да бъде там.

# 71
  • Мнения: 39 702
Секретарката беше Лилия Абаджиева.

# 72
  • Мнения: 10 948
Жената на Филип е голяма претенция, но нали трябва да има противопоставяне между нея и Елина, която рови в пръстта и усеща ароматите й. Докато съпругата е някаква префарцунена "американка". Елина и Филип като персонажи не ги виждам да си паснат, дори визуално няма да са хубава двойка. Хубаво е, че се дава ред на други, "нови", актьори да са в главните роли.

# 73
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
Не него не му мести в щата Орегон, а тя не харесва Балканът. В някакъв момент ще се разделят. На актрисата й отива да играе неприятни  жени.
Дори той да не се залюби с никоя, не е най- важното трябва да оправя проблемите във винарната. Ясно,че иска да я задържи и спаси.

# 74
  • Мнения: X
Странно защо в други филми Зомбори ми изглеждаше по-възрастен някак, тук направо младее Grinning

Общи условия

Активация на акаунт