Коледна звезда изгрява, мечтата ни реалност става!!! - 18.12-24.12

  • 13 149
  • 373
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 120
Цитат
PipiLota, най - добре е да правиш и двете - и БТ, и тестове за ову . И добре дошла!

PipiLota, здравей и от мен и не се притеснявай да питаш.

Мийче, ще чакаш кат съм заплес. Сега тичам да видя на лични.

# 46
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте, мили момичета! Чета вашите теми от известно време и не мога да повярвам как на едно място са се събрали толкова топли и искрени чувства, любов и разбиране. Чета и се вълнувам сякаш съм ви познавала винаги  Hug Затова поех дълбоко въздух и реших да споделя с вас и моето силно желание за още едно малко съкровище. Със съпруга ми започнахме опитите този месец, но се стараем да не се концентрираме изцяло върху тази прекрасна "задача", за да си спестим евентуалните разочарования. Въпреки това аз не мога да се отлепя от форума, искам да чета и да слушам само за забременяване..., то е като някаква болест, пристрастяване  Blush Чудя се дали е нормално, все пак имам вече една сладка маймунка.

Пожелавам на всички скоро да се радват на мечтаните подаръци, а на бремелинките спокойна и щастлива бременност!
Благодаря, че ви има   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 3 688
Пипилота,добре дошла и не се задържай дълго тук,а бягай в отчетните:)

Megan_Blg  къде се изгуби днес?

# 48
  • Мнения: 780
да ви кажа незнам кой къде се загуби ама днеска сме за срам Embarassed никаква активност какво е това нещо и тестчета няма докладвани  Crossing Arms
или всички вилнеят по магазините или мноооого ви мързи Mr. Green а може и да работите за бебета де  Mr. Green ако е така ви е простено иначе не Naughty
добре дошли на новичкитеи дано скоро  влезете в бременният списък
хубава вечер ви желая и утре да има мноооого нови мами  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 320
Ох, аз ще се отчитам чак догодина и то по-скоро няма да се отчитам, защото този месец не сме бебеправили целенасочено. Въпреки това пак започва да ме завладява манията за бебе (супер рано плюс това) и вече просто не знам как де се отърва и да го карам по-спокойно (уж това беше идеята този месец, ама нещо не се получи май). #Crazy Аман вече. Sad

# 50
  • Мнения: 2 381

Берина, за да си имала положителен тест за бременност, означава, че имплантация е имало. Изчакай си резултатите и взимай прогестерон само ако лекаря ти препоръча. Не прави нищо на своя глава. С или без прогестерон, когато нивата на ЧХГ почнат да падат спасение няма.
Искренно ти съчувствам и ти пожелавам много спокойствие, за да продължиш напред.

# 51
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
да ви кажа незнам кой къде се загуби ама днеска сме за срам Embarassed никаква активност какво е това нещо и тестчета няма докладвани  Crossing Arms
или всички вилнеят по магазините или мноооого ви мързи Mr. Green а може и да работите за бебета де  Mr. Green ако е така ви е простено иначе не Naughty

Да бе, вярно! Първи ден на седмицата, а само 3 странички???!!!!   #Crazy  Да не би пък да е затишие пред буря???!!  luvbed   EFP  newsm08  Или предколеден мързел??  newsm78

thumbalina, *PipiLota*, добре дошли в отбора!  smile3525
sladka_mama , нова година - нов късмет, ще обуваме пак чорапите  smile3532

# 52
  • Мнения: 136
Дано да е затишие пред буря! Praynig
  bouquet

# 53
  • Мнения: 284
slan4ogled  ето сега чак сядам мила   bouquet от 1 часа на обяд както съм излезнала преди малко се прибрах..Хвана ми дъжд без чадър ,като мокро котенце се прибрах  #Cussing out сложих си краката на топла вода ,защото бях премръзнали  Shocked Свършихме с майка ми полезна работа в Глобул -минах към абонамента с 500 мин за говорене  Hug Направих си календарчета за 2007г. със снимки от абитуренската ми  Embarassed И също така харесах една много хубава рамка за снимка и мисля да изненадам мъжлето   Rolling Eyes

 Като взех да чета темата и видях новата ми бъдеща майка herelina много се задарвах - честито мила чакаме по-дебелите черти   bouquet
След това като прочетох за  Берина много се натажих  Cry Но няма да се отчайваме!Всичко ще е наред мила в сряда ще чакаме резултатите от чичо доктор  Blush
При мен само това ново ,че моето съкровище ще идва със сигорност за НГ, е ще сме изпуснали овулацията ,но ...имаме време  Hug
И едно голямо ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ ПОПЪЛНИЕНИЯ! Но ей да не се задържате много тука искам ви в "Отчетени"  bouquet Rolling Eyes
Е ,сега съм тука Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 18:33 от Megan_Blg

# 54
  • Мнения: 183
Здравейте , Момичета Simple Smile
Да се разпиша и аз за тази седмица Simple Smile
Берина много съжалявам за случелото се , но Господ си знае работата , не се отчайвай ще си имате и вие сладко бебе.Прегръщам ти и ти пожелвам успех за следващия месец. Аз какво да кажа не смея да отида на лекар да не ми се измее , каква бременност, дори тестовете ми са отрицателни , направих си първия на 3 ден от закъснението , а другия на 8 , и двата ми показаха отрицателен резултат.Вече е десети ден , не знам дали ще дойде , тъй като от време на време усещам болка ниско долу , а и кръста в момента ме боли.
thumbalina, *PipiLota*, добре дошли , не се притеснявайте и аз съм новичка тук и аз питам глупави въпросчета !   bouquet
Дори и сега имам дали това , че до средата на ноември взимах Фк се е отразило на зъкъснението на цъкъла?То и без това не ми бил много редовен , закъснявал ми е с поняколко дена , но чак толкова.Смятам да си правя нов тест чак към 25.12 , че не искам да се разочаровам пак от отрицателните резултати.Тъй като след 26.12 ще съм в Стара загора и ще помоля моя гинеколог да ме прегледа , затова тогава искам да направя.
На момичетата които са видели заветните две чертички , успешна и лека бременност.
Лека вечер от мен Simple Smile   bouquet

# 55
  • Мнения: 1 792
офффффффф.до сега чистих.сложиха климатика в нас ама тези майстори цялата къща изцапаха.ама много скромно като за понеделник бе.нито бремелинки нито нищо.на новите момичета добре дошли и не стойте много тук.скоро да ходите в Отчетни.

# 56
  • Мнения: 284
mu6morok милата ,аз бях на работа като слагаха нашия и майка ми каза ,че не са изцапали нищо  Hug зависи от хората де ,сега си почини кажи на мъжа ти да ти направи един еротичен масаж  Rolling Eyes  Embarassed

# 57
  • Мнения: 171
thumbalina, *PipiLota*, добре дошли и скоро да се похвалите  Simple Smile Party

rose_madder , не мисля че фолиевата киселина влияе на цикъла  Rolling Eyes ходи ли на лекар? Стискам палци, знаеш че понякога тестовете късно отчитат  Wink

Айде честито ми, вече виждам графиките на зачатие  Crazy

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ето ме и мен; днес от писане на картички и близане на пликове за писма Sick дъх не можах да си поема, само ви хвърлях по едно очо Crazy
Добре дошли на новите момичета и дано не се задържате много дълго при нас Peace
Аз сега ще пийна чайче и ще се хоризонтирам, че от 6 часа адски ми се спи, направо едва гледам вече, но заради дребния сигурно ще стане поне след час Rolling Eyes Голям предколеден мързел ме е подгонил, само мисля как ще се добера до възглавницата  Blush
Даре, стискам аз, стискам Mr. Green; тъкмо ревах на Мия сутринта, че БТ ми пада и вие ми вдъхнахте кураж, но много ме боли кръста, май няма да ме подмине Коледната гостенка #Cussing out

# 59
  • Мнения: 284
Goldie я кажи пробва ли бельото  Rolling Eyes Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт