Коледна звезда изгрява, мечтата ни реалност става!!! - 18.12-24.12

  • 13 161
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Goldie я кажи пробва ли бельото  Rolling Eyes Embarassed
Аха, ама сутринта Laughing, че снощи си легнах в 8 часа Blush /то се вижда и от графиката ми, де Joy/
Абе, момичета, я кажете витамини ли да пия, що ли newsm78 Последните няколко дни ми се доспива рано-рано и вечер хич не ми е до кекс Whistling, направо не мога да се позная, а и съм като парцал Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 284
Goldie само в тоя дух  Joy не знам що така ти се спи може и да имаш малък посетител  Hug на което се надявам  Heart Eyes ама и тая вечер не отпускай мъжа ти  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 1 738
Момичета, благодаря за топлото посрещане. Знаех си аз, че сте големи сладурани.
А аз като една примерна новопостъпила форумка, попрочетох тук там - да не се излагам все пак. Направих си графика в Зачатие. Сега остава да си купя тестове за овулация и дигитален термометър. И съм готова да се влея в редиците на сериозно бебеправещите Grinning Ама доколкото разбрах, БТ трябва да се мери от началото на М., тъй че този месец ще пропоусна. Ще се пробвам само с тестове за овулация, а пък ако не стане - другия месец. Нова година, нов късмет са казали старите и мъдри хора.
Благодаря още веднъж за посрещането Hug.

# 63
  • Мнения: 284
*PipiLota*  няма за какво да благодариш не губи време ,а се закващай за работа  Hug Embarassed нали знаеш ,коя работа  luvbed

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Пипилота, колко ти е дълъг цикълът? Като гледам утре ти е 11-ти ден, не пречи да започнеш да мериш; овуто ще ти подскаже кога горе-долу да очакваш ову, а БТ ще ти покаже кога точно е било; така че най-добре комбинирай двата метода Peace
Меган, стига сте ме подкокоросвали, че как ще се удържа още 4-5 дни направо не знам; гледам да не се навивам много, ама пусто червейче ме яде отвътре Crazy

# 65
  • Мнения: 284

Goldie  абе ти дейсвай пък  Rolling Eyes  Flutter няма ко да му мислиш  Embarassed
 
 

# 66
  • Мнения: 1 436
Добро утро!

Първо, да си взема от кафенцето на Goldie да си разбудя заспалия мозък  morning Sleeping.

Честито на herelina   bouquet  Hug. Едно здраво пухкаво  newsm32 ти пожелавам  Mr. Green

rose-madder, не би трябвало ФК да ти се отразява на цикъла. Да не си настинала/преуморена нещо  newsm78

Thumbalina и Пипилота, добре дошли  wavey и марш бързо в отчетните.

Берина, кураж мила  Hug. Твоята зълва е за  #2gunfire #Splat Confounded ritnik

Пипилота, не ти е късно да почваш да мериш БТ. Днес ти е 10ти ден, ако цикъла ти е както си го отбелязала 28 дни, има време да се види двуфазност и ову.

Ох, още щях да пиша ама старост-нерадост и забравих  doh

Успешна вечер на всички  Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 21:08 от Juturna

# 67
  • Мнения: 1 738
*PipiLota*  няма за какво да благодариш не губи време ,а се закващай за работа  Hug Embarassed нали знаеш ,коя работа  luvbed

То да се захващам ама моя отново не си е в къщи. Чак в четвъртък ще се прибере. И ако вземе да стане нещо, после как ще му обяснявам, че по телефона съм забременяла Grinning.
Пустата ни работа е такава, че все пътуваме, а когато и двамата сме си в къщи - лелката или трябва да дойде всеки момент, или е тъкмо дошла или тъкмо си е отишла. Направо голям карък Cry
Ама само да си дойде, ще наваксваме Grinning.

# 68
  • Мнения: 284
*PipiLota* ооо познато ми е това нещо да ти кажа..Моя приятел работи във В.Търново и като идва да ми вижда все изпускаме ,ама някой ден ще го хвана на тестно аз  Rolling Eyes Embarassed Съветвам те и теб това  Joy

# 69
  • Мнения: 136
Хе:))) Вие не се виждате с половинките си, а ние всеки ден сме заедно, че и на работа даже, но пак не става! newsm78 newsm78 newsm78

хм Peace

# 70
  • Мнения: 287
Berina ,от два дни те следя постоянно и нямах търпение да споделиш как вървят нещата .... сега се чувствам ужасно виновна за куража ,който ти вдъхнах! Cry Много съжалявам за случилото се!!!Нека ми е за урок ,та повече не правя толкова убедени оптимистични изказвания!...Радвам се ,4е имаш такъв прекрасен съпруг !И вярвам ,4е съвсем скоро ще станете четирима! Simple Smile Hug   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 436
Хе:))) Вие не се виждате с половинките си, а ние всеки ден сме заедно, че и на работа даже, но пак не става! newsm78 newsm78 newsm78

И ние сме така  newsm78. Обаче този месец половинката ми обещааааааааааааааааа! Получихме коледна картичка от един негов приятел със снимка на неговото момиченце. Аз я бях оставила на масичката в хола и като го помолих да разтреби малко масата, той вдигна картичката и съвсем спонтанно каза "И ние ще си имаме едно такова"  Heart Eyes Много миличко ми стана.

# 72
  • Мнения: 1 738
Пипилота, колко ти е дълъг цикълът? Като гледам утре ти е 11-ти ден, не пречи да започнеш да мериш; овуто ще ти подскаже кога горе-долу да очакваш ову, а БТ ще ти покаже кога точно е било; така че най-добре комбинирай двата метода Peace
Ами по принцип цикълът ми беше точен като часовник - 28 дни. Откакто правим опити за бебе нещо се пообърка - идва ми на 26, 27 или 28 ден. Ровейки се из форума разбрах, че това е често срещано явление. Аз все още си го броя, че е 28 дни.
Утре си купувам едни термометър и започвам да меря. Пък ще видим.
Благодаря ви много момичета, наистина сте много мили Hug.

# 73
  • Мнения: 163
Здравейте момичета!

Честито на новите попълнения в списъка! Успешна и лека бременност.
За нас, които още чакаме да се набутаме в списъка - момичета, няма място за отчаяние и терзания Hug. Сигурна съм, че положителната нагласа помага. Изгонете мрачното настроение и мисли. Аз за себе си съм намерила начина да не "повяхвам" като "цъфна" за пореден път - просто си казвам, че това отлагане е "нарочно" за да се радваме мнооого повече като стане бебо и да оценим по-пълно чудото на създаването на нов живот!

Берина, съжалявам, че не се е задържало бебето, но не се натъжавай - има и нещо положително в това, че си разбрала за ембриончето - това значи, че нямате проблем пак да стане, нали Wink и следващия път най-вероятно ще се задържи

И понеже казах, че няма с какво да се похваля - на, хваля се - имам си нова кухня и съм много щастлива!
Стискам палци на нечакащите, а вие стискайте "да ни се надуе кекса", че сега точно слагаме набухвателите  Laughing

# 74
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
*PipiLota*, можеш да почнеш с меренето на Т, ако си скоро след М., и преди средата на цикъла ти, така ако си преди ову, ще хванеш покачването, пък и не пречи да потренираш на "сухо" преди серизното мерене следващия месец; а и ще разбереш по кое време ти е удобно да мериш  Peace Уфффф,  Embarassed сега виждам, че Голди го е написала. Нищо де, така и така съм го написала, няма да трия  Crossing Arms . А иначе за цикъла, и аз почнах от 28, и в момента съм на 26 дни. Аз гледам на това от положителната страна - докато ми свърши, и вече се приготвям за лИбоФ  Heart Eyes hahaha
Juturna, какво е това "добро утро" в 8 вечерта???  newsm78  Joy
крокодил, как се развиват нещата при теб? Наред ли е всичко?  Praynig Hug
Луда гъба , честита ти кухня! Със здраве да си я ползваш и да сготвите много вкусни неща (може и да почерпиш във форума   chefPeace

Общи условия

Активация на акаунт