Фотоепилатори – въпроси и отговори – № 5

  • 46 167
  • 791
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 292
Здравейте, така като за тази седмица ми е планирана последна процедура за сезона, как бихте ме посъветвали да поддържам лятото косъмчетата? Имам много плешиви места вече, но почернявам адски бързо и лятото не бих рискувала да използвам фотото. Дали има разлика при поддържането ако използвам, обикновен епилатор, кола или самобръсначка?

# 256
  • Мнения: 143
Здравейте момичета. От много години насам се чудя дали да си взема фотоепилатор Лумеа и сега ги гледам намалени в техното. Въпросът ми е конкретно за интимната зона, може ли да се използва и отдолу (около вагината) или не е желателно, тъй като там най-много искам да премахна космите. Благодаря предварително.

# 257
  • Мнения: 22 876
Може, но точно там не може да се гарантират очаквани резултати.

# 258
  • Мнения: 192
Аз лично на интимната зона не видях абсолютно никакви резултати след 4 процедури там и спрях да се святкам там.

# 259
  • Мнения: 5 289
Момичета, чета ви от известно време. Кожата ми е мургава, косъмчета са тъмни, имам странно окосмяване - от коляно до глезеня, от лакът до китката и малко от страни в зоната на триъгълника. На другите места почти не се забелязва.
 В Зора модел BRI921/00 е 429 лв. https://zora.bg/product/bri92100 , да взимам ли или може да се намери по-евтин?

Последна редакция: нд, 11 юни 2023, 11:10 от La_Valletta

# 260
  • Мнения: 292
Аз имам SC1998/00 закупен от Емаг на черен петък за 380лв, този ми се струва добре като цена, прецени ако ти се чака на черния петък на всякъде ги намалят, но за 30 40лв разлика....
Аз също съм с леко мургава кожа и силно окосмяване от коляно до глезен. Добре ми се повлияха косъмчетата, като изключвам че още имам тук там. Ползвах го за цяло тяло почти

# 261
  • Мнения: 5 289
Благодаря, geri93! Този ще е.

# 262
  • Мнения: 99
Здравейте,аз искам да попитам проблем ли са многото бенки за фотоепилацията?

# 263
  • София
  • Мнения: 1 580
Да, моите ги мажат с бял молив или ако са по-големи с малко гел и отгоре салфетка.

# 264
  • Мнения: 170
Може ли инфо за белия молив? Имам един досаден косъм, който ми излиза от една бенка и наистина бих искала да се отърва от него.

# 265
  • Мнения: 2 070
И аз се чудя дали сега да купувам от този за 430 лв. Има го в Зора и в Техномаркет. Дори мисля на изплащане с 0% лихва.
ОБАЧЕ ще го използвам чак наесен. Дали сега да си давам парите и да стои или да чакам черни петъци.
Уффф, как мразя така... А и сандали на децата трябва да се купят...

# 266
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Ако ще се ползва чак есента, защо да го взимате сега? Сигурна съм, че ще има още една промоция дотогава. Не го взимайте, няма смисъл. Simple Smile

# 267
  • Мнения: 24
Правите ли си фотоепилация и през лятото?   Доколкото знам, след процедурата кожата не трябва да се излага на слънце

# 268
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
При нас в слънчево и топло целогодишно и не съм спирала с тези процедури (правила съм и лазер). Естествено ползвам слънцезащита и не се пържа, както се казва. Нямала съм оплаквания.

# 269
  • Мнения: 63
Здравейте,закупили съм си преди точно 2 години фотоепилатор на Philips lumea този модел
Толкова често не съм го използвала,днеска реших да го използвам и почнаха да мигат степените...спря да свети лампата при допир с кожата.Какво означава това,че вече са свършили импулсите? С 250 000 импулса е за 2 години,ако е така е не си заслужава....

Общи условия

Активация на акаунт