Главата ми в каша!

  • 7 292
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 308
И при тях явно не му минават съвсем….

# 16
  • Мнения: 1 261
Така ти се струва, щото не си българка в чужбина. Я гледай каква любов - силна, изпепеляваща... след него трева не пониква. Мацките тичат обратно в родината. Кекекекек.

# 17
  • Мнения: 27
Аз лично не бих се върнала при този човек. Вече е предал доверието ти и е показал, че няма уважение. Щом веднъж вече е допуснал да се разделите, значи сега просто му е самотно и си търси при кой да отиде. Аз винаги бих имала едно наум, и  едва ли да се доверя отново. А, това не е спокоен живот. Заслужаваш нещо по-добро.

# 18
  • Мнения: 3 841
Не разбирам как още продължаваш да имаш чувства кум този муньо?
Какво друго трябва да направи ,за да ти изчезнат чувствата? Защо се поставяш в такова положение- все едно си чакала да му мине мерака и  с две-три сладки приказки ти омекват коленцата…
Я не се занимавай, а си гледай живота и децата…
Няма да останеш сама, спокойно.
Ама да си с човек, който те е предал веднъж … Трябва да си много отчаяна, че да го приемеш обратно.
Той си е направил избора, сега осъзнал, че е сбъркал… Ами добре, случва се, но ще си носи последствията от действията…🤷♀

# 19
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 440
Много важен въпрос е какво е било отношението му към децата след вашата "раздяла"
Ако и за тях е забравил така лесно както за теб, отговорът би трябвало да ти е ясен.

# 20
  • Paris, France
  • Мнения: 14 274
Скрит текст:
Здравейте!Историята ми е дълга, но ще се опитам да я предам накратко.Януари месец тази година ,хванах мъжа ми ,че си има любовница(тъкмо беше започнала аферата им),беше хлътнал здраво.Разделихме се (прибрахме се с децата в България) а той заживя с нея.Бях много наранена.Комуникацията ни беше само с караници , обиди.От Януари до Септември се е прибирал 3 пъти ,пак караници. След като си замина Септември месец ,аз приключих всякакви излишни разговори с него ,само и единствено за децата.И началото на Декември се започна ,че е осъзнал ,че въпросната не е за него, че била еди каква си,но въпреки всичко е с нея аз изслушвам и мълча.Прибра се сега за празниците и сме заедно във вкъщи заради децата.Той ми казва,че иска да се съберем,там всичко за него било приключило,тя не била жена за него(типична кифла),уж се прибрала в България( но аз мисля ,че ме лъже).Заедно ,но той там ние в България.Аз му казах,че там няма да се върна,той за момента не иска да си идва в България.Като цяло не знам ,какво да правя!Имам още чувства към него,но пък без него ми е по добре.Искала съм винаги да сключим брак,така и не стана,той не е искал.Главата ми е каша.Не му вярвам и мисля ,че никога повече няма да му повярвам

Как иска да се съберете точно? Иска ти пак да идеш при него вероятно, но ти не желаеш. Вие не искате да обитавате едно и също населено място и няма как да се съберете физически. С деца не може да се размяташ насам натам до безкрайност, а тръгват и на училище.

Като си искала брак, не е трябвало да се съгласяваш да раждаш две деца извънбрачно. Вече е късно.

Имаш чувства, но без него ти е добре. Еми живей си без него и си пази чувствата!

Вероятно кифлата се е прибрала за Коледа, като него и после пак ще си живуркат двамата.

На твое място бих го осъдила за хубава издръжка и бих се разделила окончателно. Може да идва да вижда децата, както и да ги взима при него през ваканциите. Сигурна съм, че китката ще умре от кеф да и ги натресе.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Авторката, влизаш и прочиташ собствените си публикации и веднага получаваш отговора. Вие от ден 1ви на връзката си сте обречени. Каква любов какви 5 лева бе, момиче? Я го пращай да пасе далеч от теб.

# 22
  • Мнения: 2 114
Реално не си искала брак. Жените, за които той е ценност, не забременяват и то два пъти, от мъж, който не им е съпруг. Виж си делата.
Сега имаш шанс да се освободиш и да започнеш да се уважаваш.

Последна редакция: чт, 29 дек 2022, 01:04 от Deborana

# 23
  • Мнения: 1 261
Авторката, влизаш и прочиташ собствените си публикации и веднага получаваш отговора. Вие от ден 1ви на връзката си сте обречени. Каква любов какви 5 лева бе, момиче? Я го пращай да пасе далеч от теб.

Аааааа, то имало и други истории. Мерси за подсказката.

За останалите в темата - от 3-4 години са заедно в чужбина и разделени, тя в България. И двете деца не са искани от него и е настоявал за аборт, тогава тя го напуска, за да си роди децата, после пак заедно, пак дете следващите месеци се прави и пак... аборт или чао. Докато са разделени не помага финансово, но иска да вижда децата "по Вайбър".

# 24
  • SF
  • Мнения: 21 521
Ами аз току-що изгубих интерес по темата.

# 25
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 440
Роди му трето и всичко ще се оправи.

# 26
  • Мнения: 10 920
Тези деца за нищо ги нямате... Горкичките, заложници на баща безхаберник и майка с някакви сериозни умствени дефицити...

# 27
  • Paris, France
  • Мнения: 14 274
Погледнах по диагонал предишните мнения на авторката. Не знам с какъв акъл се е забременила с второто дете докато е лекувала смъртоносен, полово предаваем вирус, лепнат вероятно от въпросния. Не разбирам и защо е запазила първата бременност, след като още седмица след научаване на новината бащата казал, че не е готов да е баща и дал заден.

Аз подобен мъж и с два чифта гумени ръкавици няма да пипна, камо ли да ми идва в къщи и да ми пипа децата.

# 28
  • Мнения: 1 037
Как може още да имаш чувства не знам. Изоставя те бременна с първото дете - то още ли е с баща неизвестен. После иска да абортираш и второто. Има си любовници, защото тази не е първата щом дори не живеете заедно. И ти си мислиш пак да сте заедно. С извинение ти за него си една удобна глупачка, която да му гледа поколение, да може да я вижда от време на врему и да й носи полово-предавани болести. Тази любовница ти е направила услуга - та той с нея е живял май повече отколкото с теб за тези 6 години. Помисли малко, погледни отстрани, щом и не живеете заедно, а си гледаш децата сама, не ти е нужен.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 36 783
Такива като този си веят байряка и живеят без задължения, докато остареят и вече кифлите не им се връзват. Тогава рязко се присещат, че имат деца и покрай тях и майка им, започват да хленчат и да търсят път обратно. Щото знаят, че на майката сигурно пак ще й омекнат коленете, а децата са вече пораснали и самостоятелни, следователно има шанс да го дондуркат до живот. Така че да не губи надежда авторката, един ден ще се съберат, а това, че и двамата вече ще са близо до пенсия, е несъществена подробност. Тогава ще е само неин, въпросът е дали още ще го иска.

П.п. Ние, жените, обикновено сме глупаво и излишно сантиментални към мъжете, на които сме родили деца. И това ни изяжда главите накрая.

Общи условия

Активация на акаунт