Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 130 - януари 2023)

  • 98 176
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 666
При мен от тези растения от Гората, май нищо не се хвана. Поне от тези, които са в нашия двор. За другите, които подарих, не знам.
Но заради това, не искам повече неща от тях.

# 46
  • у нас
  • Мнения: 5 731
И в новата тема: За много години! Нека Новата година е по-здрава, по-успешна и по-щедра към нас!
Благодарности за стопаните на темата.
В Ситово и аз бях с 10 регистрации и всички с допълнителен шанс, не печеля. В Куинс ме пропускат отново.

# 47
  • Мнения: 1 017
Честита нова година и от мен ,желая само здраве .
аз чакам последното теглене на Куинс ,участвам и в Стела артоа .няма ме играта на Ситово. Аз също няма да се запиша за дръвчета от Гората .бг. Вишните ми не се хванаха .Чакам нови игри ,но да не са със сладкиши.

# 48
  • Мнения: 2 018
За протокола орал Б казаха, че не са изтеглили още.

# 49
  • Мнения: 1 060
За много години!В Ситово регистрирах 2 бележки една за мен и една за приятелка.Е тя спечели раница 😅 Сега ме пита дали вътре ще има сирене и кашкавал?🤣 Пише рекламни материали,може да са химикал и тефтер 😆 От къде да знам?
Аз чакам Лили и Пантен да изтеглят.Така искам нова раница.
В Стела съм с 40+ кода и 0 спечелени награди.Харесва се бирата у нас,но тя не ни харесва.😁

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 16 414
Честита Нова Тема!
Честита Нова Година!
Благодаря на Захарчето и Станимир за неуморния труд!
Тая надежда за последното теглене на Куинс.
Ни вест,ни кост от Хулиган ! Дано след почивните дни да има развитие с тях.

# 51
  • Мнения: 2 688
За много години! Честита нова тема, месец, година и именни дни на всички празнуващи, че се започва. 😄

Смятах да се включа в Милка, но толкова сладки неща подариха на децата, че мисля, че ще имам за цялото семейство поне до края на февруари. 😂

Чакам само кутията от Престиж да получа.

# 52
  • Мнения: 2 130
Добро утро!☕С първа наградка съм за Новата година- шапка от KK!😆👍

# 53
  • Мнения: 217
За много години! Нека 2023 донесе здраве, мир, обич, щастие, късмет и сбъднати мечти! И много радост във всички семейства!
Започнах да се включвам в игрите през септември, след като попаднах на темата тук. Тъй като никога преди това не съм имала късмета да спечеля от томбола, реших да дам по-голям шанс на късмета си:) Участвах в почти всички игри с покупка - на почистващи и перилни препарати, шоколадови бонбони и вафли, сокове, десерти, брашно,тоалетна хартия, игрите в големите вериги, няколко викторини. Равносметката е - тетрадка от София Мел, Ариел, ваучер от Куинс, Бейлиз с две хубави коледни играчки за украса(Zara Home). Не мога да преценя дали е малко или много, нямам база за сравнение с предишни години Simple Smile Просто се радвам, че ми се случи🍀 🌝🍀 Отчасти-благодарение на вас🍀♥️🍀
Покрай празниците активно се включих в доста игри в ИГ, спечелих ваучер от магазин за електронни наргилета ( вече подарен), пакет с коледна украса от Pepco и кутия с българска козметика ( още не са получени). Не знам дали ще продължа да играя там, защото не всички тегления са ОК ( вече писах за това в старата тема) и най-вече- защото плащаме висока, според мен, цена - времето за последване, лайкване, тагване, проследяване на сторита и т.н. може да бъде инвестирано в далеч по-смислени и приятни занимания.
Да не забравя- около месец участвах в КК, сега съм с нов телефон, няма да инсталирам приложението. Имам 2 нерегистрирани капачки, ако някой ги иска - да пише,
Желая ви успешен старт на 2023! 🍀🍀🍀

# 54
  • Мнения: 1 335
Пиша ви.
За много години!
Да не забравя- около месец участвах в КК, сега съм с нов телефон, няма да инсталирам приложението. Имам 2 нерегистрирани капачки, ако някой ги иска - да пише,
Желая ви успешен старт на 2023! 🍀🍀🍀

# 55
  • Мнения: 217
Пиша ви.
Цитат на: NellyG
link=topic=1511660.msg45811529#msg45811529
date=1672640315
За много години!
Да не забравя- около месец участвах в КК, сега съм с нов телефон, няма да инсталирам приложението. Имам 2 нерегистрирани капачки, ако някой ги иска - да пише,
Желая ви успешен старт на 2023! 🍀🍀🍀
Изпратих ви тази от последно консумираната кола, другата ще я потърся. Сигурна съм, че я прибрах някъде, след като прочетох тук, че има желаещи да регистрират.

# 56
  • Мнения: 36 666
Аз пък имам черни капачки, от тези дни (в кварталния нямаше с бели) и приложението не ги приема Sad

# 57
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 818
Аз пък имам черни капачки, от тези дни (в кварталния нямаше с бели) и приложението не ги приема Sad

И при мен така,пише изтекъл срок

# 58
  • Мнения: 4 872
На мен приложението на КК не ми приема код от бели капачки и един на фанта.

# 59
  • Мнения: 622
Сива капачка също не приема Cry

Общи условия

Активация на акаунт