Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 130 - януари 2023)

  • 98 237
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 60
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
КК ми прие току-що две червени капачки без проблем. При мен проблем е, че не иска да даде шапката. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 051
Явно има проблем в с приложето, защото и на мен вчера ми пишеше с изтекъл срок, а беше кола с Бяла капачка. Рестартирах, но пак не ми се получи.

# 62
  • Мнения: 1 356
Чакам си ваучерите от Пепко и Куинс
Успешна и печеливша да е новата година.

# 63
  • Мнения: X
Някой получи ли ваучер от Емаг за имен ден? Може би утре ще се сетят.

# 64
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
Да, истина белите не ги иска. Сега като прочетох и пробвах. Три бели капачки и пише, че са изтекли. Нямам думи. можеше да ги направят поне да края на януари да важат, защото те са купувани сега по празниците. Smirk
Аз ваучер за имен ден нямам от емаг.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 216
Туко що термо чаша от Милка.

# 66
  • Мнения: 2 583
Явно има проблем в с приложето, защото и на мен вчера ми пишеше с изтекъл срок, а беше кола с Бяла капачка. Рестартирах, но пак не ми се получи.
Явно наистина има проблем с приложението защото от може би 20-30 капачки на фанта и кола, бели, черни и оранжеви, половината ми ги прие, а другата половина ми изписа, че са с изтекъл срок. Май трябва да се пише на кк да си погледнат приложението.

# 67
  • Мнения: 36 908
Аз им писах вчера, сигурно утре ще отговорят, но те обикновено не правят нищо при проблем.

# 68
  • Мнения: 391
Честита Нова година!
Нека да прелива от здраве,щастие,късмет и благоденствие!
Подарявам  кодове от Yettel
Скрит текст:
3 кода за Ozone.bg за 5% допълнителна отстъпка на продукти с марка Razer(изтичат днес!) ;
4 кода за 15% отстъпкa на npogykmu om Praktis;
2 кода за 15% отстъпка на избрани npogykmu om категория "Уреди за почистване на дома" om Technopolis;
15% omcmъnka om Zlatna Ribka нa npogykmu c мapkume CHI, Macadamia u MKS Eco;  
15% отстъпka при наем за електромобил с Тор Rent A Car ;
15% отстъпка на избрани npogyкmu om категория "Уреди за персонална грижа" om Technopolis;
15% отстъпка на избрани npogykmu om категория "Кухня" от Technopolis;
15% отстъпка на HUAWEI Watch GT 3 SE ;
25% отстъпка на HUAWEI Nova 10 SE ;
20% отстъпка на TCL 30 5G 128GB + TCL 55P615 AndroidTV
И тези купони за Лидл+всички седмични(купонът за тостера е даден)
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 02 яну 2023, 11:39 от lenak

# 69
  • Мнения: 3 168
Опитай пак от Милка, ще пробвай пак някой друг ден

# 70
  • Мнения: 1 183
И при мен 1 : 0 за Милка. Заринати сме със сладки, може би ще пробвам само още един път.

# 71
# 72
  • Мнения: 2 877
Аз във Милка  играя за картата ще се включа още 1,2 ще купя бисквити белвита ,че много не искам да ям сладко ,чакам София мел чакам също и чашите ми на кока кола.

# 73
  • Мнения: 17
Относно изтеклия срок на капачките в приложението на кОлата пишете на coca-cola-app@bespoke.bg
Винаги след Нова Година на някои кодове им свършва годността.

# 74
  • Мнения: 2 978
От толкова много игри, не мога да се поваля с нищо... Живот и здраве  големите печелби  са напред!

Общи условия

Активация на акаунт