Случи ми се нещо странно XXVII

  • 89 877
  • 831
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 417
А ако си търсиш ножицата? Rolling EyesLaughing

Когато търсите нещо, оставете на видно място отворена ножица. Обикновено "нещото" се появява пред погледа ви, на място, където сте сигурни, че сте проверили.
И може да се каже "Дяволе не си играй, върни ми..../назовавам търсената вещ/"

# 46
  • Мнения: 2 544
Ако си търсиш ножицата, вадиш ножа и завърташ.

# 47
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Вече на толкова години,все още мисля,че Дама Пика не е измислица.
При едно от виканията помня лампата угасна и едно от момчетата,които бяха с нас извика.Когато светнахме лампата(крушката не беше изгоряла) от носа му течеше кръв(това момче се лигавеше при викането на духа)Той каза,че нещо го е ударило

На друг лагер я викахме на свечеряване,при дръпнати пердета.Вместо в огледалото,се появи на стената ,като от слънчеви лъчи  образ на жена ,която си държи косата си с две ръце.Тогава изплашихме целия лагер
На страхът очите са големи.

# 48
  • Мнения: 451
Вече на толкова години,все още мисля,че Дама Пика не е измислица.
При едно от виканията помня лампата угасна и едно от момчетата,които бяха с нас извика.Когато светнахме лампата(крушката не беше изгоряла) от носа му течеше кръв(това момче се лигавеше при викането на духа)Той каза,че нещо го е ударило

На друг лагер я викахме на свечеряване,при дръпнати пердета.Вместо в огледалото,се появи на стената ,като от слънчеви лъчи  образ на жена ,която си държи косата си с две ръце.Тогава изплашихме целия лагер
На страхът очите са големи.
Напълно си права,но кръвта не може да се обясни по този начин

# 49
  • Мнения: 11 566
Малко идиотски.
Бяхме се събрали четири 10 годишни кукувици в къщата на едната и викаме дама пика. По едно време се чу страшен трясък и с писъци избягахме към къщата.
След минута излиза на тая, в чиято къща бяхме, прабаба й от барачката, до която барака вършехме ритуала.
Жената била вътре и съборила нещо. Joy

Преди две седмици сънувам репортер ът на Нова Мартин Георгиев как е катастрофирал в Плевенско и умрял.
В обедната емисия същия беше на живо от Плевен. Бая му треперих.Joy

Иначе сме правили това с капачката и се получаваше.

# 50
  • Мнения: 2 872
Здравейте и от мен. Честита нова година! Записвам се да следя темата Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 795
А ако си търсиш ножицата? Rolling EyesLaughing

Когато търсите нещо, оставете на видно място отворена ножица. Обикновено "нещото" се появява пред погледа ви, на място, където сте сигурни, че сте проверили.
И може да се каже "Дяволе не си играй, върни ми..../назовавам търсената вещ/"
Може да ме прочетеш в темата за Муните, снощи докато търся нещо с ножицата (на майтап) загубих и ножицата 😂😂😂

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Прочетох те. Това е знак, че трябва да оставиш цигарите, според мене.
 Аз обикновено намирам загубените неща, когато загубя нещо друго.

Последна редакция: пт, 06 яну 2023, 15:41 от ДамаТрефа

# 53
  • България
  • Мнения: 3 621
Аз пък не смея да пробвам това с ножицата,сякаш ще привлека някоя нечиста сила ... Имаше и още нещо, да се върже крака на масата ли....?
Дама Пика не съм викала? Дали е било преди моето време.. .. Иначе с Кики сме си говорили чрез едни кибритени клечки Simple Smile))

# 54
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Това явление Кики в началото на демокрацията изригна и се коментираше от дома на едно единствено момиче ,ако не се лъжа се казваше Даниела и не е имало никога  еквивалент и повторения при други хора и ситуации ,както прочетох в по-горни постове.Касаеше само това момиче !

# 55
  • Мнения: 1 358
Да.  Кики комуникираше само с тази Даниела. Беше от Пловдив, доколкото си спомням.

Edit: http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=6&newsid=46615

# 56
  • Мнения: 10 374
Това явление, между другото, не е толкова уникално - чела съм, че най-често такива полтъргайсти се появяват около деца. Но конкретно Кики беше в тази къща, не съм чувала да се е появявал другаде. Ама хората си го викаха, за да го питат всякакви глупости.
Мои приятелки викаха духът на Йордан Йовков. Казваха, че всичко им познава. На мен не ми позна. Но, честно казано, не ми се вярва духът на този велик писател да търчи да отговаря на всяка ученичка, за всичко, което й дойде наум да го пита. Кой знае какво идва.

# 57
  • Мнения: 3 915
Пълна тъпотия, наистина кой знае какво идва. Като малки много викахме такива неща, често всичко познаваше - факт, но все ми се струва, че точно поради тази причина вкъщи има някакви “сили”.

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Аз пък не смея да пробвам това с ножицата,сякаш ще привлека някоя нечиста сила ... Имаше и още нещо, да се върже крака на масата ли....?

Същото като ножицата. Завързва се колан или нещо друго около единия крак на маса и се казват подобни думи.
Връзвам дявола за опашката. Дяволе, поигра си, а сега ми върни ... нещото.

# 59
  • Мнения: 1
Сънувах как баща ми е на легло в болница, и аз съм го прегърнал и плача. 2 седмици по-късно сънят се сбъдна, когато баща ми беше приет в болница по спешност, като тогава разбрах и че има рак. И преди са ми са се случвали странни неща и съм имал почти пророчески сънища, но това беше "върхът".

Общи условия

Активация на акаунт