електронни дневници за присъствие

  • 1 365
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте.
Знам ,че след отпадането на таксите за ясли и градини повечето от вас вече не следят сайта на roditel.eu ,за да гледат присъствия и отсъствия на децата.Аз обаче ги проверявам и ми прави впечатление ,че Ноември и Декември не са попълвани ,а от градината казват че се попълват ежедневно.Дали вече не се водят на друг сайт и аз не съм разбрала.Просто искам да следя дали правилно се отразяват присъствия,болнични и т.н ?

# 1
  • София
  • Мнения: 22 944
Мисля, че не всички градини работят с този сайт. Иначе аз редовно го проверявам, защото там се въвеждат и всички допълнителни дейности на дъщеря ми.

# 2
  • Мнения: 2 851
Нашата градина щеше да минава (е минала) от тази учебна година на edg, учителките твърдят, че всеки ден попълват, родителите още нямаме профили. Пълна пародия е това. На "старите" родители профилите ни в roditel.eu са още активни, "новите" родители не могат да си създадат профил, а в същото време продължават да излизат там отсъствията и допълнителните занимания. За голямото дете имам достъп, за малкото - не. Чудо.

# 3
  • Мнения: 21
Не знаех за тази нова система.
Явно и нашата градина е минала ,защото за Ноември и Декември нищо не е попълвано ,но имам достъп до профила.Може би трябва да попитам за досъп до новия сайт ,не че работи като гледам Simple Smile.Което не е нормало наистина защото за допълнителни дейности няма как да следят родителите.

# 4
  • Мнения: 2 851
Edg.bg си съществува от доста време, предните 2 години се ползваше в частната градина, където ходеше големия ми син.

# 5
  • Мнения: 21
А защо не правят профили на родителите в този сайт edg.bg ,четох сега инструкциите ,че трябвало учител да потвърди иначе намало да се зачете регистрацията … голяма глупост
В roditel.eu ставаше автоматично .
Всякаш си го пазят в тайна  😂 а родителите ако има да плащат нещо на каса в градината ли само трябва да ходят.

# 6
  • Мнения: 2 851
Да, в edg.bg някой трябва да направи профил и родителят да получи автоматичен имейл с код за достъп. Иначе уж и в easypay щеше да може да се плаща, още няма информация как става или може би аз не съм се интересувала достатъчно. Учителките нищо не са казвали.

# 7
  • Мнения: 21
Ясно ,явно още не са направили профили за родителите.Стана ми интересно тези допълнителни дейности още от 1ва градинска група ли се включват за дечицата  или като са по-големи?

# 8
  • Мнения: 2 851
Синът ми имаше от първа група и в частната, и в държавната градини допълнителни занимания.

# 9
  • Мнения: 1
Родител съм в 49 ДГ , имам регистраци и активен профил в edg.bg, от повече от 3 месеца в него има пълна имформация за дъщеря ми и дължимите такси, както и плащанията по тях. В нашата градина изпратиха инструкция за регистрация и стана за 2 мин. - това е инструкцията

# 10
  • Мнения: 21
Здравейте.
Благодаря за споделената информация.
Значи трябва да чакам на мейла да получа инструкция и някой учител да одобри тази регистрация.Според мен ако въобще ползват същия сайт, все още не са пратили мейли до родителите.Явно става бавно.

Общи условия

Активация на акаунт