Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Обмисляте ли в момента придобиване на нови знания и умения?

• 3 027
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте! Не знам дали мястото тук,но ще попитам Simple Smile
Искам да подобря английския си език и имам много самоучители. От един ли да си уча или комбинирано?

# 16
Здравейте! Не знам дали мястото тук,но ще попитам Simple Smile
Искам да подобря английския си език и имам много самоучители. От един ли да си уча или комбинирано?
Според мен е важно да са различни темите,  за да обогатите речника.

# 17
Дадоха ми идея да запиша курс по QA и да почна да се занимавам с IT. Как ви се струва? Нямам никакъв опит, дали е лесно и дали ще мога да се справя? Струва ли си да се инвестират време и пари?

# 18
Дадоха ми идея да запиша курс по QA и да почна да се занимавам с IT. Как ви се струва? Нямам никакъв опит, дали е лесно и дали ще мога да се справя? Струва ли си да се инвестират време и пари?

Лесно не е. Дали ще се справиш няма как да знаем.
Струва си да се инвестира във всяко знание, в което искаш да се развиваш. Qa в началото взимат малко, като натрупат опит вече заплатата скача.

Ако го правиш само, защото си чула, че взимат яко кинти, по-добре недей!

# 19
Завърших си дипломната работа за магистър и по-следващата седмица ще защитавам. На 30+ години съм, с дете на 1.5г. и съм все още по майчинство. Скоро планирам да се върна на работа. До края на годината ще ми се наложи да си подновя един сертификат, без който не мога да работя и чиято валидност е 5 години. Вероятно и опресняване на английския език ще ми се наложи, тъй като не съм го ползвала активно две години почти. Все по-сериозно обмислям дали би ми било по силите да продължа с докторантура. В професионален план би било чудесно за мен, но ако трябва да се откажа от работата си заради докторантурата, дори и финансово да не е чак толкова голям проблем на този етап, сериозно ще се замисля.

Общи условия

Активация на акаунт