Таро отговори на поставени от вас въпроси

  • 21 046
  • 382
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 565
Здравейте,
Когато имате време, ако може и за мен:
1. Как ще позная човека за мен и кога ще се срещнем?
2. Да стоя на сегашната позиция или да търся нова?

Благодаря

# 31
  • Мнения: 3 937
Здравейте , и моят въпрос да задам.
След тежка раздяла , вече излекувана и преживяна  цели 2 години , ще срещна ли човека за мен ?

# 32
  • Мнения: 7 563
Благодаря за темата!

Какво ме очаква близките три месеца в любовен план?
Сърдит ли ми е още .... ? Какво изпитва той към мен? Да го потърся или да изчакам?

# 33
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
ще ви бъда благодарна ако погледнете и за мен.Интересува ме Асен дали е с мен защото ме обича или просто от интерес и защото е болен да има някой да се грижи за него?Благодаря предварително

# 34
  • Мнения: 37
Здравейте темата е хубава и се радваме че има такива като вас Simple Smile ,може и да не се случи но поне давате надежда та въпросите са ми ..1.Какво ме очаква близките три месеца в любовен план .2 . Какви чувства изпитва Галя към мен , приятелски ,любовни или сексуални .Казвам се Цветан .Благодаря предварително .

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 18:58 от Cvetan Stoikov

# 35
  • Мнения: 411
Здравейте и от мен,
Благодаря за възможността. В службата се очакват промени. Дали ще ме засегнат по някакъв начин? Имам предвид уволнение, понижение в длъжност, намаляване на заплатата...

# 36
  • Мнения: 44
Здравейте,може ли някой да погледне следните въпроси:
Защо моят човек Г се държи така отдръпнато,на какво се дължи?
Какви действия ще предприеме до 1месец към мен?
Благодаря Flowers Rose

# 37
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Здравейте.Казвам се Катрин и много благодаря за времето,което ще ми отделите.Единият от въпросите ми ще е с кратък срок,та след края на месеца ще пиша за обратна връзка ☺
1.Игнат има ли чувства към мен?
2.Ще се видим ли до края на Януари?
3.Би ли искал да имаме по интимни отношения,а не да сме само приятели и през февруари ще имаме ли по-близък “контакт”?

# 38
  • Мнения: 163
Здравейте,казвам се Мариана. Малко предистория и тогава въпроса.Работя в една фирма вече 3г.и се разбирам добре с колежките(те са предимно жени 5бр Simple Smile 😀)но отскоро си имаме адм.директор и явно от ден първи не ме харесва и ми търси кусури. Имах предупреждение от нея ,че някоя колежка ще е оплаква от мен ,че съм ще държала грубо с нея.Дойде нова жена изкара 1 сед и напусна и отново бях обвинена от адм.директор ,че заради мен е напуснала жената. И ми даде срок до февруари да съм си пуснала молбата. Та въпроса е:"Има ли шанс адм.директорка Петя да размисли и да ме остави на работа или да си търся нова?Благодаря  😀

# 39
  • Мнения: 391
Бихте ли гледали и на мен в професионален план. Ще си намеря ли по-добра работа? Въобще да търся ли или да остана на сегашната? Ако остана какво да очаквам? Какво е отношението на ръководството към мен?

В момента се виждат разногласия в работата ти с колектива. Ако не е така, то ти усещаш нещата по този начин на вътрешно ниво, като някакви твои вътрешни блокажи и като раздразнителност породена в теб от служебните ангажименти, с които трябва да се справяш. Има колебания и заблуждения у теб, които ти пречат да си вършиш работата спокойно и качествено.
Ако останеш и се фокусираш върху работата и вложиш сърцето и емоциите си там, ще постигнеш стабилност и завършеност в работен план. Дори е възможно да получиш някакъв бонус или вдигане на заплата или някакъв шанс от ръководството.
Но ако започнеш нова работа първоначално ще потръгнат нещата. Обаче в последствие ще се сблъскаш с по-остри шефове и там ще се чувстваш като жертва на някакви обстоятелства след време.
Така че съвета на картите към теб е да останеш на сегашната си работа и да имаш по-голяма вяра в бъдещето по отношение на сегашните ти ангажименти. Стреми се към успех и постоянство, вдъхновявай се към възвръщане на мотивацията ти и ще постигнеш успех.

#37


Давам приоритет на по-скорошните въпроси Wink :
Има чувства, но сякаш се бори с тези свои чувства и иска да избяга от тях. А ако в комуникацията ви си спорите често, то това показва тази 5 жезли свързана с разногласията.
Ще имате среща до края на януари.
По отношение на последния въпрос-човека сякаш тепърва се събужда за теб и това, което искаш от него свързано с взаимоотношенията ви, така че ще му трябва време, за да се задейства. Обаче имам чувството като гледам нещата, че ти няма да го чакаш да узрее и в един момент (до 3 месеца)ще ти дотегне, и ще приключиш нещата между вас или поне това към което се стремиш...

Последна редакция: пт, 20 яну 2023, 17:48 от Silfida5

# 40
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Давам приоритет на по-скорошните въпроси Wink :
Има чувства, но сякаш се бори с тези свои чувства и иска да избяга от тях. А ако в комуникацията ви си спорите често, то това показва тази 5 жезли свързана с разногласията.
Ще имате среща до края на януари.
По отношение на последния въпрос-човека сякаш тепърва се събужда за теб и това, което искаш от него свързано с взаимоотношенията ви, така че ще му трябва време, за да се задейства. Обаче имам чувството като гледам нещата, че ти няма да го чакаш да узрее и в един момент (до 3 месеца)ще ти дотегне, и ще приключиш нещата между вас или поне това към което се стремиш...
[/quote]
Вие определено имате дарба,ама е много като инфо за писане да обяснявам защо.Само да попитам защо мислите,че аз ще се отказа?Бих искала,ако желаете да Ви платя и да ми гледате по-обстойно по темата.Ако имате желание пишете на л.с

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 07:11 от katito0_yo

# 41
  • Мнения: X
Здравейте,
Ако е удобно:
Искам да помогна на един човек, но, разбира се, се придържам към препоръката да не правим непоискано добро. Въпросът ми е той би ли приел помощ?
Благодаря!

Ще дам обратна връзка.

Последна редакция: сб, 21 яну 2023, 17:04 от Анонимен

# 42
  • Мнения: 84
Здравейте. Благодаря за темата и за енергията, която отдавате.
Интересува ме какво изпитва той към мен? Как ще се развият отношенията ни до 2 месеца?
Ще започна ли любовна сериозна връзка с мъж до 3 месеца?
Изпращам имената ни на лично.
Благодаря за времето, което отделяте.

# 43
  • Мнения: 494
Здравейте.Искам да попитам-има ли спасение за мен.Имам психическо разстройство,не живея пълноценно.
Маргарита
Благодаря.

# 44
  • Мнения: 391
Здравейте темата е хубава и се радваме че има такива като вас Simple Smile ,може и да не се случи но поне давате надежда та въпросите са ми ..1.Какво ме очаква близките три месеца в любовен план .2 . Какви чувства изпитва Галя към мен , приятелски ,любовни или сексуални .Казвам се Цветан .Благодаря предварително .

При теб виждам зараждане на чувства, влюбеност, но и заблуждения и нереалистични идеи и илюзии в любовен план до 3 месеца. Ще потъваш във фантазии, мечтания, но и страхове, като въображението ти ще е активно, емоциите също. Възможно е да те връхлетят спомени и носталгия по миналото или да срещнеш човек от миналото, някой който чувстваш много близък, като сродна душа или някой по млад от теб. Ще отстояваш позиции на любовния фронт и демонстрираш силен характер, както и твърда позиция, ще се защитаваш от нападки, критики.
Относно Галя - по скоро изпитва приятелски чувства към теб.

Общи условия

Активация на акаунт