Пазаруване от obuvki.bg - тема 3

  • 50 805
  • 567
  •   1
Отговори
# 555
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 257
И аз поръчах с наложен платеж на промоция, всъщност винаги само така поръчвам.
И в тази връзка да споделя, че съм разочарована от последната си поръчка. Едни маратонки за бягане на Under Armour, дебнах ги да са хем на промоция, хем да имат номерация дълго време. Водя се по табличката с размери и рядко има разминавания. Нося 39-ти, или 40-ти номер взависимост от модела. На UA си взех 40.5 и пак се оказаха малки. Гадното е, че на тази марка 41-ви номер много рядко има хубави модели, всичко им е с изчерпана наличност. Та голямо разочарование.

# 556
  • Мнения: 20 209
То голямо тото с тези номерации. И аз съм 38-39, и ако не бях отишла в мола да пробвам, никога нямаше да разбера, че трябва да си взема над 40 номер на UA, че даже и в 41 номер влязох, и горе-долу можех да го нося... То пък бива бива разминаване ....
Защо ги правят тези неща?

# 557
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 257
Незнам, но такова разминаване като при UA никоя друга марка няма (поне при тези, които аз поръчвам). А и с тези липсващи номера лош маркетинг си правят.
Не съм се сетила и аз да притичам до някой магазин да пробвам номерацията.

# 558
  • София
  • Мнения: 13 227
След колко време обработват връщанията? Върнах сгрешен номер обувки на 8-ми май и чакам с нетърпение да получа потвърждение на връщането. Надявам се, че няма да има проблем. В документа отбелязах, че номерът е грешен.

# 559
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 402
Последния път за 10 календарни дни от датата на връщане на поръчката.

# 560
  • Мнения: 20 209
На 25 април върнах поръчка, също заради изпратен грешен размер, на 7 май са ми възстановили парите. Но може би там заради празниците.

# 561
  • София
  • Мнения: 13 227
На 25 април върнах поръчка, също заради изпратен грешен размер, на 7 май са ми възстановили парите. Но може би там заради празниците.
А преди това свърза ли се с тях, за да им кажеш, че са сгрешени? Връщането на парите не ме вълнува като срок, а по-скоро се притеснявам, че направо им изпратих грешния номер без да им кажа преди това.

# 562
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 402
Не мисля, че има значение защо връщаш поръчката. Нали не очакваш замяна, а връщане на парите, реално не дължиш обяснение.

# 563
  • Мнения: 20 209
Таня, свързах се, защото на кутията пишеше поръчаният от мен номер, а вътре обувката беше с различен.
Но не мисля че има значение за връщането на парите.
Аз специално им писах, защото много ме доядя, сума ти време дебнах този номер, и накрая получх отново това, което преди бях пробвала и не ми ставаше.

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 13:13 от Lemy

# 564
  • Мнения: 20 209
Таня, върнаха ли ти парите?

# 565
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 257
И аз миналата седмица на 15-ти върнах обувки и вчера вече парите ми бяха възстановени по сметката. Горе-долу една седмица.

# 566
  • Мнения: 20 209
И аз на 15 май върнах, но никаква индикация за нищо.

# 567
  • София
  • Мнения: 13 227
Таня, върнаха ли ти парите?
"Върнаха" ги, но само като известяване, че ми е признато връщането, което за мен беше важно, защото се притеснявах за грешния номер. Хронологията - връщане на 8-ми, признаване на връщането на 16-ти, на 17-ти имам известие за PayU - Refund. И до там. Simple Smile В сметката в ПИБ няма нищо. Току-що проверих. Simple Smile Ненормално дълго време, но все пак са наредени и засега чакам спокойно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт