ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 111

  • 37 212
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 803
Време е за месечният ми отчет. За март месец отчитам свалени 3 кг. Продължавам с бавното темпо, но ако остана постоянна в края на годината ще бъда доволна от себе си Simple Smile
Да видим само Великден дали няма да ме препъне за април.
Успех момичета!

# 736
  • Мнения: 37
Здравейте на всички! Нова съм в тази темичка. Да разкажа малко за себе си. На 24г съм, 1.73м висока и стартирах 80кг на 5ти януари. До момента съм стигнала от тогава 66.5кг (целта ми е 56-7кг. Горда съм със себе си! Да разкажа малко какво правя аз. Като тръгнах да правя каквато и да е диета в началото задължително си направих два дни само на вода за да се пречистя добре. След това започнах броене на калории и за 2 седмици бях от 500кал до 700кал. След това ги вдигнах на 700-1200кал макс. До момента се придържам какво ям, колко калории е. Вече ми е супер лесно и реално калории вече не броя от 2 седмици. Правя фаст всеки ден. 16:8. Та това е от мен. Желая успех на всички и дано успеете да стигнете до целта си   Heart

# 737
  • Мнения: 3 401
Резултата ти е УАУ!!, но и режима ти е повече от кошмарен Simple Smile
Браво че го издържаш. Успех до край Simple Smile

# 738
  • Мнения: 37
Резултата ти е УАУ!!, но и режима ти е повече от кошмарен Simple Smile
Браво че го издържаш. Успех до край Simple Smile

Кошмарен не кошмарен тва е  Joy Ревлно не се мъча по абсолютно никакъв начин. Първите 2 седмици само ми бяха трудни. Вече всичко ми е супер лесно и много по-лека се чувствам. Реално това е явно моята стратегия да успея да се преборя с килограмите. Иначе преди това изпробвах абсолютно всички диети може би, които съществуват и резултата ми беше нулев. Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 7 800
Исках да дам отчет за седмицата, но ми дойде МЦ.
Така че, приключвам 7 дена с -1,5 кг.
Още една седмица и правя 1 месец на стриктен ОМАД.

Няколко дена ще внимавам, какво хапвам, за да не се подувам.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт