ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 111

  • 37 603
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте група, нова съм тук 😀 преди това, не съм членувала в група, но наистина се нуждая от подкрепа и помощ за успеха.
Та нека се представя накратко 😁 на 29 съм и както се сещате съм тук за отслабване та... Преди си бях около 60-57 кг... Но от около две години много се отпуснах спрях тренировките , доброто хранене и в живота ми имаше много спад и стрес, сега се нормализират нещата (надявам се) но проблема е там, че е този период стигнах до 86кг... И се чувствам много зле, некомфортно и неприятно не само външно но и вътрешно.
Правех какви ли не режими, но отслабвах малко и после пак .. затова сега съм изтеглила едно приложение за калории, направих план за действие, домашни тренировки и дългосрочна здравословна цел до Нова година чак 😁. Ще споделям резултати тук и се надявам с моя упоритост и ваша подкрепа да се справя.

# 721
  • Мнения: 25 819
Днес отчетът не е за отчитане. Какви ги ядох днес не е истина. Някъде на плюс 600 калории съм за деня. Все още цикълът не ми е идвал от раждането и се чувствам точно като в пмс, имам и други симптоми. А може и да е, защото ще виждам свекърва си следващата седмица и сега сме в хейт от традиционната ни лов хейт рилейшъншип. Какъвто и да е бесът, убих го със салам. Joy Joy И хляб, и черен шоколад. Обаче не ми пука, утре си обличам бежовите дънки и съм обратно в редиците.
Срещите със свекърви винаги имат отзвук. Joy

# 722
  • Мнения: 3 325
Петенце, страхотна физика! Готвиш ли се за съзтезание някой ден?

Аз даже нямам идея колко см ми е талията, само глутеусите меря (107см Hands Muscle), ама въпрос на предпочитания Grinning

Иначе аз да се оплача от ужасен ПМС миналата седмица, имах чувството че никога няма да свърши. Сега нещата се нормализираха и се чувствам добре.

# 723
  • Мнения: 96
И моят отчет от вчера не е за отчитане 🤣🤣🤣 За обяд сандвичи - нямаше ток с любезното съдействие на ЧЕЗ. Вечерта мъжо ме фрустрира страшно много за глупости и ни наказах със сандвичи отново 🤣 Отделно правих едни десертчета без захар по рецепта на една мацка от инстаграм + банан и портокал.... Абе стабилно си прекалих. Днес обаче кантарът показа абсолютно същите кг като вчера или с -1 общо за седмицата.
Има и такива дни. Днес вече съм по-спокойна и пак съм на редовните скир, пържолка със салата и за вечеря салата и пържола. Обичайте се такива каквито сте и си преследвайте целите - двете неща може да са съвместими.
Много любов и хубав ден!

# 724
  • София
  • Мнения: 7 842
Много добре ми се отразява ниско- въглехидратния ОМАД.
Намалих и количеството зехтин и го заместих с авокадо.
Правя възможно най- много крачки.
Тази седмица всеки ден имам минус, за 6 дена съм -1,5 кг.

# 725
  • Мнения: 7 900
Иля, а бар- тренировки пробвала ли си?

ПП. Радвам се, че те "засичам" отново. Навремето постовете ти относно козметика ми бяха изключително полезни. Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 7 842
Тили, привет Heartpulse

За първи път чувам за тези тренировки, какво представляват?

# 727
  • Мнения: 182
Днес и аз малко прекалих  с кофти хранене. Солети, локум, все храни, които не са полезни. Не искам да се качвам на кантара. Ще изчакам малко. Доста напрежение мина. Ще излезна на разходка малко да се разтоваря.

# 728
  • Мнения: 5 418
Аз забранените храни си ги хапвам на закуска, защото режимът ми ги позволява, но не често. Имам си своите нарушения, не съм стриктна напълно, но главно е откъм количества, не заради някоя забранена храна като например солетите и локума по никое време. Другата седмица със сигурност ще има сериозни такива, защото тук почват великденските празници и покрай гостите няма начин, но ще гледам да не се нахвърлям лакомо на храната като в миналото. Като свършат задължително ще правя детокс, за да изчистя токсините и ще ми е много трудно, но ще се опитам да издържа, само девет дена са.

# 729
  • Мнения: 1 186
Какъв детокс планирате? И аз обмислям нещо разтоварващо след празниците, като например сурови плодове, зеленчуци и символично ядки и семена.

# 730
  • Мнения: 7 900
За първи път чувам за тези тренировки, какво представляват?

Ами най- лаишки обяснено- тренировки, явяващи се съвкупност от пилатес, силови с малки тежести, но много повторения и "балетни" упражнения.  Прочетох мнение на Херц, че си с осанка и телосложение на балерина (не го намирам, за да цитирам) и някак веднага това ми дойде като идея да ти препоръчам..

# 731
  • Мнения: 5 418
Детоксът е на една фирма, на която няма да ѝ правя реклама. Като го свърша ще се върна на стария режим, но постепенно ще вкарвам повече калории, за да не стане йо-йо ефект.

# 732
  • София
  • Мнения: 7 842
Тили, ще се разровя да видя, какво представляват, защото точно нещо по- леко си търся.

Аз съм голям оптимист, защото смятам по време на празниците да не прегрешавам нито с козунак, който обожавам, нито с други сладки изкушения.

# 733
  • София
  • Мнения: 482
Иля честита пътечка, изглежда страхотна. Откакто си взех моята, не съм пропускала ден в който да я ползвам. Чувствам се много по-тонизирана, разбира се тичането сред природата е много по-хубаво.
Искам да поздравя всички момичета за храненето, тренировките, за усилията всеки ден.
За мен лично през годините видях, че най-много ми допада пилатеса, започнах заради проблеми с гърба (имам гръбначно изкривяване), но с времето се стегнах и някак мускулите се издължават, без да се напомпват. Ходих и на бодипъмп (групова тренировка с тежести), която тренировка също е страхотна, но някак краката и дупето ми станаха твърде обемни за моя вкус. Както някой спомена - трудно влизах в дънките си.
Утре заминавам за Рим за една седмица и се надявам да не прекалявам с пастата.
Хубава неделя от мен!

# 734
  • София
  • Мнения: 7 842
Теди, ти ме нави за пътечка, колко време се чудех, но твоя пост ми спря колебанията и още същия ден си поръчах. Много благодаря, че сподели! Flowers Cherry Blossom
Завиждам за Рим, да си прекараш страхотно!
И да хапнеш една паста и за мен, че заради моето ниско- въглехидратно хранене скоро няма да видя.

Последна редакция: нд, 02 апр 2023, 22:00 от Иля

Общи условия

Активация на акаунт