Блефаропластика - 4 тема

  • 51 592
  • 579
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 172
Zlateva13 не ми дава да ти отговоря на лично, понеже лимита на пощата ти е достигнат, явно трябва да изтриеш няколко съобщения Thinking

Иначе за Наталия Иванова и Средкова знам, че са изпращали хора към Ильо Стоянов, когато смятат, че случаят не е за тях.
Днес в групата във фейсбук има случай на жена обезобразена след блефаропластика, пише, че е имала 15 операции за възстановяване - вижда се разликата между некадърна работа и усложнение, въпреки опита на хирурга, едното може да бъде оправено.

# 451
  • Мнения: 1 735
Само на мен ли не ми харесват тези резултати? Очите на пациентите на д-р Войнов направо са станали безлични и изкуствени. Ще изтрия снимките, така че моля не ме цитирайте.
 Махнах ги, защото се загледах, че става дума за един и същи пациент и не искам да обидя никогo.

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 12:58 от dreamingfly

# 452
  • Мнения: 192
А може ли линк към фейсбук групата?

# 453
  • Мнения: 150
В тази група чакам от няколко седмици и не ме приемат. Някой, който членува да е имал същият проблем?

# 454
  • Мнения: 180
Blackwolfie,  в международната група ли е този случай с 15 операции?

# 455
  • Мнения: 222
Дали няма да станат по-добри резултати ако се уговори да се изреже само излишната кожа ,без допълнително опъване ,мисълта ми е да не бъдем максималисти за да не се получвата тези ектропиони ,незатваряне на окото и т.н. ,няма да е уау резултат но все нещо

Последна редакция: вт, 19 мар 2024, 15:43 от Penelope77

# 456
  • Мнения: 180
Дали няма да станат по-добри резултати ако се уговори да се изреже само излишната кожа ,без допълнително опъване ,мисълта ми е да не бъдем максималисти за да не се получвата тези ектропиони ,незатваряне на окото и т.н. ,няма да е уау резултат но все нещо

Ектропион може да се получи при долна блефаропластика, не при горна.

# 457
  • София
  • Мнения: 4 019
В тази група чакам от няколко седмици и не ме приемат. Някой, който членува да е имал същият проблем?
в коя група? В международната веднага при мен стана вчера!

# 458
  • Мнения: 150
В тази група чакам от няколко седмици и не ме приемат. Някой, който членува да е имал същият проблем?
в коя група? В международната веднага при мен стана вчера!

https://www.facebook.com/groups/1666445753591485/?ref=share
Тази ли е? Ако има друга, моля споделете я.

# 459
  • София
  • Мнения: 4 019
В тази група чакам от няколко седмици и не ме приемат. Някой, който членува да е имал същият проблем?
в коя група? В международната веднага при мен стана вчера!

https://www.facebook.com/groups/1666445753591485/?ref=share
Тази ли е? Ако има друга, моля споделете я.

Да, веднага стана, сега пробвах и с друг профил, как се джойнах, я влезте и излезте!

# 460
  • Мнения: 150
В тази група чакам от няколко седмици и не ме приемат. Някой, който членува да е имал същият проблем?
в коя група? В международната веднага при мен стана вчера!

https://www.facebook.com/groups/1666445753591485/?ref=share
Тази ли е? Ако има друга, моля споделете я.

Да, веднага стана, сега пробвах и с друг профил, как се джойнах, я влезте и излезте!

О, пробвах няколко пъти😀
Странно, не вярвам да е настройка във фб, защото членувам в други групи...

# 461
  • Мнения: 23 106
Аз влязох веднага.

# 462
  • Мнения: 172
Изпуснах снимките на Войнов, но който и хирург да хванете може да кажете, че изглежда неестествено погледът, особено след операцията ми вече не виждам естествени резултати аз - окото ми свикна да хваща отока, дали в очите, дали в мократа линия на клепача, която стои тройно по-дебела. Изглежда сякаш са сложили маски от лицето на друг човек като в хорър филм и очите се потънали назад - точно както като носиш маска. От там е този creepy вайб. Това е, защото искат да покажат на потенциалните си пациенти какво да очакват в ранните дни и как само 7 дни след операцията нямаш синини примерно, което не е случаят за всеки, но все пак човек отива с мисълта, че и той ще бъде от бързо възстановилите се.

Снимки на жената с многото ревизии:
Скрит текст:
*Не знам защо не са ви приели в групата, може да е имало наплив след като я споделих тук, мен ме бяха приели от фалшив профил с анимационен герой на профилната, тъй като аз рядко си активирам реалният и ползвам такъв за групи, до които искам постоянен достъп. Позволявам си все пак да публикувам снимките й, тъй като ние също се явяваме съпорт група, не ги използваме, за да я изобличим коя е/да се подиграваме.

Ектропион се нарича отдръпването от окото, ентропион подгъването навътре към окото:
Скрит текст:
И двете могат да се случат и на горният клепач.
Скрит текст:

По-често се появяват на долният обаче.

И да, колкото по-малко е рязането, толкова по-малко вероятно е да има усложнения, но не е изключено, но пък според конкретния случай може излишният клепач да се превърне в два излишни клепача, когато се образува нова гънка, заради малкото махната кожа, или пък неестествено стоящи гънки по дължината на очите, за които се вижда, че не са се получили от гравитацията.
Едит: Ето пациентка на д-р Войнов след две неуспешни блефаропластики, ясно се вижда, че от едната страна виси клепач, от другата не и нещо не е наред. И да, определено не изглежда толкова хард колкото усложненията, но пък никой няма да се приеме и в този вид, следователно ще последва ревизия, а всяка следваща операция увеличава вероятността от усложнения, от които се бяга поначало...
https://www.instagram.com/p/CxvmtB2I01K/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

# 463
  • Мнения: 735
Аз в групата съм била много отдавна . Просто не знаех, че говорите за това място във Facebook.

# 464
  • Мнения: 1 735
Ето пример, нямам инстаграм, но това все пак е от highlight-те. Сякаш човешкото на жената е отнето: https://www.instagram.com/dr.parvan.voynov/p/C3XBzEKIk3I/

Освен това снимките от преди и след според мен не са съпоставими. Тук във темата се пускат много по-реалистични сравнения. Например тази от по-горе: https://www.instagram.com/dr.parvan.voynov/p/CxvmtB2I01K/

Светлина, боядисана коса.. леко има внушение и реклама.

Общи условия

Активация на акаунт