Блефаропластика - 4 тема

  • 53 942
  • 601
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 545
Много е индивидуално кал реагира организма.Моята кожа прави синини от нищото и не знам защо си въобразявах,че след ГБ и ДБ за 2 седмици ще съм топ.Е да,ама не!
И при мен отоците са на приливи и отливи.Един ден щях да ревна като се видях,смятах,че са ме обезобразили.
А вчера приятелка ми каза,че изглеждам супер освежена.
Обаче свивайки очи усещам лека болка,масажирайки - също.Има лека болезненост,което означава,че все още мястото е травмирано,а и реалната оценка се прави на шестия месец.Аз просто нямам никакво търпение.

# 76
  • Мнения: 94
Много е индивидуално кал реагира организма.Моята кожа прави синини от нищото и не знам защо си въобразявах,че след ГБ и ДБ за 2 седмици ще съм топ.Е да,ама не!
И при мен отоците са на приливи и отливи.Един ден щях да ревна като се видях,смятах,че са ме обезобразили.
А вчера приятелка ми каза,че изглеждам супер освежена.
Обаче свивайки очи усещам лека болка,масажирайки - също.Има лека болезненост,което означава,че все още мястото е травмирано,а и реалната оценка се прави на шестия месец.Аз просто нямам никакво търпение.
Колко време след операция си?
Белезите ли масажираш и как?

# 77
  • Мнения: 4 614
Само не разбирам защо сега отоците са по-големи от тези веднага след операцията. 2 седмици бях добре, леко оточна и от 15-тия ден нататък не е добре.
Надявам се всичко, ковто пия във висока потенция да помогне.
За отоците да споделя нещо: блефораплостика не съм си правила, но преди 100 години имам 2 ринопластики. И при двете в началото имах големи отоци на очите, а след 2 седмици същите тези отоци станаха гигантски. Доктора ми обясни, че това е напълно нормално и да имам търпение. Беше прав - отоците спаднаха някъде след месец. Та си мисля, че и при блефаро може да се получава това.

# 78
  • Мнения: 3 576
Моите белези си останах видими като тънка бяла линийка - година след операцията, не е релефно, просто разлика в цвета на кожата.
Предполагам, че е заради честото излагане на слънце няколко месеца след операцията, въпреки че всекидневно слагам 50 фактор, нося непрекъснато слънчеви очила, а на плажовете носех и шапка.
Приела съм го, не е драма, с малко сенки въобще не си личи. Въпреки всичко съм изключително доволна от операцията си и не съжалявам.

# 79
  • Мнения: 424
Белезите не ме притесняват и мен.
На едното око е леко червен, на другия не, но са наистина много фини и нямма проблеми с това.
Това, което ме притеснява е, че самите клепачи са червени.
Също така, преди 1 седмица си сложих грим за първи път и като слагах очната линия нямах никакво усещане върху клепача, което ме води на мисълта, че ди има все още оток, макар и не много явен
Няма да ви остане червен белегът, момичета. Всеки белег е така в началото. Ще се слее с кожата, това е толкова фин разрез.

# 80
  • Мнения: 4 425
И моите клепачи са червени вече 10 месеца след ГБ..Имам чувството ,че така ще останат.

# 81
  • Мнения: 424
Ох, точно от това се опасявам…
Тъй като при Вас са минали 10 месеца, говорили ли сте с хирурга?
На какво може да се дължи?
И моите клепачи са червени вече 10 месеца след ГБ..Имам чувството ,че така ще останат.

# 82
  • Мнения: 23 340
Да не сте ги
пигментирали
от излагане на светлина?На мен така ми се
пигментира белег между гърдата и мишницата, вече 3г стои червено-кафеничкав.Sad

# 83
  • Мнения: 424
Не мисля.
Един месец почти не съм виждала слънце, тъй като работя от вкъщи.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 094
Ако просто целият клепач е зачервен няма да е причината пигментация. Лекарите какво казват.

# 85
  • Мнения: 424
Казват, че трябвало да мине време и че при всеки е различно…
Ако просто целият клепач е зачервен няма да е причината пигментация. Лекарите какво казват.

# 86
  • Мнения: 5
Привет момичета ,
Аз  мога да споделя  опит преди година направих горна блефаропластика
на горни клепачи .Доволна съм , резултата е видим ,но преди месец ми ме появи образувание на  единия клепач и се притеснявам какво може да е това имам час за следваща седмица .След което забелязах как клепача започва да увисва от въбшната страна на окото.Не знам какво се случва.Някой правил ли е повторно блефаропластика?

# 87
  • Мнения: 424
Какво имате предвид под увисване?
Повече от това, което е било преди операцията ли?
Привет момичета ,
Аз  мога да споделя  опит преди година направих горна блефаропластика
на горни клепачи .Доволна съм , резултата е видим ,но преди месец ми ме появи образувание на  единия клепач и се притеснявам какво може да е това имам час за следваща седмица .След което забелязах как клепача започва да увисва от въбшната страна на окото.Не знам какво се случва.Някой правил ли е повторно блефаропластика?

# 88
  • Мнения: 5
малко по-добре от това което беше преди операцията
да6 месеца по-късно имам поставен ботукс

Последна редакция: вт, 14 мар 2023, 17:42 от hrisbg30

# 89
  • София
  • Мнения: 461
hrisbg30, след операцията правихте ли някакви поддържащи процедури-мезотерапия, ботокс, лазер....? Каквото и да е.

Общи условия

Активация на акаунт