Чувствителни ли сте?

  • 5 286
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 38 632
Аз лично съм много по-резервирана към баща си, въпреки че нашият случай е по-лек. Като дойде в нас, му правя едно кафе, общи приказки и кой откъде е.

# 151
  • Мнения: 197
Аз лично съм много по-резервирана към баща си, въпреки че нашият случай е по-лек. Като дойде в нас, му правя едно кафе, общи приказки и кой откъде е.

Това е нормалното.🙂

# 152
  • Мнения: 5 299
Аз лично съм много по-резервирана към баща си, въпреки че нашият случай е по-лек. Като дойде в нас, му правя едно кафе, общи приказки и кой откъде е.

Това е нормалното.🙂
Разбираш го на теория. Сега започни да го прилагаш и на практика.

# 153
  • Мнения: 21 563
Може би искаш един вид да компенсираш детството си, когато се е държал като говедо със сегашни отношения, които да са като на любящ баща към дъщеря?
Те хората казват, че за всяка грешка има и прошка, ама това неговото ми изглежда непростима работа, не знам.

# 154
  • Мнения: 130
Има един израз "Сантименталните хора са най-жестоки" и аз съм съгласна с него. При авторката обаче не е това, а цялото и детство е било стискане, стискане, стискане и затова сега избива и реве за всичко, да се възстанови този баланс.

# 155
  • Мнения: 197
Има един израз "Сантименталните хора са най-жестоки" и аз съм съгласна с него. При авторката обаче не е това, а цялото и детство е било стискане, стискане, стискане и затова сега избива и реве за всичко, да се възстанови този баланс.

Виждам, че сте ме разбрали.
Аз също мисля, че ако се изнервя или разплача за нещо, за дреболия, то мисля че не е за случващото се в момента, а като дете е останало нещо в мен и то излиза наяве.

Ирис-така е много сте прав/а!

# 156
  • София
  • Мнения: 35 195
Да си поговориш с някой разбиращ?

Трябва да се канализират правилно тези емоции, да се подредят.

# 157
  • Мнения: 16
Аз съм чувствителна също, но не и прекалено . Зодия рак съм и малко по-тежко преживявам някои неща ,но и не обичам да показвам тъгата си пред хора освен на погребение. Никога не съм плакала за къща , кола , дреха , работа или нещо такова . Подкрепям и авторката ,защото по-добре да си излее тъгата в сълзи отколкото да я трупа в себе си ,защото може да доведе до депресия на мен доста често ми се случваше когато бях на 16-17 години.

Общи условия

Активация на акаунт