Смешки от форума 40

  • 81 845
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 30 152
М, да, тогава не само бурка. И наочници ще са необходими.....



ПС: Коя е темата?

# 691
# 692
  • Мнения: 2 185
Самоконтрол, го разбирам-да не му начупя главата😂.

# 693
  • Мнения: 2 530
Цитат
Не можеш да промениш сезоните, движението на континентите, свекърва си. Това са прирoдни стихии, с които можеш само да се съобразиш.

# 694
  • Мнения: 2 335
За първите две може и да се измисли нещо.

# 695
  • Сф
  • Мнения: 10 800
Цитат
Не е голям, два входа, по 6 етажа, като на последния са два апартамента. Но съседите са от кол и въже събрани. Но пък историята помни и по - по. Да не разказвам, че ще стане доооста дълъг роман. До някъде е добре, че почна да се спазва режима. Иначе преди години кво бешееее. Ма таз вечер направо пълна тишина. Никога не е било толкова тихо. Ако съседа си спре тв - то, а мойта нейната гюрултия, човек би си помислил, че е в отвъдното.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 040
Замислих се за цитираното:
1. т.е. в Отвъдното е пълна тишина? Или просто никой не гледа телевизия? То с нивото на родните медии не е изненадващо, че и там не ги искат!

2. авторката на мнението кога е била там, че има такива точни наблюдения върху Отвъдното? Защо, за Бога, не сме чули за този научен пробив?

# 697
  • София
  • Мнения: 16 219
Замислих се за цитираното:
1. т.е. в Отвъдното е пълна тишина? Или просто никой не гледа телевизия? То с нивото на родните медии не е изненадващо, че и там не ги искат!

2. авторката на мнението кога е била там, че има такива точни наблюдения върху Отвъдното? Защо, за Бога, не сме чули за този научен пробив?
Накара ме е и мен да се замисля: раят обикновено го изобразяват като пълна тишина (и скука), някакви бродещи на бавен каданс бледи мълчащи хора с бели дрехи.

# 698
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 279
В Ада е къде-къде по-интересно, докато минеш 7-те кръга (или 9-те, не знам кой е прав)...

# 699
  • Мнения: 25 907
Как пълна тишина? Нали там ангелчета летят, херувимчета, свирят и пеят химни в прослава на Бог...

# 700
  • Майничка
  • Мнения: 12 711
Да, но душите ги слушат на слушалки, за да не развалят съвършенството.

# 701
  • Мнения: 30 152
Ахахах, тези пясък и вода, които обичам, не стават за бетон.

# 702
  • Мнения: 10 106
А аз бях чувала нещо за патриот ...
Цитат
Принципно, за да родиш повече от 2 деца, трябва да си перде.

# 703
  • Мнения: 1 894
А аз бях чувала нещо за патриот ...
Цитат
Принципно, за да родиш повече от 2 деца, трябва да си перде.
Права е по принцип 😉

# 704
  • here and now
  • Мнения: 4 352
Всички са прави. Едното не изключва другото и обратното.

Общи условия

Активация на акаунт