С кои песни, филми и книги свързвате 20-те си години?

  • 11 556
  • 357
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 538
Музика: Ъпсурт - първият албум Боздуган, още помня текстовете, дори и на не особено популярните парчета,
Beastie Boys, U2, Depeche Mode, Aerosmith, Manu Chao, Nirvana, RHCP, Radiohead, и мн.др., най- ясно ме връща в 20те-
Blur – Song 2- Woo-hoo!
Книги- Параграф 22, Джоузеф Хелър
Филми- Всичко с Джони Деп.

# 346
  • Русе
  • Мнения: 763
Филма " Вчера" и песента от него, книга - " На изток от рая"

# 347
  • Мнения: 785
В началото на 20те ми години бяха свободни, забавни и безгрижни времена. Учех и работех нещо много любимо за мен, пътувах много. Тези години свързвам с любими песни от поп музиката, носещи ми спомени и до днес. Омъжих се на 26 години, родих първата си дъщеря на 27. Сега съм на 31г с две прекрасни деца и семейство. Музиката и книгите вече са на друга тематика, ежедневието не е така безгрижно и е доста уморително, но пък е много хубаво Simple Smile

# 348
  • Мнения: 1 544
В началото на 20те ми години бяха свободни, забавни и безгрижни времена. Учех и работех нещо много любимо за мен, пътувах много. Тези години свързвам с любими песни от поп музиката, носещи ми спомени и до днес. Омъжих се на 26 години, родих първата си дъщеря на 27. Сега съм на 31г с две прекрасни деца и семейство. Музиката и книгите вече са на друга тематика, ежедневието не е така безгрижно и е доста уморително, но пък е много хубаво Simple Smile
Прекрасен отговор! Браво!

# 349
  • Мнения: 1 012
DJ BoBo
Snap
Хубава жена .

# 350
  • Мнения: 86
Филмът "Тетрадката" и песните на Rihanna

# 351
  • Мнения: 52
Филмът Най-доброто в мен,  песните на Мишо Шамара, басните на Езоп

# 352
  • Мнения: 5 278
Филми - Скъпа моя, скъпи мой, Вчера, С деца на море, Куче в чекмедже
Музика - много обичах да слушам Jon Secada.
Книги - по това време четях Ремарк, Пауло Куелю, повече класика, която се намираше тогава в библиотеката.

# 353
  • SF
  • Мнения: 21 172
20-те ми години?? - с електронна музика. С клубовете в София, с бум на български поп дуети и групи. Не подбирахме дните от седмицата. Денонощни турове по баровете. Някои от тях вече са затворени и ги няма.

# 354
  • Мнения: 380
Да групи като Back street boys,Spice girls ме връщат назад във времето.

# 355
  • Мнения: 10 599
Филмът Най-доброто в мен,  песните на Мишо Шамара, басните на Езоп

Joy Басните на Езоп нещо не се връзват с Мишо Шамара. Joy

# 356
  • Мнения: 4
Здравейте,търся филм ,в който имаше болно дете ,а баща му търсеше донор,спомням си ,че плати много пари за донор ,но се оказа ,че за да живее неговото дете ,трябва да се убие друго и така да се случи донорството. Бащата се оказа на мястото ,където блъснаха мисля,с мотор другото момче и линейката беше фалшива в крайна сметка бащата откара момчето в болница ,но детенцито му почина това е по памет ще съм благодарна ,ако ми кажете кой е филма. 😘

# 357
  • Мнения: 24 332
Джон Кю?
Редактирам се, защото бащата нямаше пари за трансплантация и взе заложници.
Явно друг филм търсите

Общи условия

Активация на акаунт