Финал на филма.

  • 5 308
  • 159
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 12 646
Авторе, няма какво да се дъхаш колко лоша и незаслужила те е жена ти. От години отношенията ви са охладнели, но ти се присети, че ги има, чак след като жена ти живна, и то не заради теб. В тая дългогодишна схема сте участвали и двамата. Тя си е намерила отдушник, ти вървиш към изход. Може би е и време. Ама ги мисли причинно-следствените връзки, че те нещата имат навика да се повтарят, ако не се вземат поуки.

# 151
  • Мнения: 18 298
Само не взимай брадвата моля. Че да не се вдъхнови от Абуто.
За кое да се вдъхнови, да прекара остатъка от живота си в затвора?

Впрочем аз не съчувствам на хрисимия чичо от историята на Абуто. Често съм писала тук, че не бих простила изневяра. Веднага ще си тръгна. Но да убия човека? Затова, че не ме е оценил каква съм прелест и ми е изневерил? Това е психопатско мислене и "симпатичния" чичо неслучайно е в затвора.

Разбирам съдиите, които са го пратили там с доживотна.

# 152
  • Мнения: 1 335
За мен авторе, малко бързаш с решенията. Ако темата не е пързалка (в което почвам да се съмнявам) реакциите ти са твърде импулсивни - за няколко часа разбра толкова нови неща? И подслуша толкова разговори... нещо не е много логично.
Един приятел така разбра че жена му има ... по-близки отношения с друг мъж (даже не беше сигурно че е имало секс и изневяра), вдигна скандал, изгони я ... и тя се събра другия - има вече дете от него, изглежда щастлива и спокойна. А моя приятел още е сам и страда за нея, вече няколко години. Не взимай прибързани решения щом сте семейство и имате дете.

# 153
  • София
  • Мнения: 12 646
Той на думи много и бързи решения е взел, ама действията - и последствията от тях - тепърва предстоят.

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 266
На автора жена му е опротивяла и и търси повод да се разведе, като направи грандиозен скандал ама той да излезе "добричкият", а тя -"лошата, която ни съсипа семейство". Ето, намери го и на нея и е писнало от него.

# 155
  • Мнения: 6 126
Най противното ми схващане като цяло виждам отново е застъпено и в тази тема- че като обичаш ще търпиш всякакви мизерии и издевателства върху себе си. Ми не е така, любовта лесно се превръща в омраза след предателство. Докато някой като ти е безразличен, не ти пука особено много какво става. Автора освен всичко друго е прочел и обиди и надсмиване по свой адрес, да действа и да я праща при голямата си тръпка. Затваряне на очи и не ровене не е за всеки, не всеки може да се примири, а и съм сигурен, че много от писалите в тази посока ще изровят света ако са на мястото на автора.

# 156
  • София
  • Мнения: 35 097
Разбира се, че ще го изровят.
Тук душите са широки, широки, ама да си лягат с враг пред портата - найш га!

# 157
  • София
  • Мнения: 12 646
Най противното ми схващане като цяло виждам отново е застъпено и в тази тема- че като обичаш ще търпиш всякакви мизерии и издевателства върху себе си. Ми не е така, любовта лесно се превръща в омраза след предателство. Докато някой като ти е безразличен, не ти пука особено много какво става. Автора освен всичко друго е прочел и обиди и надсмиване по свой адрес, да действа и да я праща при голямата си тръпка. Затваряне на очи и не ровене не е за всеки, не всеки може да се примири, а и съм сигурен, че много от писалите в тази посока ще изровят света ако са на мястото на автора.

На егото му пука обаче. Иначе факт, че е безсмислено да се търпи. Само дето тея двамата дълго са търпели безразличието. Защо се чака да се появи нов човек, за да се раздвижат нещата и от двете страни, това е ключовият въпрос.

# 158
  • София
  • Мнения: 38 476
Айде избяга.

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Дам.
Показателно е отношението към форума като цяло и в частност към потребителите взели присърце темата.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт