Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...37

  • 118 275
  • 810
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 41 657
Това е превод на класика от времето, когато хората знаеха руски Wink

Тъмен подлез/уличка/парк - все едно.
- Я люблю тебя.
- Я тоже.
- Я хочу тебя.
- Я тоже.
- Меня зовут Сережа.
- Меня тоже...

# 751
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 066

# 752
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 504

# 753
  • Мнения: 14 166
Когато мъж каже, че е извънземен или Наполеон, го лекуват. Като каже, че е жена, го защитават.

# 754
  • София
  • Мнения: 20 208
Съпружеска двойка е при с*ксолога:
- Вече нищо не ни радва, всичко сме опитали...
Докторът:
- Опитайте поза "количка".
- Как е това?
- Не сте ли виждали количка? Жената застава на ръце, а вие я хващате за краката и напред!
Жената:
- Добре, става, но при две условия - ще си сложа ръкавици да не си разваля маникюра  и по улицата, където живее мама, няма да мина!

# 755
  • Мнения: 3 724
Врачка нарежда картите и казва на пациентката:
- Мъжа ти има любовница!
Жената:
- Мисля, че сте подредили обратно картите

# 756
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
The Stranger, Joy този виц ме подсети за това: Joy
Турчин продава чехли за сексуална потентност. Идва клиент и иска да ги пробва. Обува ги и веднага награбва продавача. Той го отблъсква и му вика:
- Сус, бре, ефенди, обул си ги на обратно…

# 757
  • Мнения: 41 657
Има и още по-колоритен Wink


Срещнали се две приятелки. Едната била в ужасно настроение. Тъжна и разстроена.
- Какво се е случило? – обезпокоила се другата приятелка.
- С мъжа ми не сме правили любов от три месеца. Вече не зная какво да правя. Отчаяна съм.
- Аз имах същия проблем, но му купих едни специални чорапи. Най-великия афродизиак в света. Шият ги тибетски монаси от някаква много специална вълна. Мъжът ми откакто ги носи всяка вечер нахлува вкъщи, разкъсва си дрехите, захапва ме за шията, после ме мята на леглото и правим най-вълшебната любов на света. Ето ти адреса където продават тези чорапи.
След няколко дни пак се срещнали. Първата приятелка още в по-лошо настроение.
- Какво се е случило бе, муцка? Не проработи ли системата?
- Още по-лошо стана. Купих му чорапите. Обу ги и като се върна от работа, нахълта вкъщи, разкъса си дрехите, отвори хладилника, извади най-голямата краставица и си я заби отзад.
- Леле, муцка! Ама той твоят идиот е обул чорапите наобратно.

# 758
  • Мнения: 6 666
- Как глезите мъжа си?
- Понякога си мълча .....

# 759
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 066

# 760
  • Мнения: 9 981
В Националната художествена галерия в Дъблин съпружеска двойка смутено  разглеждала една от картините. На нея били изобразени трима съвсем голи чернокожи мъже, седящи на  пейка. На двама от тях пенисите били черни, а на този, седнал в средата -  розов. Кураторът на галерията разбрал, че на семейството му е трудно да  интерпретира картината и затова им предложил личното си мнение. Повече  от половин час той им обяснявал, че това символизира сексуалната  подтиснатост на чернокожите в света на бялото патриархално общество, а  розовият пенис показва културното и социологическото им угнетяване. След като кураторът се отдалечил, към двойката се приближил някакъв  ирландец и казал:
- Искате ли да знаете какво наистина показва картината?
- Смятате, че сте по-голям експерт от куратора на галерията ли?
- Не, аз съм художникът, нарисувал тази картина. Всъщност в нея въобще  няма чернокожи. Това са трима ирландски миньори. А средният в обедната  почивка се е отбил вкъщи.

# 761
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 504

# 762
  • Мнения: 214
Порядъчно пийнал мъж излиза от бар. Отваря вратата на първото спряло такси.
-  Свободен ли сте?
Шофьорът на таксито:
-  Да.
-  Може ли един танц?
...
Грузинец върви по Невски проспект  и носи брадва, която току-що си е купил.
Спира го някакъв човечец:
- Товарищ, откуда взяли?
Грузинецът го погледнал недоверчиво и ускорил ход, обаче човекът упорства, върви след него.
Свил в един тъмен вход, любопиткото и той. Грузинецът го тупнал с брадвата по главата, излязъл на проспекта и чистейки брадвата продължил, мърморейки си:
- Откуда взял, откуда взял?...От магазин взял, откуда можно взят?...
...
Обява във вестника:
"Търсим нов главен счетоводител. Търсим и стария."

# 763
  • София
  • Мнения: 22 998
- Скъпи, не ми е добре. Имам температура.
- Идвам веднага. Какво да ти купя?
- Обувки!

# 764
  • Мнения: 3 724
Много възрастно семейство със 7 порастнали деца, всичките с черни коси, само едното русо, та русо. Мъжа на смъртния си одър пита жена си:
- Скъпа, цял живот ме мъчи един въпрос, но никога не съм ти го задавал, кажи ми сега от кого е седмото ни дете.
- От теб, скъпи......

Общи условия

Активация на акаунт