Постоянно критикуване! Как да се справя?

  • 4 041
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31
Останах с впечатление, че героинята е по майчинство. Кой ще ù даде кредит в този статус, информативно питам, може да ми потрябва.

Извинявайте , имате пропуск в четенето . Погледнете отново какво съм написала , за да ви се изясни ... Нали и на вас може да ви потрябва кредит Wink
Разсмяхте ме с изказванията си. В стремежът си да блеснете се излагате, че не владеете достатъчно добре - четене с разбиране .

# 76
  • Мнения: 14 893
В първия пост пише, че детето е почти на 2. Какво викаше за четене?

# 77
  • Мнения: 31
В първия пост пише, че детето е почти на 2. Какво викаше за четене?

Ееее, ето , че сте разбрали ... Детето е почти на 2години, което означава , че майчинството приключва. Простете моето невежество , явно жени, които са раждали не могат да теглят кредит. Това не го знаех. Трябва да се образовам малко. Добре , че сте вие . Благодаря! Явно ще си продължавам да си стоя тук, защото никоя банка няма да ми отпусне кредит , въпреки че доходите ми биха го позволили след като се върна на работа.
Още веднъж добре, че бяхте вие, за да сляза от облаците

# 78
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 030
В първия пост пише, че детето е почти на 2. Какво викаше за четене?

Ееее, ето , че сте разбрали ... Детето е почти на 2години, което означава , че майчинството приключва. Простете моето невежество , явно жени, които са раждали не могат да теглят кредит. Това не го знаех. Трябва да се образовам малко. Добре , че сте вие . Благодаря! Явно ще си продължавам да си стоя тук, защото никоя банка няма да ми отпусне кредит , въпреки че доходите ми биха го позволили след като се върна на работа.
Още веднъж добре, че бяхте вие, за да сляза от облаците
Ха ха, виртуално се заяждаш, ама пред съседите и родата се насмиташ?
 Къде отиде възпитанието ?

# 79
  • Мнения: 3 841
Явно можеш да бъдеш и саркастична! Използвай го срещу хората, които те критикуват! Добро оръжие е!

# 80
  • Мнения: 14 893
Кредит се дава след оценка. За работила в администрацията е странно да не го знае. И ако същата бивша администраторка с дете на две ще тегли кредит за мечтаната къща на село, както беше написано, аз лично силно се съмнявам да получи нужната сума. Иначе 1-2 хиляди ще дадат със сигурност, но за къща на село с домати и кокошки тези пари определено няма да стигнат.

# 81
  • София
  • Мнения: 35 135
Мога да ви шокирам, но и в майчинство се теглят кредити, дори ипотечни.
Разбира се, срещу съответната лихва, която след година се бори успешно.

# 82
  • Мнения: X
Той тук бил купонът. Втори развод се пече за един ден. Браво. Така трябва...

# 83
  • Мнения: 1 522
В първия пост пише, че детето е почти на 2. Какво викаше за четене?

Ееее, ето , че сте разбрали ... Детето е почти на 2години, което означава , че майчинството приключва. Простете моето невежество , явно жени, които са раждали не могат да теглят кредит. Това не го знаех. Трябва да се образовам малко. Добре , че сте вие . Благодаря! Явно ще си продължавам да си стоя тук, защото никоя банка няма да ми отпусне кредит , въпреки че доходите ми биха го позволили след като се върна на работа.
Още веднъж добре, че бяхте вие, за да сляза от облаците

Е така говори на родата. Така ще те уважават. Ама да не се отваряш само виртуално.

# 84
  • Мнения: 14 893
То и в инвалидност се теглят кредити.
Поантата ми е друга. Авторката не е толкова успешна в сюжета. ЛГ е дребнава селянка, в състояние веднага да посочи някакви невероятни маловажности и да им придаде драматичност. Каква изненада, че е същата като околните, от които иначе дребнаво и маловажно се оплаква в подозрително много детайли за сензитивен човек над нещата.
Истински чувствителният просто си реве, не води прошнурована отчетна книга с подробни обвинения по дата и час срещу съученички, стринки и комшийки.
Единствено съм в дилема разните административни пропуски дали са незнание на писателката, или част от образа на самозабравилата се аграрка.

# 85
  • Мнения: 31
В първия пост пише, че детето е почти на 2. Какво викаше за четене?

Ееее, ето , че сте разбрали ... Детето е почти на 2години, което означава , че майчинството приключва. Простете моето невежество , явно жени, които са раждали не могат да теглят кредит. Това не го знаех. Трябва да се образовам малко. Добре , че сте вие . Благодаря! Явно ще си продължавам да си стоя тук, защото никоя банка няма да ми отпусне кредит , въпреки че доходите ми биха го позволили след като се върна на работа.
Още веднъж добре, че бяхте вие, за да сляза от облаците
Ха ха, виртуално се заяждаш, ама пред съседите и родата се насмиташ?
 Къде отиде възпитанието ?

Очевидно виртуално някой друг е започнал да се заяжда, очевидно е че е от другата страна, не от моята и тя тормози хора. Мога да бъда доста иронична и да поставям хората на мястото им стига да не ме интересуват и да нямам нищо общо с тях....а колкото до възпитанието - аз никъде не твърдя, че съм прекалено възпитана. И във взаимоотношенията със семейството на мъжът ми много често ми се налага да броя до 30, за да премълча и да не влизам в конфликти. Тук явно с вас двете ще се отракам , за което съм ви безкрайно благодарна
Кредит се дава след оценка. За работила в администрацията е странно да не го знае. И ако същата бивша администраторка с дете на две ще тегли кредит за мечтаната къща на село, както беше написано, аз лично силно се съмнявам да получи нужната сума. Иначе 1-2 хиляди ще дадат със сигурност, но за къща на село с домати и кокошки тези пари определено няма да стигнат.

Написала съм, че това е било преди 7. За седем години със сигурност съм се променила и израстнала по някакъв начин , дали в същата администрация или въобще съм сменила сферата е моя работа.
Но ви благодаря. Това сега го приемам като тренинг как ще поставя някой хора на място. Може ли още , за да се упражнявам и това не е иронично . Просто си връщам силата

# 86
  • София
  • Мнения: 35 135
Нещо си лично засегната ли, Нар?

Авторката пише кво и що, чети я.
В администрация някога е била, пък и сега да е - кредита е вързан, прошнурован и подномерован.

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 21:52 от Ms.Gorgeous

# 87
  • Мнения: 31
Явно можеш да бъдеш и саркастична! Използвай го срещу хората, които те критикуват! Добро оръжие е!

Благодаря на Нарцѝса. Тя провокира тази моя черта , която я бях забравила Simple Smile

# 88
  • Мнения: 7 438
Ми... така, както се зъбиш тука на потребителите го приложи и в реала. Мисля, че ще имаш повече успех.

# 89
  • Мнения: 31
Ми... така, както се зъбиш тука на потребителите го приложи и в реала. Мисля, че ще имаш повече успех.

Така е . Радвам се, че писах тук. Видях, че има мили хора, които наистина проявяват загриженост и отделят от времето си, за да помогнат , за което им БлагоДаря!
видях, че има и такива, които провокират. Нямам лоши чувства към тях, а напротив показаха ми аз как трябва да се държа с роднините на мъжът ми ... Ирония , сарказъм , насмешка. Но към тях изпитвам страх, не защото завися , а защото не искам да поставям мъжът ми между чука и наковалнята и да се налага да избира между мен и тях ...

Общи условия

Активация на акаунт