Странно ли е?

  • 10 926
  • 263
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 125
Това да имаш хубаво семейство, да правиш секс с жена си/мъжа си и въпреки това да изневеряваш - никога няма да го разбера.

Ами то просто е едно много елементарно уравнение - като имаш един милион, защо да нямаш два милиона?

Хаха, ама това да имаш един или два милиона не е като да имаш един или два к**a или един или два чифта топки Sweat Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 12 710
Друга е аналогията Joy Един милион ще ти стигне да живееш добре, ама много хора, като направят милион, не се спират - искат още. Та и с перфектните семейства така. Имаш си уж всичко, ама защо да не се отдадеш на странична тръпка, защо да не си задоволиш нагона навън, защо да не пробваш Марчето/Иванчо? Ей такива неща. Лакомия, може би е събирателното.

# 242
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Затриха ми оригиналния пост, незнайно защо.
По темата, тва че ти знаеш такива, нищо не значи. Аз пък знам много повече, които не кръшкат,  за голяма част от които съм сигурен. По простата причина, че жените им не биха го приели. Нищо сложно няма, дори е съвсем просто - криенето изисква много усилия, залога е голям, ако те хванат последствията са огромни, често необратими. И за кво - другата жена да не би да има 2 п*тки или 3 цици ? Така че не е толкова масово и не е толкова до морал, колкото до акъл, и за двата пола
Познавам мъже, които изневеряват просто защото могат. Не защото страничната е нещо, което жена им няма, а просто защото "така". Вероятно е някакъв вид комплекс, който избиват, но честно казано не съм си поставяла за цел да задълбавам.

# 243
  • Мнения: 6 176
Или по скоро щото знаят, че ще им се размине. Като знаеш, че ще получиш или развод, или скапани отношения до живот ( знам и такива от миналото) доста би се замислил заслужава ли си. Или другия вариант просто не им пука за жените им, с тях, без тях все тая, к*рви много

# 244
  • Мнения: 31 828
Човека е странно същество rf22 .
Каквото и да става, каквото и да прави, все си мисли, че на него няма да му се случи някоя лошотия.
Ако пуши много, ще си мисли, че нищо му няма, ще си казва, че и непушачи имат ракови заболявания. И така години докато последствията не потропат и почнат да се замислят, че може би не трябваше.
Същото и с пиенето.
Същото и с яденето на неправилна храна. И с наркотиците.
Просто хората са си такива. Викат си на мен това няма да ми се случи, аз съм друг тип човек/може би от друга планета/ , но като дойде се почва, защо на мен. Ми че на кой бре.
Същото и с изневерите. Слагат розовите очила и това е.

# 245
  • Мнения: 12 808
Е то, ако се крият добре, може и така да си върви.
А ако ги хванат, може партньорът или партньорката да тръгне да спасява връзката. Simple Smile Вторият шанс, бате!

# 246
  • София
  • Мнения: 125
Друга е аналогията Joy Един милион ще ти стигне да живееш добре, ама много хора, като направят милион, не се спират - искат още. Та и с перфектните семейства така. Имаш си уж всичко, ама защо да не се отдадеш на странична тръпка, защо да не си задоволиш нагона навън, защо да не пробваш Марчето/Иванчо? Ей такива неща. Лакомия, може би е събирателното.

Тъй де, тъй. ама и в двата случая е до възможност. Щото ако жена ти те изстиква като лимон, ходи кръшкай по к*рви, а да те видя!

# 247
  • София
  • Мнения: 12 710
Ходят, ходят. Почват да се оплакват, да обвиняват жената, че е ненаситна, намират си оправдания да не правят секс. А и не си представям като жена постоянно да съм на тръни да съм изделила всяка капка, да не би да потече другаде. Сексът е удоволствие, не зор да предотвратиш изневяра.

# 248
  • Мнения: 17 407
То пък на праведните само хубаво им се случва, като гледам. Амааа, чудно просто!

# 249
  • София
  • Мнения: 125
Ходят, ходят. Почват да се оплакват, да обвиняват жената, че е ненаситна, намират си оправдания да не правят секс. А и не си представям като жена постоянно да съм на тръни да съм изделила всяка капка, да не би да потече другаде. Сексът е удоволствие, не зор да предотвратиш изневяра.

Съгласен съм. Хората си омръзват.Правят го дори само заради тръпката. Друго си е новата любов...ехе-хее!...Мисля, че жените омръзват повече на мъжете. Мъжете също им омръзват, но нещата са по-различни при вас. До колко ви омръзваме - не съм специалист по темата и не мота да коментирам, но ето и авторката е пример за това.

# 250
  • Мнения: 7 453
А да, мъжете хич не омръзвате. Отговорът на въпроса, защо хора при, които всичко им е наред поглеждат настрани е единствено желанието за тръпка и нови преживявания.

# 251
  • Мнения: 6 176
На теория е така, ама на практика не. Кръшкачите мъже обикновено са доста активни и вкъщи. Докато при жените не е така.
Имам една такава история, при поредното събиране с бившата бях решил тоя път да не се поддавам на секса, същия ден бях свършил 3 пъти ръчно и резултата вечерта- 2 часа здрав секс без да мога да свърша. Така че тоя метод, да си го кажем, не работи. Освен евентуално на възраст 45+, може би и 50+.

# 252
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 186
Хаха, ама това да имаш един или два милиона не е като да имаш един или два к**a или един или два чифта топки Sweat Smile 
Същото е, с всички тези неща ще си много популярен в тик-ток.

# 253
  • Мнения: 2 171
Понякога ми се струва, че жените си правят бъзик с това "мъжът не иска секс".
Тук има някои колежки с над 30 години сексуален стаж, ами такова нещо имаше ли преди? Моята жена я "болеше корема", "болеше я главата"... Ама аз не си спомням тя да е тръгвала да си "иска" секс. Аз ако не хвана днеска шест пъти за задника, значи съм много болен и имам 43 градуса температура. Може да сме се излагали, ама сме си искали. Бахти света дето стана.

# 254
  • Мнения: 7 453
Абуто, искаш да кажеш, че жените не са инициативни ли?
Не всички, не.

Общи условия

Активация на акаунт