Какви кристали за коса използвате?

  • 8 057
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186

И аз. Засега не мисля да ги сменям, добри са.

# 16
  • Мнения: 2 768
Аз да питам, кристалите ли използвате ли за изправяне на косата? Аз защото си слагам само когато използвам преса.
Ако не - кой продукт се слага преди "гладене"?

# 17
  • Мнения: 6 164
На Биофарма, но т.к. си купих първия път голямо шише, сега си купувам само пълнители и излиза по-евтино! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 891
На Биофарма - 100мл. за 10лв  Peace Доволна съм, не смятам да ги сменям.
Ползвала съм и едни италиански /но не помня как се казваха/ и те не бяха лоши.

# 19
  • Мнения: 5 362
Да попитам,а от къде си ги взехте тези на Биофрама кристали,защото в две магазинчета проверявах и нямаха newsm78 Embarassed
От аптеката си ги взех аз.

# 20
  • Мнения: 15
Преди ползвах на Cristian of Roma, но по съвет на фризьор ги смених с кристали, които имат силикон, защото се оказа, че при продължително ползване на кристали косата се накъсва, а аз имах именно такъв проблем, така, че момичета внимавайте!!! А на въпроса от къде може да се купят кристали в София - на Алабин/от страни на Съдебната палата/ има едно малко магазинче с продукти само за коса.

# 21
  • Мнения: 292
Биофарма, 100мл - 10лв.  Wink


Доволна съм ,но мисля да опитам други следващия път.

# 22
И от кристалите със силикон ли се накъсва косата? А добре ли е да се използват всеки път след миене на косата, засщото всеки път я суша и искам да я предпазя?

# 23
  • Мнения: 1 021
Биофарма!  Peace

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Биофарма!

# 25
  • Мнения: 2 956
На Биофарма-50мл към 7 лева излизат.
И аз тях ползвам  Peace

# 26
  • Мнения: 1 802
BioPharma 60 ml към 7-8 лв
Засега съм доволна от тях!  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 140
Иаз съм с Биофарма. Peace

# 28
  • Мнения: 154
Tova s nakasvaneto na kosata ot ypotreba na kristali sa niakakvi  ostareli friziorski mitove.tvardenieto e lisheno ot vsiakakva logika,da ti se omazniava kosata,da gybi forma,da pada boiata i kakvo li oshte ne e po logi4no no ne i tova.az izpolzvam kristali(vkl.sam polzvala i na Cristian of roma)da ne vi izluja no mojebi ve4e okolo 4 godini i kato gledam ne sa mi se otrazili zle-daje naprotiv.

# 29
  • Мнения: 5 618
Ползвам Биофарма, но не виждам особена разлика. Май само косата ми е по-мека.

Общи условия

Активация на акаунт