Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/ШахМаран/Проекти и Колеги /Тема 5

  • 30 886
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 336
"Заради нея(Пело)за малко да ме прострелят, но заради теб(Сейро) бих умрял!"

# 46
  • Мнения: 556
Супер сте! Благодаря за превода !

Кой изрича последната реплика..?
Звучи ми като Есме

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 852
Ехааа....и нова прекрасна, къщичка с благодарности към I.V и към преводачките, без труда на които нямаше да се наслаждаваме на филмчето! 
За завършек на деня и сносно фрагче, което да ни подготви за войната на "титаните"....как така, Корханови ще се дадат на някакви си там тъмни субекти Smiley
Началото на фрага е вечерята /почти края на предходната серия/, когато Ферит отиде на среща с Кязъм, а дядо с присъщия му патетичен тон хвърли вината за липсата му, върху плещите на едно 19 годишно момиче.
Не съм във възторг от фрага, колкото и да се радваме за тази целувка по бузата, която при всеки друг би казала много...Нито думите, изречени /вече доказано без да са осмислени/....Но да се надяваме, че все пак ще вкарат някакъв ред в обърканата глава на "бедното" ни момче....Нали казват "клин, клин избива"...

# 48
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 939
Есме казва последната реплика, но не съм сигурна кого визира Ферит.
Имам надежда това да е Кязъм. В турския няма родове, така че или е заради Пело, или е заради Кязъм...

# 49
  • Мнения: 4 737
Супер сте! Благодаря за превода !

Кой изрича последната реплика..?
 
Не е ли Гюлгюн?

# 50
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 939
Супер сте! Благодаря за превода !

Кой изрича последната реплика..?
 
Не е ли Гюлгюн?

Не, Есме е... диалектът е много силен.

Фрагът е с омразния ми Халис, изобщо не ми хареса излиянието на Ферит, макар да е в негов стил... Не му вярвам.
Не ми хареса и последното изречение от Есме. Както казва Ферит - her şey çöp Grinning

# 51
  • Мнения: 9 613
Есме казва последната реплика, но не съм сигурна кого визира Ферит.
Имам надежда това да е Кязъм. В турския няма родове, така че или е заради Пело, или е заради Кязъм...

За Кязъм ще е нали беше казал,че ако нокът пострада техен щял да изгори света.
Гледайки Сейранката тази работа с развода мисля,че е вярна.

# 52
  • Мнения: 2 320
Рени, благодаря Heart

Халис, яко изплиска легена Angry
На Сейран и се събра много, умората на лицето й е много видима. Е, така като се умори и умълчи жена умирай за нея милион пъти, все тая...

# 53
  • Мнения: 4 737
Коя работа с развода? Нали на края на сезона чак ще ги развеждат.

# 54
  • Мнения: 496
Обаче ми се струва ,че Сейран нещо се дърпа от целувката ...? 🤔

# 55
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 939
Рени, благодаря Heart

Халис, яко изплиска легена Angry
На Сейран и се събра много, умората на лицето й е много видима. Е, така като се умори и умълчи жена умирай за нея милион пъти, все тая...
Heart

За пореден път се вижда откъде е взел Ферит склонността си да раздава обиди и да мачка словесно, без да мисли... Не мога да го трая този дядка...

# 56
  • Мнения: 1 497
Думите на агата (нарочно с малка буква, щото не заслужава друго) са толкова обидни и грозни, че показват истинската му същност. Нали казват, че каквото говориш и правиш, то това си ти. Ей го, вечно "разумният", все даващ акъл и мъдрости, на тази възраст така да смачакш един млад, неопитен човек. Просто жалка картинка. И се очаква от останалите да имат уважение, тъй като е възрастен и със статус. Май леля Хаттуч се е е отървала от него.
Гледайки въпросната целувка, защо ми се вижда, че Сейран нещо не е на същата честота като мъжо си, който сега реши (по случайност) да се проявява героично-романтично .. Thinking
Аз съм от тези, които чакат да му каже, че иска развод Trollface само за да му видя физиономията, пък дали ще ги разведат или не, ще си проличи ..

# 57
  • Мнения: 556
Халис е по-противен и от Пело.

# 58
  • Мнения: 171
А информацията, че ще ги разведат до края на сезона сигурна ли е?

# 59
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 939
А информацията, че ще ги разведат до края на сезона сигурна ли е?
В този сериал нищо не е сигурно. Сценарият се мени според зрителския интерес и кеф... Така че... Може и по-рано да ги разведат.

Общи условия

Активация на акаунт